MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU
Białystok, Poland,    2008-12-22,     25m
Nr 1 50m dowolny Kobiet open   Nr 2 50m dowolny Mężczyzn open   
Nr 3 50m klasyczny Kobiet open   Nr 4 50m klasyczny Mężczyzn open   
Nr 5 50m grzbietowy Kobiet open   Nr 6 50m grzbietowy Mężczyzn open   
Nr 7 50m motylkowy Kobiet open   Nr 8 50m motylkowy Mężczyzn open   
Nr 9 100m dowolny Kobiet open   Nr 10 100m dowolny Mężczyzn open   
Nr 11 100m klasyczny Kobiet open   Nr 12 100m klasyczny Mężczyzn open   
Nr 13 100m grzbietowy Kobiet open   Nr 14 100m grzbietowy Mężczyzn open   
Nr 15 100m motylkowy Kobiet open   Nr 16 100m motylkowy Mężczyzn open   
Nr 17 100m zmienny Kobiet open   Nr 18 100m zmienny Mężczyzn open   
Nr 19 400m dowolny Kobiet open   Nr 20 400m dowolny Mężczyzn open   


Nr  1   50m dowolny Kobiet                             10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Leończuk Sara                  99  MOSEŁK     36.20
    2. Karpio Monika                  98  ZIHART     36.72
    3. Krawczak Justyna               98  ATP        36.93
    4. Choroszewska Karolina          98  JUVBIA     37.99
    5. Kowalczyk Gabriela             98  WODBIE     38.65
    6. Brodowska Aleksandra           98  MUKSO      39.64
    7. Wnorowska Antonina             98  ZIHART     40.03
    8. �wierzbin Joanna               98  MUKSO      40.36
    9. Borowska Karolina              99  WODBIE     41.40
   10. Drozdowska Aleksandra          99  ATP        41.62
   11. Kulbacka Dorota                98  ATP        42.06
   12. Pietrzykowska Karolina         98  JUVBIA     43.02
   13. Michalczuk Marta               98  WODBIE     43.57
   14. Wasilewska Aleksandra          99  ATP        43.69
   15. Grabek Anna Maria              98  MUKSO      43.91
   16. Luto Aleksandra                99  MUKSO      45.31
   17. Nowicka Dominika               98  WODBIE     45.38
   18. Makotowicz Julita              99  WODBIE     46.94
   19. Borowik Wiktoria               98  WODBIE     48.49
   20. Perkowska Natalia              98  MUKSO      48.66
   21. Badowiec Karolina              98  WODBIE     49.14
   22. Czeczuga Patrycja              99  WODBIE     49.39
   23. Borowik Julta                  99  WODBIE     50.08
   24. Sławińska Klaudia              99  MUKSO      50.13
   25. Jakimiuk Aleksandra            99  WODBIE     52.01
   26. Brzozowska Natalia             99  ATP      1:03.90



Nr  1   50m dowolny Kobiet                                      11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koronkiewicz Roksana           97  MUKSO      34.67
    2. Pietrzykowska Paulina          97  JUVBIA     35.31
    3. Cyl Ewelina                    97  ATP        35.44
    4. Mieleszko Paulina              97  JUVBIA     36.97
    5. Zębala Aleksandra              97  ATP        36.98
    6. Karwel Paula                   97  MUKSO      37.08
    7. Olenska Kinga                  97  BATSOK     37.78
    8. Pruszyńska Magdalena           97  JUVBIA     40.59
    9. Lasota Izabela                 97  JUVBIA     41.14
   10. Syczewska Aleksandra           97  WODBIE     45.51



Nr  1   50m dowolny Kobiet                                      12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sokołowska Diana               96  JUVBIA     27.45
    2. Chancewicz Zuzanna             96  BATSOK     29.40
    3. Borkowska Aleksandra           96  MUKSO      30.49
    4. Olszak Angelika                96  MUKSO      32.02
    5. Nimierowicz Anna               96  JUVBIA     33.61
    6. Leończuk Anita                 96  JUVBIA     33.62
    7. Mojsa Marta                    96  JUVBIA     34.64
    8. Kniza Paulina                  96  MUKSO      36.64



Nr  1   50m dowolny Kobiet                                      13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szczytko Natalia               95  MUKSO      29.51
    2. Andruszkiewicz Monika          95  ATP        33.33
    3. Florczuk Sylwia                95  WODBIE     38.04



Nr  1   50m dowolny Kobiet                             14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Michnowicz Laura               90  JUVBIA     30.08
    2. Babynko Justyna                93  BATSOK     30.84
    3. Żukowska Izabela               94  ATP        31.56
    4. Kaczko Magdalena               93  JUVBIA     32.35



TOP
Nr  2   50m dowolny Mężczyzn                           10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wolski Damian                  98  MUKSO      35.07
    2. Jurgiel Maciej                 98  ATP        36.31
    3. Klejbuk Pawel                  98  BATSOK     38.74
    4. Grębosz Robert                 99  MUKSO      40.69
    5. Nimierowicz Tomasz             98  JUVBIA     41.34
    6. Paszkowski Paweł               98  WODBIE     41.91
    7. Rochalski Hubert               98  BATSOK     42.16
    8. Młodzianowski Maciej           99  ATP        42.69
    9. Białowieżec Aaron              98  WODBIE     43.29
   10. Zawadzki Szymon                99  WODBIE     43.48
   11. Tymiński Piotr                 99  JUVBIA     45.59
   12. Grygoruk Jakub                 99  WODBIE     46.52
   13. Brankiewicz Mariusz            99  ATP        48.13
   14. Stefanowski Mikołaj            99  ATP        49.32
   15. Andrejuk Piotr                 99  WODBIE     51.96
   16. Niewiarowski Patryk            99  ATP        55.12



Nr  2   50m dowolny Mężczyzn                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Fiedorowicz Patryk             97  MUKSO      30.70
    2. Kisielewski Marcin             97  JUVBIA     30.88
    3. Tymiński Rafał                 97  WODBIE     31.51
    4. Wawulski Norbert               97  WODBIE     31.78
    5. Danilczyk Hubert               97  MUKSO      33.02
    6. Obuchowski Jakub               97  JUVBIA     34.49
    7. Anisko Damian                  97  BATSOK     38.35
    8. Jakubowski Patryk              97  ATP        39.23
    9. Jaglewicz Krzysztof            97  ATP        43.31



Nr  2   50m dowolny Mężczyzn                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Żukowski Cezary                96  ATP        29.80
    2. Nowicki Michał                 96  JUVBIA     31.58
    3. Jamróz Marcin                  96  MUKSO      31.84
    4. Kuprewicz Michał               96  ATP        33.77
    5. Galicki Patryk                 96  ATP        35.57
    6. Miller Albert                  96  MUKSO      36.20
    7. Polecki Patryk                 96  JUVBIA     38.86



Nr  2   50m dowolny Mężczyzn                                    13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kowalewski Maciej              95  JUVBIA     30.13
    2. Karbowski Cezary               95  ATP        30.18
    3. Wasilko Maciej                 95  JUVBIA     30.25
    4. Ostaszewski Damian             95  WODBIE     31.30
    5. Tymiński Kamil                 95  WODBIE     32.72
    6. Biedulewicz Hubert             95  ATP        33.24
    7. Sadowski Mateusz               95  WODBIE     35.61



Nr  2   50m dowolny Mężczyzn                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bogdański Łukasz               90  ATP        24.17
    2. Rzadkowski Daniel              94  MUKSO      25.91
    3. Bogus Paweł                    93  JUVBIA     27.63
    4. Szeszko Marcin                 94  MUKSO      27.94
    5. Zębala Bartosz                 94  ATP        28.16
    6. Szopa Bartosz                  92  MUKSO      28.49
    7. Dadura Krzysztof               94  BATSOK     29.24
    8. Sokołowski Maciej              87  MUKSO      29.55
    9. Prus Filip                     94  MUKSO      30.91
   10. Roszkowski Kamil                 WODBIE     36.98



TOP
Nr  3   50m klasyczny Kobiet                           10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kulbacka Gabriela              98  MUKSO      48.68
    2. Daniszewska Magdalena          99  MOSEŁK     49.68
    3. Naumczuk Aleksandra            98  WODBIE     50.63
    4. Pianko Magdalena               98  MUKSO      51.20
    5. Giedzicz Katarzyna             98  JUVBIA     51.77
    6. Sieńko Babriela                98  ZIHART     53.42
    7. Dzierżanowska Katarzyna        99  WODBIE     56.03
    8. Badowiec Karolina              98  WODBIE     56.06
    9. Wesołowska Agata               01  WODBIE   1:02.56
DYSKW. Wasilewska Aleksandra          99  ATP



Nr  3   50m klasyczny Kobiet                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sienkiewicz Klaudia            97  JUVBIA     41.52
    2. Walendzewicz Monika            97  MUKSO      44.19
    3. Smereczyńska Zuzanna           97  MUKSO      44.41
    4. Bondar Dominika                97  JUVBIA     44.83
    5. Leszczyńska Sylwia             97  JUVBIA     45.88
    6. Olchowik Weronika              97  BATSOK     47.66
    7. Mandygraf Marta                97  MUKSO      48.68
    8. Kaczmarczyk Justyna            97  JUVBIA     49.27
    9. Klepacka Sylwia                97  ATP        50.16
DYSKW. Żero Magda                     97  WODBIE



Nr  3   50m klasyczny Kobiet                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wysocka Joanna                 96  MUKSO      39.07
    2. Rybinska Olga                  96  BATSOK     41.57
    3. Amelanczyk Daria               96  BATSOK     42.94
    4. Zagórska Anna                  96  ATP        43.16
       Wondołowska Anita              96  MUKSO      43.16
    6. Ładniak Izabela                96  WODBIE     45.13
    7. Koronkiewicz Gabriela          96  MUKSO      45.63
    8. Konrad Kinga                   96  BATSOK     52.08



Nr  3   50m klasyczny Kobiet                                    13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Derda Natalia                  95  MUKSO      37.91



Nr  3   50m klasyczny Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jagielska Marika               93  JUVBIA     37.51
    2. Zakrzewska Katarzyna           92  MUKSO      39.27
    3. Trocka Marta                   94  ATP        41.06
    4. Barwicka Izabela               92  MUKSO      42.04
    PK Zakrzewska Aleksandra          94  MUKSO      38.37



TOP
Nr  4   50m klasyczny Mężczyzn                         10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Chabasiński Rafał              98  ATP        45.66
    2. Danilczyk Kamil                98  ATP        47.34
    3. Siebiesiuk Miron               98  WODBIE     48.79
    4. Szczytko Jakub                 98  ZIHART     49.46
    5. Paszkowski Paweł               98  WODBIE     51.31
    6. Gawinowicz Bartłomiej          98  ZIHART     52.50
    7. Nowikowski Sebastian           98  MUKSO      53.24
    8. Zalewski Michał                98  ZIHART     53.54
    9. Janczulewicz Maciej            98  MUKSO      53.71
   10. Młodzianowski Maciej           99  ATP        57.07



Nr  4   50m klasyczny Mężczyzn                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Krawel Michal                  97  BATSOK     39.31
    2. Paczyński Oliwer               97  ATP        43.56
    3. Jaremiszyn Krzysztof           97  JUVBIA     46.23
    4. Bałon Kewin                    97  JUVBIA     46.74
    5. Jaglewicz Krzysztof            97  ATP        50.66



Nr  4   50m klasyczny Mężczyzn                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Buńkowski Adam                 96  JUVBIA     46.38
    2. Łochowski Jakub                96  JUVBIA     47.18



Nr  4   50m klasyczny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Warakomski Miłosz              95  MUKSO      39.60



Nr  4   50m klasyczny Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zarzecki Bartosz               93  ATP        30.10
    2. Perkowski Rafał                93  JUVBIA     35.25
    3. Prus Filip                     94  MUKSO      37.65
    4. Denert Jan                     94  ATP        42.09
DYSKW. Roszkowski Kamil                 WODBIE



TOP
Nr  5   50m grzbietowy Kobiet                          10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Lewczuk Martyna                99  MOSEŁK     44.34
    2. Krawczak Justyna               98  ATP        45.66
    3. Trzasko Gabriela               98  MUKSO      47.21
    4. Grodzka Julita                 98  JUVBIA     47.55
    5. Drozdowska Aleksandra          99  ATP        47.63
    6. Marchel Kamila                 98  JUVBIA     48.09
    7. Kulbacka Dorota                98  ATP        48.34
    8. Dąbrowska Magdalena            98  JUVBIA     48.74
    9. Martynowicz Anna               98  JUVBIA     50.12
   10. Borowska Karolina              99  WODBIE     50.22
   11. Makotowicz Julita              99  WODBIE     50.97
   12. Sac Karolina                   98  JUVBIA     51.33
   13. Michalczuk Marta               98  WODBIE     51.41
   14. Nowicka Dominika               98  WODBIE     51.52
   15. Borowik Julta                  99  WODBIE     51.58
   16. Jabłońska Izabela              98  JUVBIA     51.96
   17. Borowik Wiktoria               98  WODBIE     52.70
   18. Jakimiuk Aleksandra            99  WODBIE     53.18
   19. Perkowska Natalia              98  MUKSO      53.34
   20. Luto Aleksandra                99  MUKSO      57.73
   21. Brzozowska Natalia             99  ATP        57.98
   22. Czeczuga Patrycja              99  WODBIE   1:00.77
   23. Sławińska Klaudia              99  MUKSO    1:01.45



Nr  5   50m grzbietowy Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Ćwikowska Paulina              97  MUKSO      39.98
    2. Karwowska Zuzanna              97  ATP        41.16
    3. Jabłońska Żaneta               97  MUKSO      43.26
    4. Zębala Aleksandra              97  ATP        45.46



Nr  5   50m grzbietowy Kobiet                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Akimowicz Zuzanna              96  BATSOK     35.71
    2. Wysocka Karolina               96  JUVBIA     36.08
    3. Błu� Katarzyna                 96  MUKSO      36.52
    4. Kniza Paulina                  96  MUKSO      41.84
    5. Zubowicz Sara                  96  JUVBIA     43.93



Nr  5   50m grzbietowy Kobiet                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szczytko Alicja                95  MUKSO      32.78
    2. Druc Anna                      95  BATSOK     47.30



Nr  5   50m grzbietowy Kobiet                          14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Babynko Justyna                93  BATSOK     35.38
    2. Sadowska Julia                 94  BATSOK     36.02



TOP
Nr  6   50m grzbietowy Mężczyzn                        10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Januszanis Jakub               98  MUKSO      45.34
    2. Jurgielewicz Fryderyk          98  ZIHART     46.14
    3. Danilewski Maciej              98  JUVBIA     48.91
    4. Sochacki Eryk                  98  JUVBIA     49.24
    5. Grębosz Robert                 99  MUKSO      50.14
    6. Białowieżec Aaron              98  WODBIE     50.40
    7. Zawadzki Szymon                99  WODBIE     51.94
    8. Andrejuk Piotr                 99  WODBIE     54.00
    9. Grygoruk Jakub                 99  WODBIE     55.49
   10. Stefanowski Mikołaj            99  ATP        58.46
   11. Brankiewicz Mariusz            99  ATP        58.97
   12. Niewiarowski Patryk            99  ATP        59.90



Nr  6   50m grzbietowy Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szeroki Rafał                  97  JUVBIA     38.41
    2. Wi�niewski Kamil               97  ATP        39.64
    3. Morusiewicz Paweł              97  MUKSO      40.30
    4. Leończuk David                 97  MOSEŁK     42.99
    5. Kalinowski Rafał               97  JUVBIA     43.06
    6. Szwed Wojciech                 97  JUVBIA     44.70



Nr  6   50m grzbietowy Mężczyzn                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Radziszewski Jakub             96  WODBIE     34.13
    2. Jakubowski Tomasz              96  ATP        37.44
    3. Pirsztuk Filip                 96  ATP        39.74



Nr  6   50m grzbietowy Mężczyzn                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Fiedorowicz Karol              95  MUKSO      35.20



Nr  6   50m grzbietowy Mężczyzn                        14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wojtach Krzysztof              94  JUVBIA     29.66
    2. Kuklik Janusz                  93  JUVBIA     30.06
    3. Kowalewski Marcin              93  MUKSO      30.09
    4. Denert Jan                     94  ATP        41.98



TOP
Nr  7   50m motylkowy Kobiet                           10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Po�wiatowska Klaudia           98  MUKSO      45.43
    2. Podziewska Daria               98  MUKSO      46.33
    3. �wierzbin Joanna               98  MUKSO      49.77
    4. Sokołowska Sandra              98  JUVBIA     51.76
    5. Szymborska Daria               98  JUVBIA     51.84
    6. Naumczuk Aleksandra            98  WODBIE     54.33
    7. Grabek Anna Maria              98  MUKSO      59.72
DYSKW. �widerska Angelika             98  ZIHART



Nr  7   50m motylkowy Kobiet                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Walendzewicz Monika Aleksandra 97  MUKSO      36.83
    2. Karwel Paula                   97  MUKSO      40.55
    3. Stelmaszek Kinga               97  ATP        41.31
    4. Kawko Sylwia                   97  MUKSO      44.09
DYSKW. Olenska Kinga                  97  BATSOK



Nr  7   50m motylkowy Kobiet                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sadowska Zuzanna               96  BATSOK     33.71
    2. Orłowska Angelika              96  MUKSO      36.30
    3. Olszak Angelika                96  MUKSO      38.80



Nr  7   50m motylkowy Kobiet                                    13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bartoszewicz Ewelina           95  MUKSO      32.24
    2. Andruszkiewicz Monika          95  ATP        36.17



Nr  7   50m motylkowy Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jakubowska Karolina            94  JUVBIA     32.08
    2. Żukowska Izabela               94  ATP        33.30
    3. Makus Anna                     92  JUVBIA     33.41
    4. Jurgiel Oliwia                 92  ATP        33.94



TOP
Nr  8   50m motylkowy Mężczyzn                         10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Turowski Michał                98  ZIHART     41.76
    2. Paczyński Kornel               98  ATP        45.93
    3. Jurgiel Maciej                 98  ATP        46.24
    4. Aleksandrowicz Dawid           98  MUKSO      54.53



Nr  8   50m motylkowy Mężczyzn                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wawulski Norbert               97  WODBIE     36.39
    2. Chojnowski Paweł               97  ATP        36.74
    3. Żogo Mateusz                   97  MUKSO      36.97
    4. Krynicki Bartłomiej            97  JUVBIA     37.95
    5. Borowski Karol                 97  JUVBIA     39.28



Nr  8   50m motylkowy Mężczyzn                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Tochman Daniel                 96  JUVBIA     30.98
    2. Olechno Piotr                  96  BATSOK     32.54
    3. Żukowski Cezary                96  ATP        33.51
    4. Wasilewski Patryk              96  ATP        34.23
    5. Perkowski Dawid                96  JUVBIA     35.44
    6. Jamróz Marcin                  96  MUKSO      36.99
    7. Miller Albert                  96  MUKSO      41.33



Nr  8   50m motylkowy Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Karbowski Cezary               95  ATP        33.91
DYSKW. Biedulewicz Hubert             95  ATP



Nr  8   50m motylkowy Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Polański Jakub                 92  MUKSO      26.62
    2. Bogdański Łukasz               90  ATP        27.15
    3. Chabasiński Paweł              94  ATP        27.83
    4. Szeszko Marcin                 94  MUKSO      30.31
    5. Nowicki Filip                  93  JUVBIA     30.66
    6. Wandzioch Krzysztof            92  MUKSO      35.00



TOP
Nr  9   100m dowolny Kobiet                            10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Karpio Monika                  98  ZIHART   1:19.20
    2. Leończuk Sara                  99  MOSEŁK   1:22.36
    3. Barwicka Aleksandra            98  MUKSO    1:22.77
    4. Kowalczyk Gabriela             98  WODBIE   1:27.42
    5. Brodowska Aleksandra           98  MUKSO    1:31.75



Nr  9   100m dowolny Kobiet                                     11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Siedlecka Paulina              97  MUKSO    1:14.34
    2. Koronkiewicz Roksana           97  MUKSO    1:19.62
    3. Cyl Ewelina                    97  ATP      1:20.94
    4. Lasota Izabela                 97  JUVBIA   1:27.65
    5. Daniszewska Paulina            97  MOSEŁK   1:30.12
    6. Pruszyńska Magdalena           97  JUVBIA   1:31.49
    7. Syczewska Aleksandra           97  WODBIE   1:48.13



Nr  9   100m dowolny Kobiet                                     12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Borkowska Aleksandra           96  MUKSO    1:05.63
    2. Chancewicz Zuzanna             96  BATSOK   1:07.79
    3. Nowicka Magdalena              96  JUVBIA   1:10.74
    4. Dudaryk Kamila                 96  JUVBIA   1:16.91



Nr  9   100m dowolny Kobiet                                     13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szczytko Natalia               95  MUKSO    1:02.38
    2. Derda Natalia                  95  MUKSO    1:05.65
    3. Florczuk Sylwia                95  WODBIE   1:27.95



Nr  9   100m dowolny Kobiet                            14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kaczko Magdalena               93  JUVBIA   1:10.13
    2. Jurgiel Oliwia                 92  ATP      1:10.92



TOP
Nr  10   100m dowolny Mężczyzn                         10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sak Adrian                     98  MUKSO    1:25.77
    2. Madej Krzysztof                98  MUKSO    1:29.84
    3. Klejbuk Pawel                  98  BATSOK   1:31.81
    4. Rochalski Hubert               98  BATSOK   1:32.50
    5. Sochacki Eryk                  98  JUVBIA   1:32.65



Nr  10   100m dowolny Mężczyzn                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szmajda Michał                 97  MUKSO    1:06.68
    2. Tymiński Rafał                 97  WODBIE   1:11.02
    3. Danilczyk Hubert               97  MUKSO    1:12.22
    4. Grzędziński Maciej             97  MUKSO    1:13.63
    5. Leończuk David                 97  MOSEŁK   1:18.04
    6. Obuchowski Jakub               97  JUVBIA   1:19.05
    7. Szeroki Rafał                  97  JUVBIA   1:19.70
    8. Zakrzewski Jacek               97  MUKSO    1:19.80
    9. Jaremiszyn Krzysztof           97  JUVBIA   1:20.84
   10. Kazimierczak Marcin            97  MUKSO    1:22.00
   11. Szwed Wojciech                 97  JUVBIA   1:22.33
   12. Jakubowski Patryk              97  ATP      1:30.54



Nr  10   100m dowolny Mężczyzn                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. �wierzbin Marek                96  MUKSO    1:08.95
    2. Kuprewicz Michał               96  ATP      1:13.74
    3. Chwiero� Paweł                 96  JUVBIA   1:15.58
    4. Galicki Patryk                 96  ATP      1:18.63
    5. Polecki Patryk                 96  JUVBIA   1:31.44



Nr  10   100m dowolny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Berezecki Mateusz              95  MUKSO      59.02
    2. Warakomski Miłosz              95  MUKSO    1:08.70
    3. Krysa Michał                   95  MUKSO    1:09.70
    4. Ostaszewski Damian             95  WODBIE   1:10.94
    5. Sadowski Mateusz               95  WODBIE   1:21.75



Nr  10   100m dowolny Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Denert Adam                    91  ATP        54.88
    2. Iłendo Piotr                   93  JUVBIA     56.06
    3. Rzadkowski Daniel              94  MUKSO      57.63
    4. Gierda Mateusz                 93  JUVBIA     58.20
    5. Kuklik Janusz                  93  JUVBIA     59.92
    6. Zębala Bartosz                 94  ATP      1:00.52
    7. Bogus Paweł                    93  JUVBIA   1:01.63
    8. Szopa Bartosz                  92  MUKSO    1:03.02
    9. Dadura Krzysztof               94  BATSOK   1:05.63
   10. Sokołowski Maciej              87  MUKSO    1:08.37



TOP
Nr  11   100m klasyczny Kobiet                         10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Błu� Barbara                   98  MUKSO    1:33.91
    2. Choroszewska Karolina          98  JUVBIA   1:36.88
    3. Pietrzykowska Karolina         98  JUVBIA   1:43.27
    4. Daniszewska Magdalena          99  MOSEŁK   1:50.57
    5. Lewczuk Martyna                99  MOSEŁK   1:53.59
    6. Jabłońska Izabela              98  JUVBIA   1:53.71
    7. Dzierżanowska Katarzyna        99  WODBIE   1:57.32
    8. Jurczuk Nika                   99  WODBIE   1:58.59
    9. Sieńko Babriela                98  ZIHART   1:58.74
   10. Martynowicz Anna               98  JUVBIA   1:58.98
   11. Szwed Martyna                  99  WODBIE   2:12.80



Nr  11   100m klasyczny Kobiet                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sadowska Natalia               97  MUKSO    1:33.30
    2. Smereczyńska Zuzanna           97  MUKSO    1:34.88
    3. Żero Magda                     97  WODBIE   1:35.19
    4. Olchowik Weronika              97  BATSOK   1:42.73
    5. Daniszewska Paulina            97  MOSEŁK   1:48.67
    6. Klepacka Sylwia                97  ATP      1:50.39
    7. Mandygraf Marta                97  MUKSO    1:50.73
    8. Bręk Joanna                    97  ATP      1:53.88



Nr  11   100m klasyczny Kobiet                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wysocka Joanna                 96  MUKSO    1:23.48
    2. Błu� Katarzyna                 96  MUKSO    1:28.78
    3. Nimierowicz Anna               96  JUVBIA   1:30.21
    4. Zagórska Anna                  96  ATP      1:32.79
    5. Matocha Julita                 96  JUVBIA   1:33.92
    6. Amelanczyk Daria               96  BATSOK   1:35.30
    7. Leończuk Anita                 96  JUVBIA   1:36.10
    8. Ładniak Izabela                96  WODBIE   1:36.98
    9. Mojsa Marta                    96  JUVBIA   1:37.22
   10. Zubowicz Sara                  96  JUVBIA   1:37.52
   11. Koronkiewicz Gabriela          96  MUKSO    1:38.74



Nr  11   100m klasyczny Kobiet                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Poniatowska Iga                95  MUKSO    1:25.60



Nr  11   100m klasyczny Kobiet                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jagielska Marika               93  JUVBIA   1:20.46
    2. Barwicka Izabela               92  MUKSO    1:29.08
    3. Trocka Marta                   94  ATP      1:30.15



TOP
Nr  12   100m klasyczny Mężczyzn                       10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Chabasiński Rafał              98  ATP      1:42.20
    2. Siebiesiuk Miron               98  WODBIE   1:46.13
    3. Danilczyk Kamil                98  ATP      1:48.14
    4. Kowalewski Mateusz             98  MUKSO    1:48.69
    5. Nowikowski Sebastian           98  MUKSO    1:50.73
    6. Szczytko Jakub                 98  ZIHART   1:51.23
    7. Gawinowicz Bartłomiej          98  ZIHART   1:53.25
    8. Janczulewicz Maciej            98  MUKSO    1:54.20
    9. Zalewski Michał                98  ZIHART   1:56.12
   10. Tymiński Piotr                 99  JUVBIA   2:19.65



Nr  12   100m klasyczny Mężczyzn                                11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kisielewski Marcin             97  JUVBIA   1:26.84
    2. Grzędziński Maciej             97  MUKSO    1:35.81
    3. Bałon Kewin                    97  JUVBIA   1:42.99
    4. Czarnowicz Maciej              97  BATSOK   1:46.54



Nr  12   100m klasyczny Mężczyzn                                12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Nowicki Michał                 96  JUVBIA   1:32.74
    2. Łochowski Jakub                96  JUVBIA   1:46.44



Nr  12   100m klasyczny Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Charyło Dominik                95  JUVBIA   1:16.09
    2. Niewiński Juliusz              95  JUVBIA   1:16.84
    3. Ku�micki Łukasz                95  JUVBIA   1:25.02
    4. Rutkowski Mariusz              95  MUKSO    1:25.79
    5. Tymiński Kamil                 95  WODBIE   1:31.70
    6. Krysa Michał                   95  MUKSO    1:32.42



Nr  12   100m klasyczny Mężczyzn                       14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zarzecki Bartosz               93  ATP      1:05.69
    2. Perkowski Rafał                93  JUVBIA   1:18.27



TOP
Nr  13   100m grzbietowy Kobiet                        10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Po�wiatowska Klaudia           98  MUKSO    1:30.99
    2. Pianko Magdalena               98  MUKSO    1:33.36
    3. Podziewska Daria               98  MUKSO    1:41.91
    4. Trzasko Gabriela               98  MUKSO    1:42.86
    5. Giedzicz Katarzyna             98  JUVBIA   1:43.38
    6. Jurczuk Nika                   99  WODBIE   1:43.67
    7. Szymborska Daria               98  JUVBIA   1:48.60
    8. Szwed Martyna                  99  WODBIE   1:53.91



Nr  13   100m grzbietowy Kobiet                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Okrągła Martyna                97  MUKSO    1:22.77
    2. Walendzewicz Monika            97  MUKSO    1:25.70
    3. Bondar Dominika                97  JUVBIA   1:27.95
    4. Ćwikowska Paulina              97  MUKSO    1:28.03
    5. Karwowska Zuzanna              97  ATP      1:29.10
    6. Jabłońska Żaneta               97  MUKSO    1:32.84
    7. Kaczmarczyk Justyna            97  JUVBIA   1:34.28



Nr  13   100m grzbietowy Kobiet                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wysocka Karolina               96  JUVBIA   1:17.74
    2. Łukuć Anna                     96  MUKSO    1:17.81
    3. Akimowicz Zuzanna              96  BATSOK   1:19.91



Nr  13   100m grzbietowy Kobiet                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Drucis Iga                     95  MUKSO    1:16.88
    2. Glebowicz Urszula              95  JUVBIA   1:23.31



Nr  13   100m grzbietowy Kobiet                        14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sadowska Julia                 94  BATSOK   1:16.31



TOP
Nr  14   100m grzbietowy Mężczyzn                      10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Dmitruk Łukasz                 98  WODBIE   1:36.36
    2. Turowski Michał                98  ZIHART   1:36.41
    3. Januszanis Jakub               98  MUKSO    1:36.63
    4. Sak Adrian                     98  MUKSO    1:37.31
    5. Jurgielewicz Fryderyk          98  ZIHART   1:43.53



Nr  14   100m grzbietowy Mężczyzn                               11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wi�niewski Kamil               97  ATP      1:25.53
    2. Morusiewicz Paweł              97  MUKSO    1:25.70
    3. Korziński Miłosz               97  JUVBIA   1:29.91
    4. Czarnowicz Maciej              97  BATSOK   1:37.74



Nr  14   100m grzbietowy Mężczyzn                               12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Tochman Daniel                 96  JUVBIA   1:09.62
    2. Raczkowski Piotr, Daniel       96  MUKSO    1:13.23
    3. Jakubowski Tomasz              96  ATP      1:21.22
    4. Buńkowski Adam                 96  JUVBIA   1:24.88
    5. Pirsztuk Filip                 96  ATP      1:25.29



Nr  14   100m grzbietowy Mężczyzn                               13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Uscilko Michal                 95  BATSOK   1:04.14
    2. Czygier Jakub                  95  JUVBIA   1:17.45



Nr  14   100m grzbietowy Mężczyzn                      14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kowalewski Marcin              93  MUKSO    1:04.06



TOP
Nr  15   100m motylkowy Kobiet                         10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wnorowska Antonina             98  ZIHART   1:42.63
    2. Barwicka Aleksandra            98  MUKSO    1:49.96



Nr  15   100m motylkowy Kobiet                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Walendzewicz Monika Aleksandra 97  MUKSO    1:27.12
    2. Stelmaszek Kinga               97  ATP      1:33.24
    3. Leszczyńska Sylwia             97  JUVBIA   1:44.46



Nr  15   100m motylkowy Kobiet                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Aleksandrowicz Arleta          96  MUKSO    1:13.60
    2. Sadowska Zuzanna               96  BATSOK   1:13.83



Nr  15   100m motylkowy Kobiet                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Piłat Gabriela                 95  MUKSO    1:12.87
    2. Druc Anna                      95  BATSOK   1:26.77



Nr  15   100m motylkowy Kobiet                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zakrzewska Aleksandra          94  MUKSO    1:09.22
    2. Jakubowska Karolina            94  JUVBIA   1:09.97



TOP
Nr  16   100m motylkowy Mężczyzn                       10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wolski Damian                  98  MUKSO    1:43.82
    2. Paczyński Kornel               98  ATP      1:46.85
    3. Danilewski Maciej              98  JUVBIA   1:49.06
    4. Stankiewicz Hubert             98  JUVBIA   1:50.33
    5. Aleksandrowicz Dawid           98  MUKSO    2:06.57



Nr  16   100m motylkowy Mężczyzn                                11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Chojnowski Paweł               97  ATP      1:26.78
    2. Żogo Mateusz                   97  MUKSO    1:28.64



Nr  16   100m motylkowy Mężczyzn                                12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Olechno Piotr                  96  BATSOK   1:14.54
    2. Wasilewski Patryk              96  ATP      1:19.48
    3. Radziszewski Jakub             96  WODBIE   1:22.57
    4. Perkowski Dawid                96  JUVBIA   1:23.17



Nr  16   100m motylkowy Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Fiedorowicz Karol              95  MUKSO    1:12.83
    2. Marchel Adrian                 95  JUVBIA   1:17.74



Nr  16   100m motylkowy Mężczyzn                       14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wojtach Krzysztof              94  JUVBIA   1:04.51
    2. Wandzioch Krzysztof            92  MUKSO    1:16.09



TOP
Nr  17   100m zmienny Kobiet                           10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Błu� Barbara                   98  MUKSO    1:27.84
    2. Kulbacka Gabriela              98  MUKSO    1:40.91
    3. �widerska Angelika             98  ZIHART   1:43.64
    4. Grodzka Julita                 98  JUVBIA   1:48.41
    5. Sac Karolina                   98  JUVBIA   1:50.43
    6. Marchel Kamila                 98  JUVBIA   1:50.88
    7. Dąbrowska Magdalena            98  JUVBIA   1:53.34
    8. Wesołowska Agata               01  WODBIE   2:02.63



Nr  17   100m zmienny Kobiet                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Okrągła Martyna                97  MUKSO    1:25.56
    2. Kawko Sylwia                   97  MUKSO    1:29.83
    3. Mieleszko Paulina              97  JUVBIA   1:31.24
    4. Pietrzykowska Paulina          97  JUVBIA   1:33.72



Nr  17   100m zmienny Kobiet                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Łukuć Anna                     96  MUKSO    1:16.76
    2. Orłowska Angelika              96  MUKSO    1:20.90
    3. Rybinska Olga                  96  BATSOK   1:21.56
    4. Matocha Julita                 96  JUVBIA   1:28.63
    5. Dudaryk Kamila                 96  JUVBIA   1:31.15



Nr  17   100m zmienny Kobiet                                    13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Poniatowska Iga                95  MUKSO    1:16.71
    2. Drucis Iga                     95  MUKSO    1:18.52
    3. Glebowicz Urszula              95  JUVBIA   1:24.86



Nr  17   100m zmienny Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zakrzewska Aleksandra          94  MUKSO    1:13.91



TOP
Nr  18   100m zmienny Mężczyzn                         10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Abłażewicz Kacper              98  JUVBIA   1:32.99
    2. Stankiewicz Hubert             98  JUVBIA   1:33.24
    3. Kowalewski Mateusz             98  MUKSO    1:38.13
    4. Dmitruk Łukasz                 98  WODBIE   1:41.20
    5. Nimierowicz Tomasz             98  JUVBIA   1:45.45
DYSKW. Madej Krzysztof                98  MUKSO



Nr  18   100m zmienny Mężczyzn                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Fiedorowicz Patryk             97  MUKSO    1:15.52
    2. Paczyński Oliwer               97  ATP      1:24.09
    3. Krynicki Bartłomiej            97  JUVBIA   1:25.52
    4. Borowski Karol                 97  JUVBIA   1:27.06
    5. Zakrzewski Jacek               97  MUKSO    1:32.02
    6. Anisko Damian                  97  BATSOK   1:38.48



Nr  18   100m zmienny Mężczyzn                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Chwiero� Paweł                 96  JUVBIA   1:30.00



Nr  18   100m zmienny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Woronowicz Paweł               95  JUVBIA   1:11.70
    2. Wasilko Maciej                 95  JUVBIA   1:17.96
    3. Ku�micki Łukasz                95  JUVBIA   1:23.15



Nr  18   100m zmienny Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Polański Jakub                 92  MUKSO    1:03.38
    2. Chabasiński Paweł              94  ATP      1:04.60
    3. Nowicki Filip                  93  JUVBIA   1:10.29



TOP
Nr  19   400m dowolny Kobiet                           10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sokołowska Sandra              98  JUVBIA   7:23.13



Nr  19   400m dowolny Kobiet                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sadowska Natalia               97  MUKSO    5:28.93
    2. Siedlecka Paulina              97  MUKSO    5:30.36



Nr  19   400m dowolny Kobiet                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Aleksandrowicz Arleta          96  MUKSO    4:55.53
    2. Wondołowska Anita              96  MUKSO    5:10.07



Nr  19   400m dowolny Kobiet                                    13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szczytko Alicja                95  MUKSO    4:42.07
    2. Bartoszewicz Ewelina           95  MUKSO    4:46.16
    3. Piłat Gabriela                 95  MUKSO    5:08.99



Nr  19   400m dowolny Kobiet                           14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zakrzewska Katarzyna           92  MUKSO    4:55.57



TOP
Nr  20   400m dowolny Mężczyzn                         10 lat i młodsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Abłażewicz Kacper              98  JUVBIA   5:57.28



Nr  20   400m dowolny Mężczyzn                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szmajda Michał                 97  MUKSO    5:01.09
    2. Krawel Michal                  97  BATSOK   5:27.80
    3. Korziński Miłosz               97  JUVBIA   5:57.49



Nr  20   400m dowolny Mężczyzn                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Raczkowski Piotr, Daniel       96  MUKSO    5:13.60
    2. �wierzbin Marek                96  MUKSO    5:17.99



Nr  20   400m dowolny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Uscilko Michal                 95  BATSOK   4:24.32
    2. Berezecki Mateusz              95  MUKSO    4:27.26
    3. Marchel Adrian                 95  JUVBIA   4:42.51
    4. Woronowicz Paweł               95  JUVBIA   4:49.00
    5. Kowalewski Maciej              95  JUVBIA   4:52.04
    6. Czygier Jakub                  95  JUVBIA   4:52.81
    7. Niewiński Juliusz              95  JUVBIA   5:00.87
    8. Rutkowski Mariusz              95  MUKSO    5:04.20
    9. Charyło Dominik                95  JUVBIA   5:06.16



Nr  20   400m dowolny Mężczyzn                         14 lat i starsi
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Denert Adam                    91  ATP      4:16.56
    2. Iłendo Piotr                   93  JUVBIA   4:25.24
    3. Gierda Mateusz                 93  JUVBIA   4:33.76