II Grand Prix Podlasia w Pływaniu Pod Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego
Sokółka, Poland,    2008-10-25,     25m


   200m grzbietowy Kobiet                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Kużdub Martyna                 95  JUVBŁ    2:44.79
    3. Glebowicz Urszula              95  JUVBŁ    2:51.78
  

   200m grzbietowy Kobiet                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Halicka Kamila                 94  JUVBŁ    2:27.45
  

   200m grzbietowy Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Woronowicz Paweł               95  JUVBŁ    2:28.61
    4. Marchel Adrian                 95  JUVBŁ    2:46.55
  

   200m grzbietowy Mężczyzn                       14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    3. Kuklik Janusz                  93  JUVBŁ    2:24.38
 

   50m motylkowy Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    4. Jakubowska Karolina            94  JUVBŁ      32.88
  

   50m motylkowy Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    6. Wojtach Krzysztof              94  JUVBŁ      28.77
    8. Nowicki Filip                  93  JUVBŁ      30.70
    9. Bogus Paweł                    93  JUVBŁ      31.26
 

   50m grzbietowy Kobiet                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Glebowicz Urszula              95  JUVBŁ      36.94
 

   50m grzbietowy Kobiet                          14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Halicka Kamila                 94  JUVBŁ      32.29
    6. Kaczko Magdalena               93  JUVBŁ      37.10
  

   50m grzbietowy Mężczyzn                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Semborski Daniel               95  JUVBŁ      36.56



   50m grzbietowy Mężczyzn                        14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Iłendo Piotr                   93  JUVBŁ      30.20
    5. Kuklik Janusz                  93  JUVBŁ      31.65
  

   50m klasyczny Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Jagielska Marika               93  JUVBŁ      38.72
  
   50m klasyczny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Niewiński Juliusz              95  JUVBŁ      36.62
  
   50m klasyczny Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    5. Bartnik Mateusz                93  JUVBŁ      34.05
    7. Bogus Paweł                    93  JUVBŁ      36.03
    8. Perkowski Rafał                93  JUVBŁ      36.43
 

   50m dowolny Kobiet                                      13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Kużdub Martyna                 95  JUVBŁ      32.35
 

   50m dowolny Kobiet                             14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Jakubowska Karolina            94  JUVBŁ      29.97
    5. Jagielska Marika               93  JUVBŁ      32.02
    6. Kaczko Magdalena               93  JUVBŁ      32.20
 

   50m dowolny Mężczyzn                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    3. Niedzielko Wojciech            95  JUVBŁ      29.98
    4. Kowalewski Maciej              95  JUVBŁ      30.08
    5. Czygier Jakub                  95  JUVBŁ      30.37
    6. Charyło Dominik                95  JUVBŁ      30.48
    7. Wasilko Maciej                 95  JUVBŁ      30.73
   

   50m dowolny Mężczyzn                          14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    4. Kuklik Janusz                  93  JUVBŁ      26.96
    5. Gierda Mateusz                 93  JUVBŁ      27.16
    7. Bogus Paweł                    93  JUVBŁ      28.24
   11. Bartnik Mateusz                93  JUVBŁ      29.88
   12. Perkowski Rafał                93  JUVBŁ      30.05


   200m motylkowy Mężczyzn                       14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Wojtach Krzysztof              94  JUVBŁ    2:28.43
    2. Gierda Mateusz                 93  JUVBŁ    2:45.38
  

   200m dowolny Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    3. Jakubowska Karolina            94  JUVBŁ    2:23.11
 

   200m dowolny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Czygier Jakub                  95  JUVBŁ    2:16.90
    3. Marchel Adrian                 95  JUVBŁ    2:18.05
    4. Kowalewski Maciej              95  JUVBŁ    2:20.98
    5. Semborski Daniel               95  JUVBŁ    2:24.16
    8. Wasilko Maciej                 95  JUVBŁ    2:29.31
 

   200m dowolny Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Iłendo Piotr                   93  JUVBŁ    2:02.60
 


   200m zmienny Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Halicka Kamila                 94  JUVBŁ    2:32.81
   

   200m zmienny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Niedzielko Wojciech            95  JUVBŁ    2:35.44
    3. Woronowicz Paweł               95  JUVBŁ    2:36.50
 

   200m zmienny Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    2. Iłendo Piotr                   93  JUVBŁ    2:23.21
    4. Nowicki Filip                  93  JUVBŁ    2:28.73
    5. Perkowski Rafał                93  JUVBŁ    2:41.98


   200m klasyczny Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod
    1. Charyło Dominik                95  JUVBŁ    2:46.03
    2. Niewiński Juliusz              95  JUVBŁ    2:47.52