Grand Prix Podlasia Pod Patronatem Burmistrza Miasta Augustowa - Lista wynik�w
޶


Nr  1  100m dowolny  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  2  50m klasyczny  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  3  50m grzbietowy  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  4  100m dowolny  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  5  100m klasyczny  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  6  50m grzbietowy  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  7  50m motylkowy  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  8  100m motylkowy  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  9  400m dowolny  Kobiet  Dames Senioren Open
Nr  10  100m klasyczny  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  11  100m grzbietowy  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  12  50m dowolny  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  13  50m klasyczny  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  14  100m grzbietowy  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  15  100m motylkowy  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  16  50m motylkowy  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  17  50m dowolny  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  18  100m zmienny  M�czyzn  9 lat i starsi
Nr  19  100m zmienny  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  20  400m dowolny  M�czyzn  Heren Senioren Open
Nr  21  4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet  9 lat i starsi
Nr  22  4 x 50m Sztafeta Zm.  M�czyzn  9 lat i starsi


Nr  1
2008-11-22
100m dowolny  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O1:06.23
2.JURGIEL Oliwia92ATP1:10.86
3.ZACKIEWICZ Kamila92ATP1:22.35
NWKACZKO Magdalena93JUV BI


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O1:04.19
2.PILAT Gabriela95MUKS O1:09.20


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS1:05.64
2.CHANCEWICZ Zuzanna96BATSOK1:08.14
3.OLSZAK Angelika96MUKS O1:10.21
4.WONDO�OWSKA Anita96MUKS O1:11.24
5.RYNIEWICZ Natalia96ATP1:13.10
6.ZHURKO Alena96ZAJAWK1:13.51
7.MARSULEVA Volha96ZAJAWK1:15.96
8.SADOWSKA Natalia97MUKS1:16.59
9.SIEDLECKA Paulina97MUKS1:17.32
10.KORONKIEWICZ Roksana97MUKS1:17.35
11.KANDRYCHYN Adziana96ZAJAWK1:17.48
12.SALAHAYEVA Maryia97ZAJAWK1:19.22
13.JASZCZUK Anna97ATP1:19.89
14.PIETRZYKOWSKA Paulina96JUVBIA1:19.93
15.KELLER Kinga96JUVBIA1:21.61
16.BR�K Joanna97ATP1:26.21
17.LASOTA Izabela96JUVBIA1:28.59
18.OLEKSY Patrycja97ATP1:31.66
19.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP1:32.21
20.�UKASIK Kamila96JUVBIA1:38.46
21.KOZ�OWSKA Sylwia97ATP1:46.88
NWOKR�G�A Martyna96MUKS


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.VASKIEVICH Maryia98ZAJAWK1:18.90
2.KARPIO Monika98ZIHART1:20.75
3.WNOROWSKA Antonina98ZIHART1:23.12
4.KOTARSKA Anna98ZIHART1:26.35
5.CHOROSZEWSKA Karolina98JUV BI1:27.14
6.ALEKSIEJUK Natalia98JUV BI1:30.40
7.SIE�KO Gabriela98ZIHART1:30.52
8.POPIEL Magdalena98JUV BI1:32.52
9.SOKO�OWSKA Sandra98JUV BI1:33.03
10.BRODOWSKA Aleksandra98MUKS1:33.47
11.PODZIEWSKA Daria98MUKS1:35.31
12.GRABEK Anna98MUKS1:36.86
13.PIETRZYKOWSKA Karolina98JUV BI1:40.76
14.GRODZKA Julita98JUV BI1:44.50
15.MARCHEL Kamila98JUV BI1:45.08
16.SAC Karolina98JUV BI1:46.82
17.D�BROWSKA Magdalena98JUV BI1:47.30
DYSKW.SZYMBORSKA Daria98JUV BI
NWGIEDZICZ Katarzyna98JUV BI
NWGRABEK Anna98MUKS O


<< TOP >>
Nr  2
2008-11-22
50m klasyczny  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas
1.DOMA�SKI Maciej93ATP31.15

2.BARTNIK Mateusz93JUV BI34.244.MAKAREWICZ Artur93ATP36.90
3.PERKOWSKI Rafa�93JUV BI35.59NWBABYNKO Karol90BATSOK


Jongens Junioren 2

r.KodCzas
1.CHARY�O Dominik95JUV BI34.23

2.MAHER Aliaksei95ZAJAWK39.905.KRYSA Micha�95MUKS O42.35
3.KU�MICKI �ukasz95JUV BI40.146.MATEUSZUK Rafa�95ATP44.34
4.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O40.657.DENERT Piotr95ATP44.41


11 - 12 lat

r.KodCzas
1.MAZURKEVICH Artsiom96ZAJAWK39.77

2.KRAWIEL Michal96BATSOK40.138.MAS�OWSKI Damian97ATP47.75
3.RACZKOWSKI Piotr96MUKS O41.689.JAGLEWICZ Krzysztof97ATP49.48
4.KARP Micha�96ATP41.9010.PROSTKO Eryk97ATP52.11
5.PIACHONKIN Viachaslau96ZAJAWK44.06NWGRʌ Adrian97ATP
6.PACZY�SKI Oliwer96ATP44.60NWJAKU� Sebastian96ATP
7.KARCZEWSKI Marek96ATP45.99


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.CHABASI�SKI Rafa�98ATP47.05

2.DANILCZYK Kamil98ATP48.317.JANCZULEWICZ Maciej98MUKS O56.05
3.PACZY�SKI Kornel98ATP50.688.M�ODZIANOWSKI Maciej99ATP56.50
4.ZALEWSKI Micha�98ZIHART52.409.GR�BOSZ Robert99MUKS O57.44
5.WNOROWSKI Kacper98ZIHART52.7910.AMILANCZYK Michal98BATSOK59.32
6.ALEKSANDROWICZ Dawid98MUKS55.5311.HARASIM Adrian98ZIHART1:02.33


<< TOP >>
Nr  3
2008-11-22
50m grzbietowy  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas
1.KOPICZKO Karina94ATP32.97

2.BABYNKO Justyna93BATSOK35.105.ZACKIEWICZ Klaudia94ATP45.60
3.SADOWSKA Julia94BATSOK35.58NWZACKIEWICZ Kamila92ATP
4.PRUS Alicja92MUKS O36.57


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas
1.KU�DUB Martyna95JUV BI36.23

2.DRUC Anna95BATSOK38.24
3.GLAZER Caroline95ATP41.34


11 - 12 lat

r.KodCzas
1.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK36.08

2.B�U� Katarzyna96MUKS O37.138.JAB�O�SKA �aneta97MUKS44.16
3.RYBINSKA Olga96BATSOK38.849.OLENSKA Kinga96BATSOK44.75
4.KNIZA Paulina96MUKS O39.1310.SKOWRO�SKA Monika96ATP45.11
5.CYL Ewelina97ATP41.2611.Z�BALA Aleksandra96ATP46.36
6.GLAZER Magdalena97ATP42.2412.PRUSZY�SKA Magda96JUVBIA49.69
7.MOLENDA Magdalena96ATP42.45NWG�RKA Gabriela96ATP


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.TRZASKO Gabriela98MUKS45.76

2.KRAWCZAK Justyna98ATP46.846.�MIE�KO Ma�gorzata98JUV BI53.50
3.KULBACKA Dorota98ATP50.047.BRZOZOWSKA Natalia99ATP1:06.20
4.JAB�O�SKA Izabela98JUV BI50.50NWLUTO Aleksandra99MUKS O
5.DROZDOWSKA Aleksandra99ATP51.97Nie uk.PERKOWSKA Natalia98MUKS


<< TOP >>
Nr  4
2008-11-22
100m dowolny  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.RZADKOWSKI Daniel94MUKS O54.92
2.TOCHWIN Adrian92BATSOK55.29
3.DENERT Adam91ATP55.69
4.GIERDA Mateusz93JUV BI58.60
5.KUKLIK Janusz93JUV BI59.75
6.Z�BALA Bartosz94ATP59.99
7.BOGUS Pawe�93JUV BI1:03.38
8.SZOPA Bartek92MUKS O1:03.81
NWSZCZESNOWICZ Andrzej93BATSOK


Jongens Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.BEREZECKI Mateusz95MUKS O58.91
2.KARPOVICH Maxim95ZAJAWK59.71
3.CZYGIER Jakub95JUV BI1:04.94
4.KARBOWSKI Cezary95ATP1:05.13
5.KOWALEWSKI Maciej95JUV BI1:05.37
6.MARCHEL Adrian95JUV BI1:05.68
7.SEMBORSKI Daniel95JUV BI1:06.82
8.WASILKO Maciej95JUV BI1:07.84
9.WARKOMSKI Mi�osz95MUKS O1:10.81
10.CZYWILIS Pawe�95MUKS O1:12.32
11.PRAKAPOVICH Fiodar95ZAJAWK1:13.38
12.BIEDULEWICZ Hubert95ATP1:13.52
NW�OJKO Piotr95MUKS O


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.�UKOWSKI Cezary96ATP1:05.37
2.RACZKOWSKI Piotr96MUKS O1:05.59
3.KISIELEWSKI Marcin96JUVBIA1:08.96
4.�WIERZBIN Marek96MUKS O1:09.77
5.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP1:11.36
6.GRZ�DZI�SKI Maciek97MUKS1:13.57
7.WI�NIEWSKI Kamil97ATP1:14.12
8.DANILCZYK Hubert97MUKS1:14.93
9.KUPREWICZ Micha�96ATP1:15.41
10.GALICKI Patryk96ATP1:16.83
11.KRYNICKI Bart�omiej96JUVBIA1:17.08
12.SZEROKI Rafa�96JUVBIA1:17.26
13.OSI�SKI Wojciech97MUKS1:17.87
14.GRADKOWSKI Marcin96ATP1:17.96
15.JEWKO Pawe�97MUKS1:19.17
16.ZAKRZEWSKI Jacek97MUKS O1:20.11
17.BOROWSKI Karol96JUVBIA1:22.09
18.WARPECHOSKI Konrad96JUVBIA1:22.28
19.SZWED Wojciech96JUVBIA1:22.46
20.ANISKO Damian96BATSOK1:22.59
21.SZTUK Jakub97ATP1:25.52
22.SOWA Hubert97ATP1:27.29
23.JAKUBOWSKI Patryk97ATP1:32.79
NWREPUCHO Michal96BATSOK
NWMICHNOWICZ Pawe�96ATP
NWMIECZKOWSKI Maciej96ATP
NWJAMR�Z Marcin96MUKS O
NWD�BROWSKI Patryk96MUKS O
NWGRZEDZI�SKI Maciek96MUKS O
NWJEWKO Pawe�96MUKS O


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.WOLSKI Damian98MUKS O1:18.69
2.GWIAZDOWSKI Mateusz98MUKS1:23.76
3.SAK Adrian98MUKS1:25.59
4.JURGIEL Maciej98ATP1:25.63
5.AB�A�EWICZ Kacper98JUVB�1:25.76
6.�EBSKI Mateusz98ZIHART1:26.20
7.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART1:26.51
8.TUROWSKI Micha�98ZIHART1:26.99
9.KOWALEWSKI Mateusz98MUKS1:29.57
10.MILENKIEWICZ Krzysztof98JUV BI1:29.74
11.DR��EK Tomasz98ZIHART1:30.86
12.S�OMSKI Adam98ZIHART1:32.38
13.JAB�O�SKI Jacek98ZIHART1:35.03
14.DANILEWSKI Maciej98JUV BI1:35.50
15.NIMIEROWICZ Tomasz98JUV BI1:36.10
16.SOCHACKI Eryk98JUV BI1:37.91
17.RUSI�OWICZ Rafa�98JUV BI1:46.60
18.TOMASZUK Piotr98JUV BI1:48.60


<< TOP >>
Nr  5
2008-11-22
100m klasyczny  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.SAWICKA Adrianna89MUKS O1:20.69
2.RYTWI�SKA Agata94MUKS O1:23.14
3.KARBOWSKA Karolina94ATP1:25.61
4.BARWICKA Izabela92MUKS O1:28.46
5.TROCKA Marta94ATP1:28.68


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.DERDA Natalia95MUKS O1:24.66
2.PONIATOWSKA Iga95MUKS O1:26.22


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.WYSOCKA Joanna96MUKS O1:24.48
2.WARCI�SKA Anita96ATP1:28.26
3.ZAG�RSKA Anna96ATP1:32.76
4.WONDO�OWSKA Anita96MUKS O1:33.59
5.KASIANCHUK Karyna97ZAJAWK1:33.65
6.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O1:33.66
7.SADOWSKA Natalia97MUKS1:33.94
8.SMERECZY�SKA Zuzanna97MUKS1:34.20
9.SIENKIEWICZ Klaudia96JUVBIA1:34.89
10.WALENDZEWICZ Monika97MUKS O1:35.39
11.AMILANCZYK Daria96BATSOK1:36.21
12.BONDAR Dominika96JUVBIA1:39.43
13.KAWKO Sylwia97MUKS1:39.62
14.OLCHOWIK Weronika96BATSOK1:43.21
15.KLEPACKA Sylwia97ATP1:46.28
16.MANDYGRAF Marta97MUKS1:47.26
17.LESZCZY�SKA Sylwia96JUVBIA1:48.68
18.KACZMARCZYK Justyna96JUVBIA1:56.37


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.B�U� Barbara98MUKS O1:35.00
2.VASKIEVICH Maryia98ZAJAWK1:40.47
3.PIETRZYKOWSKA Karolina98JUV BI1:42.86
4.CHOROSZEWSKA Karolina98JUV BI1:43.61
5.POPIEL Magdalena98JUV BI1:45.22
6.KULBACKA Gabriela98MUKS1:45.95
7.SIE�KO Gabriela98ZIHART1:55.97
8.JAB�O�SKA Izabela98JUV BI1:57.58
9.GRABEK Anna98MUKS2:05.59
NWGRABEK Anna98MUKS O


<< TOP >>
Nr  6
2008-11-22
50m grzbietowy  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas
1.KOWALEWSKI Marcin93MUKS O29.99

2.SZESZKO Marcin94MUKS O32.06
3.DENERT Jan94ATP42.36


Jongens Junioren 2

r.KodCzas
1.USCILKO Michal95BATSOK31.49



11 - 12 lat

r.KodCzas
1.PIRSZTUK Filip96ATP39.45

2.STATSKEVICH Andrej97ZAJAWK39.776.SOWA Hubert97ATP46.68
3.BORYS Emil96BATSOK39.947.ANDRUKONIS Daniel96JUVBIA50.15
4.JEWKO Pawe�97MUKS41.86NWPIETRYCH Pawel96BATSOK
5.KALINOWSKI Rafa�96JUVBIA44.68NWJEWKO Pawe�96MUKS O


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.RECKO Mateusz98BATSOK46.12

2.SOLOVIEV Dmitry99ZAJAWK46.206.PARCHANOWICZ Michal99BATSOK1:03.12
3.ROCHALSKI Hubert98BATSOK47.517.BRANKIEWICZ Mariusz99ATP1:05.42
4.KLEJBUK Pawel98BATSOK49.11NWGIEDYK Piotr98BATSOK
5.NOSALIK Antoni99ATP49.87NWNIEWIAROWSKI Patryk99ATP


<< TOP >>
Nr  7
2008-11-22
50m motylkowy  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas
1.�UKOWSKA Izabela94ATP32.48

2.JURGIEL Oliwia92ATP34.574.POLTORZYCKA Magda94BATSOK38.19
3.ZALEWSKA Agnieszka92MUKS O35.03NWSALIK Martyna93ATP


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas
1.KU�DUB Martyna95JUV BI35.60

2.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP37.18


11 - 12 lat

r.KodCzas
1.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O33.21

2.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK34.168.MOLENDA Magdalena96ATP39.56
3.�OBODA Alicja96ATP34.399.KARWEL Paula97MUKS42.18
4.OR�OWSKA Angelika96MUKS O35.4110.FUS Justyna96ATP43.18
5.WALENDZEWICZ Aleksandra96MUKS36.7611.STELMASZEK Kinga97ATP43.64
6.OLSZAK Angelika96MUKS O37.73NW�UKASZEWICZ Zuzanna96ATP
7.NIED�WIECKA Karolina96ATP39.46


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.BARWICKA Aleksandra98MUKS O47.53

2.�WIDERSKA Angela98ZIHART49.29
3.�WIERZBIN Joanna98MUKS O50.62
4.KULBACKA Dorota98ATP54.08


<< TOP >>
Nr  8
2008-11-22
100m motylkowy  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.CHABASI�SKI Pawe�94ATP1:03.91
2.NOWICKI Filip93JUV BI1:07.50
NWTOCHWIN Adrian92BATSOK
NWKORDALA Maciej93MUKS O
NWWANDZIOCH Krzysztof92MUKS O


Jongens Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O1:14.56
2.BUTKIEWICZ Rafa�95MUKS O1:33.34


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.OLECHNO Piotr96BATSOK1:15.60
2.S�ABI�SKI Kamil96MUKS O1:27.34
3.KORZI�SKI Mi�osz96JUVBIA1:33.16
4.KAPUSTA Matvei97ZAJAWK1:35.32
5.OBUCHOWSKI Jakub96JUVBIA1:37.69
6.JAREMISZYN Krzysztof96JUVBIA1:46.68
DYSKW.KRYNICKI Bart�omiej96JUVBIA
NW�OGO Mateusz97MUKS


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.WOLSKI Damian98MUKS O1:50.16


<< TOP >>
Nr  9
2008-11-22
400m dowolny  KobietDames Senioren Open
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas100m200m300m400m
1.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O4:57.63
2.ZAKRZEWSKA Aleksandra94MUKS O5:04.02


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas100m200m300m400m
1.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O4:45.08
NWDRUCIS Iga95MUKS O


<< TOP >>
Nr  10
2008-11-22
100m klasyczny  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.ZARZECKI Bartosz93ATP1:06.86
2.DOMA�SKI Maciej93ATP1:07.76
3.BARTNIK Mateusz93JUV BI1:16.14
4.PERKOWSKI Rafa�93JUV BI1:17.08
5.DENERT Jan94ATP1:30.89
NWBABYNKO Karol90BATSOK


Jongens Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.CHARY�O Dominik95JUV BI1:15.34
2.NIEWI�SKI Juliusz95JUV BI1:16.58
3.KARPOVICH Maxim95ZAJAWK1:19.73
4.MAHER Aliaksei95ZAJAWK1:26.14
5.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O1:26.54
6.KU�MICKI �ukasz95JUV BI1:28.11
7.WARKOMSKI Mi�osz95MUKS O1:34.70
8.KRYSA Micha�95MUKS O1:35.11
9.MATEUSZUK Rafa�95ATP1:40.17
10.DENERT Piotr95ATP1:40.33


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.ADAMIENIA Anton96ZAJAWK1:17.12
2.SZMAJDA Micha�96MUKS O1:23.00
3.KISIELEWSKI Marcin96JUVBIA1:26.52
4.KRAWIEL Michal96BATSOK1:27.09
5.PACZY�SKI Oliwer96ATP1:38.73
6.BA�ON Kewin96JUVBIA1:39.01
7.KARCZEWSKI Marek96ATP1:40.12
DYSKW.KARP Micha�96ATP
NWJAKU� Sebastian96ATP
NWJAMR�Z Marcin96MUKS O


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.CHABASI�SKI Rafa�98ATP1:43.47
2.GAWINOWICZ Bart�omiej98ZIHART1:50.99
3.SZCZYTKO Jakub98ZIHART1:52.36
4.DR��EK Tomasz98ZIHART1:52.94
5.ZALEWSKI Micha�98ZIHART1:53.36
6.ALEKSANDROWICZ Dawid98MUKS1:56.52
7.WNOROWSKI Kacper98ZIHART1:57.88
8.DYGDA�A Marcin98ZIHART1:58.08
9.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART2:00.77
10.NOWIKOWSKI Sebastian98MUKS2:01.26


<< TOP >>
Nr  11
2008-11-22
100m grzbietowy  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.KOPICZKO Karina94ATP1:10.20
2.BABYNKO Justyna93BATSOK1:17.55
3.SADOWSKA Julia94BATSOK1:18.41
4.PRUS Alicja92MUKS O1:19.46


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.SZCZYTKO Alicja95MUKS O1:11.18
2.VASKIEVICH Natallia95ZAJAWK1:11.57
3.GLEBOWICZ Urszula95JUV BI1:19.96
4.DRUC Anna95BATSOK1:23.07


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.�UKU� Anna96MUKS O1:18.10
2.AKIMOWICZ Zuzanna96BATSOK1:18.81
3.B�U� Katarzyna96MUKS O1:22.82
4.KNIZA Paulina96MUKS O1:24.15
5.KANDRYCHYN Adziana96ZAJAWK1:25.56
6.KARWOWSKA Zuzanna97ATP1:27.02
7.WALENDZEWICZ Monika97MUKS O1:27.95
8.PIETRZYKOWSKA Paulina96JUVBIA1:29.99
9.BONDAR Dominika96JUVBIA1:31.29
10.JAB�O�SKA �aneta97MUKS1:35.68
11.LUHOUSKAYA Aliaksandra97ZAJAWK1:37.15
12.SKOWRO�SKA Monika96ATP1:39.19
13.KACZMARCZYK Justyna96JUVBIA1:46.23
14.�UKASIK Kamila96JUVBIA1:55.82


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.PO�WIATOWSKA Klaudia98MUKS1:29.50
2.TRZASKO Gabriela98MUKS1:37.91
3.ALEKSIEJUK Natalia98JUV BI1:43.26
4.SOKO�OWSKA Sandra98JUV BI1:45.75
5.KELLER Urszula98JUV BI1:45.85
6.OKUNIEWSKA Patrycja98ZIHART1:49.42
7.MARTYNOWICZ Anna98JUV BI1:50.21
8.PODZIEWSKA Daria98MUKS1:52.39
9.GLINIECKA Agata98ZIHART1:56.87
10.MARCHEL Kamila98JUV BI2:00.19
NWGIEDZICZ Katarzyna98JUV BI


<< TOP >>
Nr  12
2008-11-22
50m dowolny  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas
1.BOGDA�SKI �ukasz90ATP24.02

2.RZADKOWSKI Daniel94MUKS O24.945.Z�BALA Bartosz94ATP27.76
3.TOCHWIN Adrian92BATSOK25.366.MAKAREWICZ Artur93ATP28.43
4.BOGUS Pawe�93JUV BI27.54DYSKW.SZOPA Bartek92MUKS O


Jongens Junioren 2

r.KodCzas
1.NIEDZIELKO Wojciech95JUV BI28.75

2.KARBOWSKI Cezary95ATP30.00
3.CZYGIER Jakub95JUV BI30.60
4.WASILKO Maciej95JUV BI31.49


11 - 12 lat

r.KodCzas
1.�UKOWSKI Cezary96ATP29.77

2.WASILEWSKI Patryk96ATP30.5014.ANISKO Damian96BATSOK37.56
3.MAZURKEVICH Artsiom96ZAJAWK30.7515.SZTUK Jakub97ATP39.17
4.�WIERZBIN Marek96MUKS O31.8516.KALINOWSKI Rafa�96JUVBIA41.61
5.DANILCZYK Hubert97MUKS33.3217.PROSTKO Eryk97ATP41.74
6.BORYS Emil96BATSOK33.5918.WO�PIUK Adrian97ATP41.82
7.WIZGO Damian96MUKS O33.7319.ANDRUKONIS Daniel96JUVBIA42.01
8.PIACHONKIN Viachaslau96ZAJAWK33.8020.JAKUBOWSKI Patryk97ATP42.20
9.KUPREWICZ Micha�96ATP34.06NWPIETRYCH Pawel96BATSOK
10.GALICKI Patryk96ATP34.87NWMICHNOWICZ Pawe�96ATP
11.PIRSZTUK Filip96ATP35.13NWMIECZKOWSKI Maciej96ATP
12.GRADKOWSKI Marcin96ATP35.22NWFIEDOROWICZ Patryk97MUKS
13.MILLER Albert96MUKS O35.75


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.�EBSKI Mateusz98ZIHART37.03

2.STANKIEWICZ Hubert98JUV BI38.1214.SAROSIEK Piotr98BATSOK48.06
3.SOLOVIEV Dmitry99ZAJAWK39.0615.JANCZULEWICZ Maciej98MUKS O48.89
4.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART39.9416.WYDRA Karol99BATSOK49.60
5.RECKO Mateusz98BATSOK40.0217.MAS�OWSKI Sebastian99ATP51.82
6.GAWINOWICZ Bart�omiej98ZIHART40.9218.AMILANCZYK Michal98BATSOK54.96
7.KLEJBUK Pawel98BATSOK41.1319.HARASIM Adrian98ZIHART55.75
8.MADEJ Krzysztof98MUKS42.1120.PARCHANOWICZ Michal99BATSOK57.63
9.GR�BOSZ Robert99MUKS O42.1821.ZABLOCKI Pawel99BATSOK1:07.43
10.DANILCZYK Kamil98ATP43.06DYSKW.NOSALIK Antoni99ATP
11.NOWIKOWSKI Sebastian98MUKS43.89NWGIEDYK Piotr98BATSOK
12.M�ODZIANOWSKI Maciej99ATP44.80NWNIEWIAROWSKI Patryk99ATP
13.ROCHALSKI Hubert98BATSOK45.46


<< TOP >>
Nr  13
2008-11-22
50m klasyczny  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas
1.JAGIELSKA Marika93JUV BI38.73

2.KARBOWSKA Karolina94ATP38.914.BARWICKA Izabela92MUKS O39.60
3.RYTWI�SKA Agata94MUKS O39.465.TROCKA Marta94ATP40.17


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas
1.DERDA Natalia95MUKS O38.73



11 - 12 lat

r.KodCzas
1.�UKASZEWICZ Zuzanna96ATP37.78

2.WYSOCKA Joanna96MUKS O39.4910.OLCHOWIK Weronika96BATSOK47.62
3.WARCI�SKA Anita96ATP40.3811.KLEPACKA Sylwia97ATP49.14
4.KASIANCHUK Karyna97ZAJAWK43.3712.OLEKSY Patrycja97ATP50.43
5.SMERECZY�SKA Zuzanna97MUKS43.8513.BR�K Joanna97ATP50.70
6.AMILANCZYK Daria96BATSOK43.9714.KO�ACZYK Katarzyna96JUVBIA52.97
7.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O44.9415.OSKROBA Gabriela97ATP55.58
8.KAWKO Sylwia97MUKS46.30DYSKW.G�RKA Gabriela96ATP
9.MANDYGRAF Marta97MUKS46.36


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.WASILEWSKA Aleksandra99ATP51.61

2.PERKOWSKA Natalia98MUKS1:04.43


<< TOP >>
Nr  14
2008-11-22
100m grzbietowy  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.KUKLIK Janusz93JUV BI1:04.26
2.KOWALEWSKI Marcin93MUKS O1:04.79


Jongens Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.USCILKO Michal95BATSOK1:05.36
2.WORONOWICZ Pawe�95JUV BI1:11.43
3.CZYWILIS Pawe�95MUKS O1:22.47


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP1:22.44
2.WI�NIEWSKI Kamil97ATP1:23.65
3.MORUSIEWICZ Pawe�96MUKS1:25.93
4.KAPUSTA Matvei97ZAJAWK1:28.38
5.GRZ�DZI�SKI Maciek97MUKS1:29.04
6.OSI�SKI Wojciech97MUKS1:30.42
7.SZEROKI Rafa�96JUVBIA1:30.67
8.KORZI�SKI Mi�osz96JUVBIA1:33.33
9.OBUCHOWSKI Jakub96JUVBIA1:33.64
10.JAREMISZYN Krzysztof96JUVBIA1:35.39
11.WARPECHOSKI Konrad96JUVBIA1:39.29
12.CZARNOWICZ Maciej96BATSOK1:42.68
NWREPUCHO Michal96BATSOK
NWGRZEDZI�SKI Maciek96MUKS O


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.TUROWSKI Micha�98ZIHART1:33.93
2.AB�A�EWICZ Kacper98JUVB�1:35.45
3.JANUSZANIS Jakub98MUKS1:37.17
4.SAK Adrian98MUKS1:37.79
5.MADEJ Krzysztof98MUKS1:44.08
6.S�OMSKI Adam98ZIHART1:44.14
7.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART1:44.57
8.SOCHACKI Eryk98JUV BI1:48.16
9.TOMASZUK Piotr98JUV BI1:48.46
10.MILENKIEWICZ Krzysztof98JUV BI1:51.18
11.RUSI�OWICZ Rafa�98JUV BI1:51.94


<< TOP >>
Nr  15
2008-11-22
100m motylkowy  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O1:10.41
2.PILAT Gabriela95MUKS O1:13.74


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O1:14.48
2.SADOWSKA Zuzanna96BATSOK1:15.78
3.OR�OWSKA Angelika96MUKS O1:19.73
4.FUS Justyna96ATP1:36.87
5.NIED�WIECKA Karolina96ATP1:37.72
6.LESZCZY�SKA Sylwia96JUVBIA1:47.59


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.KARPIO Monika98ZIHART1:44.11
2.WNOROWSKA Antonina98ZIHART1:46.15


<< TOP >>
Nr  16
2008-11-22
50m motylkowy  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas
1.POLA�SKI Jakub92MUKS26.35

2.BOGDA�SKI �ukasz90ATP27.106.SZESZKO Marcin94MUKS O30.53
3.DENERT Adam91ATP27.66NWWANDZIOCH Krzysztof92MUKS O
4.TOCHWIN Adrian92BATSOK27.76NWPOLA�SKI Jakub92MUKS O
5.CHABASI�SKI Pawe�94ATP27.82


Jongens Junioren 2

r.KodCzas
1.NIEDZIELKO Wojciech95JUV BI31.20

2.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O32.65
3.BIEDULEWICZ Hubert95ATP34.94
DYSKW.BUTKIEWICZ Rafa�95MUKS O


11 - 12 lat

r.KodCzas
1.OLECHNO Piotr96BATSOK32.80

2.WASILEWSKI Patryk96ATP33.917.WIZGO Damian96MUKS O40.61
3.ADAMIENIA Anton96ZAJAWK34.738.MILLER Albert96MUKS O40.96
4.SZMAJDA Micha�96MUKS O35.219.STATSKEVICH Andrej97ZAJAWK41.09
5.S�ABI�SKI Kamil96MUKS O37.58NWD�BROWSKI Patryk96MUKS O
6.CHOJNOWSKI Pawe�97ATP39.68NW�OGO Mateusz97MUKS


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.JURGIEL Maciej98ATP45.77

2.SAROSIEK Piotr98BATSOK46.14
3.PACZY�SKI Kornel98ATP46.22


<< TOP >>
Nr  17
2008-11-22
50m dowolny  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas
1.�UKOWSKA Izabela94ATP31.18

2.ZALEWSKA Agnieszka92MUKS O31.245.ZACKIEWICZ Kamila92ATP36.93
3.JAGIELSKA Marika93JUV BI31.44NWSALIK Martyna93ATP
4.ZACKIEWICZ Klaudia94ATP35.88NWKACZKO Magdalena93JUV BI


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O29.75

2.GLEBOWICZ Urszula95JUV BI33.51
3.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP33.54
4.GLAZER Caroline95ATP33.74


11 - 12 lat

r.KodCzas
1.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS30.42

2.CHANCEWICZ Zuzanna96BATSOK30.5911.Z�BALA Aleksandra96ATP36.43
3.�UKASZEWICZ Zuzanna96ATP31.9312.KARWEL Paula97MUKS37.38
4.RYNIEWICZ Natalia96ATP32.8513.OLENSKA Kinga96BATSOK38.16
5.MARSULEVA Volha96ZAJAWK34.0814.G�RKA Gabriela96ATP38.84
6.SIEDLECKA Paulina97MUKS34.7915.GLAZER Magdalena97ATP39.23
7.KORONKIEWICZ Roksana97MUKS35.2316.PRUSZY�SKA Magda96JUVBIA41.50
8.SALAHAYEVA Maryia97ZAJAWK35.3117.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP42.24
9.CYL Ewelina97ATP35.7918.OSKROBA Gabriela97ATP43.96
10.JASZCZUK Anna97ATP35.8219.KOZ�OWSKA Sylwia97ATP45.39


9 - 10 lat

r.KodCzas
1.KRAWCZAK Justyna98ATP39.80

2.BRODOWSKA Aleksandra98MUKS41.056.MARTYNOWICZ Anna98JUV BI50.04
3.�WIERZBIN Joanna98MUKS O45.327.GLINIECKA Agata98ZIHART52.26
4.OKUNIEWSKA Patrycja98ZIHART45.34NWLUTO Aleksandra99MUKS O
5.WASILEWSKA Aleksandra99ATP47.04


<< TOP >>
Nr  18
2008-11-22
100m zmienny  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.POLA�SKI Jakub92MUKS1:02.94
2.ZARZECKI Bartosz93ATP1:03.14
3.NOWICKI Filip93JUV BI1:09.13
NWSZCZESNOWICZ Andrzej93BATSOK
NWPOLA�SKI Jakub92MUKS O


Jongens Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.NIEWI�SKI Juliusz95JUV BI1:11.02
2.KOWALEWSKI Maciej95JUV BI1:13.34
3.PRAKAPOVICH Fiodar95ZAJAWK1:22.15


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.FIEDOROWICZ Patryk97MUKS1:20.54
2.CHOJNOWSKI Pawe�97ATP1:28.72
MORUSIEWICZ Pawe�96MUKS1:28.72
4.BOROWSKI Karol96JUVBIA1:29.14
5.MAS�OWSKI Damian97ATP1:30.22
6.BA�ON Kewin96JUVBIA1:32.82
7.ZAKRZEWSKI Jacek97MUKS O1:33.99
8.SZWED Wojciech96JUVBIA1:38.58
9.CZARNOWICZ Maciej96BATSOK1:40.77


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.STANKIEWICZ Hubert98JUV BI1:37.52
2.GWIAZDOWSKI Mateusz98MUKS1:39.55
3.KOWALEWSKI Mateusz98MUKS1:40.64
4.SZCZYTKO Jakub98ZIHART1:43.25
5.JANUSZANIS Jakub98MUKS1:46.77
6.DYGDA�A Marcin98ZIHART1:47.27
7.JAB�O�SKI Jacek98ZIHART1:47.69
8.DANILEWSKI Maciej98JUV BI1:51.99
9.NIMIEROWICZ Tomasz98JUV BI1:53.02


<< TOP >>
Nr  19
2008-11-22
100m zmienny  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

r.KodCzas50m100m
1.ZAKRZEWSKA Aleksandra94MUKS O1:12.65
2.SAWICKA Adrianna89MUKS O1:14.11
3.POLTORZYCKA Magda94BATSOK1:25.72


Meisjes Junioren 2

r.KodCzas50m100m
1.VASKIEVICH Natallia95ZAJAWK1:12.06
2.SZCZYTKO Alicja95MUKS O1:14.05
3.PONIATOWSKA Iga95MUKS O1:17.08
NWDRUCIS Iga95MUKS O


11 - 12 lat

r.KodCzas50m100m
1.�UKU� Anna96MUKS O1:19.21
2.�OBODA Alicja96ATP1:20.03
3.RYBINSKA Olga96BATSOK1:22.17
4.WALENDZEWICZ Aleksandra96MUKS1:24.34
5.ZAG�RSKA Anna96ATP1:26.05
6.ZHURKO Alena96ZAJAWK1:26.69
7.SIENKIEWICZ Klaudia96JUVBIA1:29.19
8.KELLER Kinga96JUVBIA1:31.45
9.KARWOWSKA Zuzanna97ATP1:32.78
10.STELMASZEK Kinga97ATP1:33.75
11.LUHOUSKAYA Aliaksandra97ZAJAWK1:37.87
12.LASOTA Izabela96JUVBIA1:50.55
13.KO�ACZYK Katarzyna96JUVBIA1:50.57
NWOKR�G�A Martyna96MUKS


9 - 10 lat

r.KodCzas50m100m
1.B�U� Barbara98MUKS O1:30.07
2.PO�WIATOWSKA Klaudia98MUKS1:34.22
3.KULBACKA Gabriela98MUKS1:36.55
4.BARWICKA Aleksandra98MUKS O1:37.61
5.KOTARSKA Anna98ZIHART1:39.13
6.�WIDERSKA Angela98ZIHART1:44.05
7.KELLER Urszula98JUV BI1:50.41
8.�MIE�KO Ma�gorzata98JUV BI1:50.57
9.SZYMBORSKA Daria98JUV BI1:52.87
10.GRODZKA Julita98JUV BI1:53.44
11.D�BROWSKA Magdalena98JUV BI1:56.18
12.SAC Karolina98JUV BI1:56.20


<< TOP >>
Nr  20
2008-11-22
400m dowolny  Mê�czyzn

Heren Senioren Open
Brak minimum


Heren Senioren Open

r.KodCzas100m200m300m400m
1.GIERDA Mateusz93JUV BI4:33.98
NWKORDALA Maciej93MUKS O


Jongens Junioren 2

r.KodCzas100m200m300m400m
1.BEREZECKI Mateusz95MUKS O4:30.28
2.MARCHEL Adrian95JUV BI4:47.66
3.WORONOWICZ Pawe�95JUV BI4:53.01
4.SEMBORSKI Daniel95JUV BI5:02.01
NW�OJKO Piotr95MUKS O


<< TOP >>
Nr  21
2008-11-22
4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet

9 lat i starsi
Brak minimum


Dames Senioren Open

KodCzas
1.MKS Juvenia Bia�ystok 2JUVBIA2:14.92

2.MUKS OL 14-19 LATMUKS O2:15.39
3.ATP 1ATP2:18.76
NWMKS Juvenia Bia�ystok 1JUVBIA


Meisjes Junioren 2

KodCzas
1.MUKS OL 13 LATMUKS O2:14.84



11 - 12 lat

KodCzas
1.MUKS OL1-12latMUKS O2:20.16

2.MUKS OL 2 -12latMUKS O2:29.154.MUKS OL 97r.MUKS O2:37.80
3.ATP 2ATP2:31.565.ATP 2ATP2:48.07


9 - 10 lat

KodCzas
1.MKS Juvenia Bia�ystok 2JUV BI2:47.48

2.MUKS OL 98rMUKS O2:54.54
3.MKS Juvenia Bia�ystok 3JUV BI3:12.00
4.MKS Juvenia Bia�ystok 1JUV BI3:12.26


<< TOP >>
Nr  22
2008-11-22
4 x 50m Sztafeta Zm.  Mê�czyzn

9 lat i starsi
Brak minimum


Heren Senioren Open

KodCzas
1.ATP 1ATP1:53.57

2.MUKS OL 14-15 LATMUKS O1:58.864.MKS Juvenia Bia�ystok 3JUVBIA2:58.94
3.MKS Juvenia Bia�ystok 1JUVBIA2:37.91DYSKW.MKS Juvenia Bia�ystok 2JUVBIA


Jongens Junioren 2

KodCzas
1.MKS Juvenia Bia�ystok 1JUV BI2:09.83

2.MKS Juvenia Bia�ystok 2JUV BI2:18.11
3.MUKS OL 13 LATMUKS O2:20.26


11 - 12 lat

KodCzas
1.MUKS OL3 -12latMUKS O2:22.90

2.ATP 2 11-12 latATP2:26.54
3.ATP 1ATP2:45.73


9 - 10 lat

KodCzas
1.MUKS OL 98r.MUKS O2:58.18

2.MKS Juvenia Bia�ystok 1JUV BI3:12.95
3.MKS Juvenia Bia�ystok 2JUV BI3:30.00