Grand Prix Województwa Podlaskiego Suwałki 04.10.2008 r. - Lista wyników
Grand Prix Województwa Podlaskiego Suwałki 04.10.2008 r. - wyniki konkurencji


Nr  1  50m dowolny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  3  50m motylkowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  4  50m motylkowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  5  50m grzbietowy  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  6  50m grzbietowy  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  7  50m klasyczny  Kobiet  1 lat i starsi
Nr  8  50m klasyczny  Mężczyzn  1 lat i starsi
Nr  9  800m dowolny  Kobiet  11 lat i starsi
Nr  10  800m dowolny  Mężczyzn  11 lat i starsi


Nr  1
2008-10-04
50m dowolny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Natalia Szczytko95OLSUW 29.11574
2.Natalia Derda95OLSUW 31.24464
3.Daria Głąbień95 JUVBIA32.29420
4.Małgorzata Rutkowska95ATP 33.17388
5.Urszula Glebowicz95 JUVBIA33.35382
6.Barbara Nawalska95OLSUW 34.33350
7.Malwina Szulińska95OLSUW 35.64313
8.Beata Grêbosz95OLSUW 37.00279


14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Karolina Jakubowska 94JUVBIA29.13 573
2.Natalia Łukuć94OLSUW 29.74538
3.Paulina Dołêgiewicz94ATP 31.27463
4.Agnieszka Zalewska92OLSUW 31.32461
5.Iza Żukowska94ATP 31.67446
6.Magdalena Kaczko93 JUVBIA32.32419
7.Kamila Wojciechowska 94JUVBIA32.44 415
8.Karolina Karbowska94ATP 33.84365
9, Agnieszka Demska94 JUVBIA35.00  330 
10, Eliza Stasiewicz94 JUVBIA35.13  326 


<< TOP >>
Nr  2
2008-10-04
50m dowolny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Mateusz Berezecki95OLSUW 27.81448
2.Cezary Karbowski95ATP 29.47377
3.Maciej Kowalewski95 JUVBIA30.04355
4.Jakub Czygier95 JUVBIA30.20350
5.Adrian Marchel95 JUVBIA30.94325
6.Daniel Semborski95 JUVBIA31.10320
7.Maciej Wasilko95 JUVBIA31.47309
8.Miłosz Warakomski95OLSUW 31.54307
9.Piotr Łojko95OLSUW 32.42283
10.Michał Krysa95OLSUW 32.93270
11.Łukasz Kuźmicki95JUVBIA 33.19264
12.Paweł Czywilis95OLSUW 33.26262


14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Łukasz Bogdański90ATP 24.38665
2.Adrian Tochwin92BATSOK 26.28531
3.Janusz Kuklik93 JUVBIA26.60512
4.Mateusz Gierda93 JUVBIA26.75503
5.Marcin Kowalewski93OLSUW 27.70453
6.Paweł Bogus93 JUVBIA27.93442
7.Bartosz Zêbala94ATP 28.54415
8.Artur Makarewicz93ATP 29.15389
9.Damian Wierzbicki92ATP 29.33382
10.Mateusz Bartnik93 JUVBIA29.40379
11.Bartosz Szopa92OLSUW 29.84363
12.Karol Mikłosz94BATSOK 34.90227


<< TOP >>
Nr  3
2008-10-04
50m motylkowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Ewelina Bartoszewicz95 OLSUW33.37473
2.Gabrysia Piłat95OLSUW 34.76418
3.Martyna Kużdub95 JUVBIA35.52392
4.Iga Poniatowska95OLSUW 36.76354
5.Daria Głąbień95 JUVBIA38.90299
6.Beata Grêbosz95OLSUW 39.55284


14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Iza Żukowska94ATP 33.33475
2.Marta Kozakiewicz90JUVBIA 33.36473
3.Karolina Jakubowska 94JUVBIA33.47 469
4.Anna Makuś92JUVBIA 34.20439
5.Adrianna Sawicka89OLSUW 35.14405
6.Agnieszka Zalewska92OLSUW 35.30400

<< TOP >>
Nr  4
2008-10-04
50m motylkowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Mateusz Berezecki95OLSUW 31.16400
2.Wojciech Niedzielko 95JUVBIA32.03 368
3.Bartek Śniatkowski95PTSS 41.08174


14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Jakub Polański92OLSUW 26.82627
2.Adam Denert91ATP 27.62574
3.Maciej Domański93ATP 27.64572
4.Daniel Rzadkowski94OLSUW 28.24537
5.Paweł Chabasiński94ATP 28.43526
6.Marcin Szeszko94OLSUW 29.25483
7.Adrian Tochwin92BATSOK 29.43474
8.Janusz Kuklik93 JUVBIA30.09444
9.Mateusz Gierda93 JUVBIA30.35432
10.Mariusz Serafin88PTSS 31.69380
11.Damian Wierzbicki92ATP 33.22330

<< TOP >>
Nr  5
2008-10-04
50m grzbietowy  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Alicja Szczytko95OLSUW 33.69529
2.Iga Drucis95OLSUW 36.33422
3.Martyna Kużdub95 JUVBIA37.26391
4.Urszula Glebowicz95 JUVBIA37.31389


14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Kamila Halicka94 JUVBIA32.60583
2.Karina Kopiczko94ATP 33.07559
3.Paulina Dołêgiewicz94ATP 35.07469
4.Julia Sadowska94BATSOK 36.75407
5.Magdalena Kaczko93 JUVBIA37.99369
6.Kamila Wojciechowska 94JUVBIA38.78 347
7.Małgorzata Surowiec 94JUVBIA39.63 325

<< TOP >>
Nr  6
2008-10-04
50m grzbietowy  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Michał Uściłko95BATSOK 31.74418
2.Paweł Woronowicz95 JUVBIA34.11337
3.Cezary Karbowski95ATP 37.93245
4.Paweł Czywilis95OLSUW 39.91210
5.Bartek Śniatkowski95PTSS 42.44175


14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Janusz Kuklik93 JUVBIA31.19440
2.Paweł Chabasiński94ATP 32.17401
3.Bartosz Zêbala94ATP 33.22364

<< TOP >>
Nr  7
2008-10-04
50m klasyczny  Kobiet

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Katarzyna Zakrzewska92 OLSUW38.91471
2.Karolina Karbowska94ATP 39.87438
3.Agnieszka Demska94 JUVBIA39.94435
4.Julia Sadowska94BATSOK 44.02325

<< TOP >>
Nr  8
2008-10-04
50m klasyczny  Mêżczyzn

1 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Dominik Charyło95 JUVBIA35.84414
2.Juliusz Niewiński95 JUVBIA36.63388
3.Łukasz Kuźmicki95 JUVBIA39.78303
4.Miłosz Warakomski95OLSUW 42.13255
5.Michał Krysa95OLSUW 42.48249


14 lat i starsi

r. KodCzas Pkt.
1.Maciej Domański93ATP 31.00640
2.Jakub Polański92OLSUW 31.26624
3.Adam Denert91ATP 32.23569
4.Łukasz Bogdański90ATP 34.34471
5.Mateusz Bartnik93 JUVBIA34.62459
6.Rafał Perkowski93 JUVBIA35.72418
7.Paweł Bogus93 JUVBIA35.96410
8.Artur Makarewicz93ATP 36.62388
9.Karol Mikłosz94BATSOK 45.53202

<< TOP >>
Nr  10
2008-10-04
800m dowolny  Mêżczyzn

11 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004

13 lat

r. KodCzas Pkt.
1.Michał Uściłko95BATSOK 9:23.77540
2.Paweł Woronowicz95 JUVBIA10:05.42436
3.Jakub Czygier95 JUVBIA10:06.45434
4.Adrian Marchel95 JUVBIA10:09.54427
5.Wojciech Niedzielko 95JUVBIA10:11.41 423
6.Maciej Kowalewski95 JUVBIA10:14.60417
7.Dominik Charyło95 JUVBIA10:23.00400
8.Daniel Semborski95 JUVBIA10:27.32392
9.Juliusz Niewiński95 JUVBIA10:30.91385
10.Maciej Wasilko95 JUVBIA10:33.65380
11.Piotr Łojko95OLSUW 10:38.40372