Grand Prix Podlasia w Pływaniu 2009 - VI Miedzynarodowe Zawody Pływackie pod Patronatem burmistrza Sokółki - Lista wyników
VI Międzynarodowe Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza Sokółki 28.03.2009 r. 


Nr  1  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  11  100m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  100m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  13  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  16  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  17  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  18  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
1899-12-30
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Trzasko Gabriela98MUKS O1:35.94224

2.Krawczak Justyna98ATP1:36.752195.Brzozowska Natalia99ATP 31:56.93124
3.Załêska Natalia98USKSOS1:39.712006.Zakrzewska Alicja99MUKS2:17.1177
4.Sieńko Gabriela98ZIHART1:46.86162


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Akimowicz Zuzanna96BATSOK1:15.51460

2.Wysocka Karolina96JUVBIA1:19.5539310.Cyl Ewelina97ATP 31:30.78265
3.Łukuć Anna96MUKS O1:21.3136811.Koniecko Angelika97PTSS1:33.13245
4.Kniza Paulina96MUKS O1:21.4836612.Jabłońska Żaneta97MUKS1:33.31244
5.Błus Katarzyna96MUKS O1:22.7834913.Skowrońska Monika96ATP-31:33.76240
6.Ćwikowska Paulina97MUKS O1:23.5234014.Shpetnaya Daria97SS5GRO1:34.13237
7.Karwowska Zuzanna97ATP 31:24.7032615.Kaczmarczyk Justyna97JUVBIA1:34.34236
8.Bondar Dominika97JUVBIA1:25.14321PKWalendzewicz Monika97MUKS O1:22.43353
9.Kalinowska Martyna96JUVBIA1:28.46286


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szczytko Alicja95MUKS O1:08.15625

2.Kużdub Martyna95JUV BI1:18.43410
3.Druc Anna95BATSOK1:18.73406
4.Glebowicz Urszula95JUV BI1:20.58378


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Halicka Kamila94JUVBIA1:07.57642

2.Kopiczko Karina94ATP1:11.26547
3.Łukuć Natalia94MUKS O1:12.41521
4.Sadowska Julia94BATSOK1:15.18466


<< TOP >>
Nr  2
1899-12-30
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Januszanis Jakub98MUKS O1:29.74185

2.Aleksandrowicz Dawid98MUKS O1:31.361759.Sak Adrian98MUKS O1:37.00147
3.Soloviev Dimitrij99SS5GRO1:32.1317110.Sochacki Eryk98JUV BI1:40.48132
4.Gwiazdowski Mateusz98MUKS O1:32.4816911.Szymańczyk Krzysztof99MUKS1:43.92119
5.Recko Mateusz98BATSOK1:32.8616712.Jurgielewicz Fryderyk98ZIHART1:44.80116
6.Madej Krzysztof98MUKS O1:33.1816513.Wnorowski Kacper98ZIHART1:48.78104
7.Dmitruk Łukasz98WODBP1:34.4515914.Fidrych Patryk99MUKS2:01.9174
8.Głêbocki Mateusz98USKSOS1:34.75157


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Tochman Daniel96JUVBIA1:08.09424

2.Raczkowski Piotr96MUKS O1:13.3433910.Buńkowski Adam96JUVBIA1:25.23216
3.Radziszewski Jakub96WODBP1:13.6933411.Korziński Miłosz97JUVBIA1:26.59206
4.Statskevicz Andrej97BELGRO1:20.5625612.Jewko Paweł97MUKS1:28.65192
5.Szeroki Rafał97JUVBIA1:21.9624313.Osiński Wojciech97MUKS O1:29.85184
6.Jakubowski Tomasz96ATP-31:22.1324114.Skomoroshko Ruslan97SS5GRO1:30.27182
7.Repucho Michal96BATSOK1:22.7823615.Kupcov Pavel97SS5GRO1:31.00177
8.Wiśniewski Kamil97ATP 31:23.5622916.Emil Borys96BATSOK1:31.16177
9.Morusiewicz Paweł97MUKS O1:24.9521817.Czarnowicz Maciej97BATSOK1:32.10171


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Uscilko Michal95BATSOK1:02.42550

2.Szulerecki Paweł95USKSOS1:09.663965.Prakapovicz Fiodor95BELGRO1:17.46288
3.Savon Andrej95SS5GRO1:11.023736.Śniatkowski Bartłomiej95PTSS1:29.13189
4.Wróblewski Kacper95USKSOS1:14.24327


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Kuklik Janusz93JUVBIA1:03.51522

2.Zêbala Bartosz94ATP1:08.44417
3.Szeszko Marcin94MUKS O1:10.37384
4.Twarowski Marek94JUVBIA1:12.53351


<< TOP >>
Nr  3
1899-12-30
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Błus Barbara98MUKS O1:15.29345

2.Karpio Monika98ZIHART1:17.7731312.Pietrzykowska Karolina98JUV BI1:33.40181
3.Barwicka Aleksandra98MUKS O1:17.9031113.Wasilewska Amanda99MUKS1:34.06177
4.Kowalczyk Gabriela98WODBP1:22.7126014.Załêska Natalia98USKSOS1:35.23170
5.Giedzicz Katarzyna98JUV BI1:24.1624715.Szymborska Daria98JUV BI1:35.93167
6.Aleksiejuk Natalia98JUV BI1:24.1924716.Sac Karolina98JUV BI1:36.78162
7.Dêbska Marcelina99MUKS1:26.2622917.Grodzka Julita98JUV BI1:37.43159
8.Popiel Magdalena98JUV BI1:26.9522418.Jabłońska Izabela98JUV BI1:41.69140
9.Choroszewska Karolina98JUV BI1:27.4322019.Martynowicz Anna98JUV BI1:42.58136
10.Brodowska Aleksandra98MUKS O1:27.7721820.Walendzewicz Paula99MUKS1:54.1499
11.Marchel Kamila98JUV BI1:29.60205


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Borkowska Aleksandra96MUKS O1:04.84540

2.Chancewicz Zuzanna96BATSOK1:06.3750310.Koronkiewicz Roksana97MUKS1:18.51304
3.Nimierowicz Anna96JUVBIA1:09.1644511.Karwel Paula97MUKS1:20.99277
4.Nowicka Magdalena96JUVBIA1:09.8943112.Lasota Izabela97JUVBIA1:25.07239
5.Ryniewicz Natalia97ATP1:11.9639513.Brêk Joanna97ATP 31:25.62235
6.Leończuk Anita96JUVBIA1:12.6838314.Pruszyńska Magdalena97JUVBIA1:31.08195
7.Mroczkowska Alicja96JUVBIA1:12.9637915.Oskroba Gabriela97ATP 31:34.74173
8.Matocha Julita96JUVBIA1:16.32331PKOkrągła Martyna97MUKS O1:12.48387
9.Jaszczuk Anna97ATP 31:17.26319PKSmereczyńska Zuzanna97MUKS1:16.60328


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szczytko Natalia95MUKS O1:00.00681

2.Derda Natalia95MUKS O1:05.95513


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Wojciechowska Kamila94JUVBIA1:12.91380



<< TOP >>
Nr  4
1899-12-30
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Wolski Damian98MUKS O1:13.18261

2.Mieszczeriakow Mirosław98WODBP1:20.9619312.Rusiłowicz Rafał98JUV BI1:36.16115
3.Milenkiewicz Krzysztof98JUV BI1:22.2018413.Młodzianowski Maciej99ATP 31:36.73113
4.Abłażewicz Kacper98JUV BI1:22.5618214.Tomaszuk Piotr98JUV BI1:36.98112
5.Czarniecki Wojciech98ZIHART1:23.4617615.Białowieżec Aaron98WODBP1:37.49111
6.Danilewski Maciej98JUV BI1:25.3716516.Jabłoński Jacek98ZIHART1:38.44107
7.Kowalewski Mateusz98MUKS O1:26.1216017.Wojciechowski Michał99MUKS1:50.2277
8.Klejbuk Pawel98BATSOK1:30.7713718.Pietkiewicz Łukasz99MUKS1:52.4472
9.Rochalski Hubert98BATSOK1:32.8312819.Parchanowicz Michal99BATSOK1:52.9371
10.Giedyk Piotr98BATSOK1:33.2212620.Cieslukowski Karol99MUKS2:04.1454
11.Nosalik Antoni99ATP 31:35.34118


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Adamenia Anton96BELGRO1:02.08428

2.Fiedorowicz Patryk97MUKS1:04.0938913.Chwieroś Paweł96JUVBIA1:13.12262
3.Szmajda Michał97MUKS O1:04.2338714.Pietrych Pawel97BATSOK1:13.86254
4.Kisielewski Marcin97JUVBIA1:06.9434215.Grzêdziński Maciek97MUKS1:15.94234
5.Nowicki Michał96JUVBIA1:08.2032316.Szwed Wojciech97JUVBIA1:16.82226
6.Maksel Dmitriv97SS5GRO1:08.2932217.Miller Albert96MUKS O1:18.19214
7.Świerzbin Marek96MUKS O1:08.7931518.Dąbrowsi Patryk97MUKS1:18.41212
8.Danilczyk Hubert97MUKS1:08.9631219.Jewko Paweł97MUKS1:18.83209
9.Konecko Daniel96JUVBIA1:09.8130120.Sztuk Jakub97ATP 31:19.80202
10.Tymiński Rafał97WODBP1:10.3729421.Jaremiszyn Krzysztof97JUVBIA1:20.94193
11.Jamróz Marcin96MUKS O1:11.4528122.Zienko Piotr97BATSOK1:28.18149
12.Wizgo Damian96MUKS O1:11.56280PKŻogo Mateusz97MUKS O1:14.56247


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Karpovicz Maksim95BELGRO59.48487

2.Woronowicz Paweł95JUV BI1:02.004307.Karbowski Cezary95ATP1:04.89375
3.Niedzielko Wojciech95JUV BI1:03.374038.Semborski Daniel95JUV BI1:05.53364
4.Czygier Jakub95JUV BI1:03.613989.Wasilko Maciej95JUV BI1:07.15338
5.Kowalewski Maciej95JUV BI1:04.2438610.Ostaszewski Damian95WODBP1:08.04325
6.Marchel Adrian95JUV BI1:04.2538611.Zhalkovski Artsiom95BELGRO1:11.07285


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Tochwin Adrian92BATSOK53.17681

2.Rzadkowski Daniel94MUKS O53.966526.Bogus Paweł93JUVBIA1:01.87433
3.Iłendo Piotr93JUVBIA55.006167.Dadura Krzysztof94BATSOK1:04.62380
4.Gierda Mateusz93JUVBIA58.215198.Szczesnowicz Andrzej93BATSOK1:05.63362
5.Szopa Bartosz92MUKS O1:01.18447


<< TOP >>
Nr  5
1899-12-30
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Wnorowska Antonina98ZIHART45.15191

2.Kotarska Anna98ZIHART45.641856.Świderska Angelika98ZIHART48.12158
3.Drozdowska Aleksandra99ATP 347.061697.Popiel Magdalena98JUV BI49.96141
4.Świerzbin Joanna98MUKS O47.441658.Łozowska Aleksandra99MUKS54.48109
5.Podziewska Daria98MUKS O47.77161


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Aleksandrowicz Arleta96MUKS O32.71502

2.Łoboda Alicja96ATP33.494687.Pietrzykowska Paulina97JUVBIA41.18252
3.Sadowska Zuzanna96BATSOK34.174418.Mandygraf Marta97MUKS41.96238
4.Akimowicz Zuzanna96BATSOK34.324359.Stelmaszek Kinga97ATP 342.27233
5.Orłowska Angelika96MUKS O35.8138310.Olenska Kinga97BATSOK42.33232
6.Walendzewicz Aleksandra97MUKS O36.21370PKSadowska Natalia97MUKS O37.83325


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Bartoszewicz Ewelina95MUKS O30.32631

2.Kużdub Martyna95JUV BI35.24402
3.Grêbosz Beata95MUKS O38.50308


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Łukuć Natalia94MUKS O31.23577

2.Stasiewicz Eliza94JUVBIA40.47265
3.Buzun Karolina94JUVBIA40.72260


<< TOP >>
Nr  6
1899-12-30
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Gwiazdowski Mateusz98MUKS O42.64156

2.Bojarski Karol99USKSOS43.56146
3.Paczyński Kornel98ATP43.94142


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Olechno Piotr96BATSOK32.08366

2.Wasilewski Patryk96ATP-332.3735611.Chojnowski Paweł97ATP 338.64210
3.Perkowski Dawid96JUVBIA35.2227712.Korsak Juliusz96JUVBIA38.78207
4.Słabiński Kamil96MUKS O35.3627313.Kapusta Matviej97BELGRO39.15201
5.Statskevicz Andrej97BELGRO36.6924514.Miller Albert96MUKS O39.97189
6.Jamróz Marcin96MUKS O36.8424215.Warpechowski Konrad97JUVBIA40.46183
7.Borowski Karol97JUVBIA37.3223316.Szwed Wojciech97JUVBIA42.03163
8.Żogo Mateusz97MUKS O37.5322917.Gierula Bartosz97JUVBIA42.85154
9.Krynicki Bartłomiej97JUVBIA37.6822618.Anisko Damian97BATSOK43.93143
10.Obuchowski Jakub97JUVBIA37.99220


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Niedzielko Wojciech95JUV BI31.43389

2.Fiedorowicz Karol95MUKS O31.763774.Charyło Dominik95JUV BI32.23361
3.Lukasevich Eugenij95SS5GRO31.813765.Łojko Piotr95MUKS O34.62291


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Chabasiński Paweł94ATP26.89622

2.Wojtach Krzysztof94JUVBIA27.395885.Tarasiuk Rafał94JUVBIA32.74344
3.Kasian Vitali92BELGRO27.625746.Wandzioch Krzysztof92MUKS O33.97308
4.Sierdzivkov Sierghej94BELGRO31.813767.Perkowski Rafał94JUVBIA34.28300


<< TOP >>
Nr  7
1899-12-30
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Jabłońska Izabela98JUV BI49.48229

2.Wasilewska Aleksandra99ATP 352.091966.Trembowska Izabela99BATSOK1:00.47125
3.Sieńko Gabriela98ZIHART52.711897.Anisko Agnieszka99BATSOK1:03.20110
4.Ołowniuk Katarzyna99MUKS58.321408.Sokołowska Magdalena99MUKS1:06.3595
5.Brzozowska Natalia99ATP 31:00.12128


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Łukaszewicz Zuzanna97ATP36.70561

2.Wysocka Joana96MUKS O39.7944010.Olchowik Weronika97BATSOK46.34279
3.Rybinska Olga96BATSOK40.4841811.Oleksy Patrycja97ATP 349.31231
4.Sienkiewicz Klaudia97JUVBIA40.6441312.Klepacka Sylwia97ATP 349.63227
5.Amielanczyk Daria96BATSOK40.9040513.Pluta Magdalena97JUVBIA50.98209
6.Zagórska Anna96ATP-342.2436814.Brêk Joanna97ATP 351.64201
7.Mojsa Marta96JUVBIA43.3834015.Kołaczyk Katarzyna97JUVBIA52.01197
8.Wondołowska Anita96MUKS O44.0032616.Łukasik Kamila97JUVBIA55.27164
9.Koronkiewicz Gabriela96MUKS O44.23321


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Derda Natalia95MUKS O38.38491



15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Jagielska Marika93JUVBIA36.66563

2.Rytwińska Agata94MUKS O37.39531
3.Barwicka Izabela92MUKS O40.49418
4.Demska Agnieszka94JUVBIA42.16370


<< TOP >>
Nr  8
1899-12-30
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Bałdyga Przemysław99USKSOS44.99209

2.Danilczyk Kamil98ATP48.9416310.Wnorowski Kacper98ZIHART54.54117
3.Paszkowski Paweł98WODBP49.5715611.Amielanczyk Michal98BATSOK56.09108
4.Janczulewicz Maciej98MUKS O49.6315612.Wydra Karol99BATSOK57.02103
5.Paczyński Kornel98ATP49.8515413.Młodzianowski Maciej99ATP 358.9393
6.Nowikowski Sebastian98MUKS O50.9614414.Druc Mateusz98BATSOK1:02.4178
7.Gawinowicz Bartłomiej98ZIHART50.9914415.Masłowski Sebastian99ATP 31:02.8777
8.Zalewski Michał98ZIHART51.5113916.Cieslukowski Karol99MUKS1:07.3862
9.Dygdała Marcin98ZIHART52.8712917.Brankiewicz Mariusz99ATP 31:12.0151


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Krawiel Michal97BATSOK38.59332

2.Paczyński Oliwer97ATP38.733288.Łochowski Jakub96JUVBIA45.84198
3.Laskowski Kacper96JUVBIA40.662839.Sztuk Jakub97ATP 346.97184
4.Kalinowski Rafał97JUVBIA43.6622910.Masłowski Damioan97ATP47.15182
5.Gamin Roman96SS5GRO44.0722311.Jaglewicz Krzysztof97ATP 347.97173
6.Bałon Kewin97JUVBIA44.65214DYSKW.Mazurkievich Artsiom96BELGRO
7.Kupcov Pavel97SS5GRO44.69213DYSKW.Wawulski Norbert97WODBP


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Niewiński Juliusz95JUV BI35.42429

2.Bulgakow Michail95SS5GRO37.173714.Kuźmicki Łukasz95JUV BI39.28314
3.Maher Aleksiej95BELGRO37.213705.Krysa Michał95MUKS O41.56265


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Domański Maciej93ATP29.96709

2.Kordala Maciej93MUKS O31.266245.Choromański Bartosz94USKSOS35.94410
3.Adamski Rafał94JUVBIA35.344326.Domolewski Adrian93PTSS45.30205
4.Perkowski Rafał93JUVBIA35.52425DYSKW.Miklosz Karol94BATSOK


<< TOP >>
Nr  9
1899-12-30
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Karpio Monika98ZIHART36.11301

2.Kowalczyk Gabriela98WODBP36.7828412.Horosz Gabriela98BATSOK41.86193
3.Krawczak Justyna98ATP36.9028213.Żmieńko Małgorzata98JUV BI42.14189
4.Wnorowska Antonina98ZIHART36.9428114.Łozowska Aleksandra99MUKS44.60160
5.Brodowska Aleksandra98MUKS O37.0927715.Borko Katarzyna98BATSOK47.32134
6.Trzasko Gabriela98MUKS O37.6726516.Zakrzewska Alicja99MUKS47.34133
7.Dêbska Marcelina99MUKS38.2425317.Walendzewicz Paula99MUKS49.95114
8.Drozdowska Aleksandra99ATP 338.4225018.Trembowska Izabela99BATSOK52.8096
9.Świerzbin Joanna98MUKS O39.2023519.Anisko Agnieszka99BATSOK52.9196
10.Podziewska Daria98MUKS O40.7620920.Sienkiewicz Gabriela99BATSOK57.6774
11.Wasilewska Amanda99MUKS41.2820121.Jackiewicz Marcelina98BATSOK1:10.1541


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Sokołowska Diana96JUVBIA26.95723

2.Chancewicz Zuzanna96BATSOK30.0752110.Cyl Ewelina97ATP 334.83335
3.Borkowska Aleksandra96MUKS O30.3450711.Dudaryk Kamila96JUVBIA34.94332
4.Łukaszewicz Zuzanna97ATP30.8848112.Olenska Kinga97BATSOK36.24297
5.Mroczkowska Alicja96JUVBIA31.6544613.Skowrońska Monika96ATP-336.85283
6.Ryniewicz Natalia97ATP32.3641814.Jabłońska Żaneta97MUKS37.57267
7.Pietrzykowska Paulina97JUVBIA33.9636115.Oskroba Gabriela97ATP 341.24202
8.Jaszczuk Anna97ATP 334.4634616.Oleksy Patrycja97ATP 341.58197
9.Koronkiewicz Roksana97MUKS34.53344DYSKW.Keller Kinga97JUVBIA


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szczytko Natalia95MUKS O27.80659

2.Grêbosz Beata95MUKS O37.43270


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Dołêgiewicz Paulina94ATP30.48500

2.Babynko Justyna93BATSOK30.634934.Stasiewicz Eliza94JUVBIA36.86283
3.Wojciechowska Kamila94JUVBIA31.62448PKJagielska Marika93JUVBIA30.54497


<< TOP >>
Nr  10
1899-12-30
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Wolski Damian98MUKS O33.84249

2.Głêbocki Mateusz98USKSOS35.9520718.Fidrych Patryk99MUKS44.94106
3.Stankiewicz Hubert98JUV BI36.4120019.Brankiewicz Mariusz99ATP 345.46103
4.Mieszczeriakow Mirosław98WODBP36.4919820.Szymańczyk Krzysztof99MUKS45.9899
5.Milenkiewicz Krzysztof98JUV BI36.7719421.Korecki Maciej02BATSOK46.3897
6.Recko Mateusz98BATSOK37.7817922.Pietkiewicz Łukasz99MUKS46.6495
7.Klejbuk Pawel98BATSOK38.1817323.Parchanowicz Michal99BATSOK46.9293
8.Nimierowicz Tomasz98JUV BI38.5016924.Wojciechowski Michał99MUKS48.8783
9.Czarniecki Wojciech98ZIHART38.6616725.Druc Mateusz98BATSOK49.8278
10.Dygdała Marcin98ZIHART39.5415626.Masłowski Sebastian99ATP 350.0677
11.Giedyk Piotr98BATSOK41.5613427.Wydra Karol99BATSOK51.0672
12.Rochalski Hubert98BATSOK42.0113028.Recko Konrad02BATSOK52.7566
13.Nosalik Antoni99ATP 342.4712629.Amielanczyk Michal98BATSOK52.9165
14.Jabłoński Jacek98ZIHART42.5112530.Leszczyński Mateusz99ATP 357.2651
15.Białowieżec Aaron98WODBP43.0712131.Zablocki Pawel99BATSOK1:10.2928
16.Stankiewicz Krzysztof98BATSOK43.19120DYSKW.Soloviev Dimitrij99SS5GRO
17.Kuczunski Lukasz99BATSOK44.86107


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Żukowski Cezary96ATP28.60412

2.Konecko Daniel96JUVBIA29.5237514.Emil Borys96BATSOK33.52256
3.Kisielewski Marcin97JUVBIA30.2334915.Pietrych Pawel97BATSOK33.81249
4.Wasilewski Patryk96ATP-330.3334516.Skomoroshko Ruslan97SS5GRO34.33238
5.Mazurkievich Artsiom96BELGRO30.5833717.Sowa Hubert97ATP 334.99225
6.Wawulski Norbert97WODBP30.6733418.Osiński Wojciech97MUKS O35.13222
7.Maksel Dmitriv97SS5GRO30.9732419.Buńkowski Adam96JUVBIA35.23220
8.Tymiński Rafał97WODBP31.0832120.Szeroki Rafał97JUVBIA35.28219
9.Olechno Piotr96BATSOK31.6730321.Warpechowski Konrad97JUVBIA35.87209
10.Sieradzki Dawid96JUVBIA31.9929422.Jakubowski Patryk97ATP 337.07189
11.Żogo Mateusz97MUKS O32.2828623.Gierula Bartosz97JUVBIA37.36185
12.Wizgo Damian96MUKS O32.7727424.Anisko Damian97BATSOK38.43170
13.Krynicki Bartłomiej97JUVBIA33.3825925.Zienko Piotr97BATSOK40.55145


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Karpovicz Maksim95BELGRO26.48519

2.Karbowski Cezary95ATP29.173886.Tymiński Kamil95WODBP31.62305
3.Semborski Daniel95JUV BI30.073547.Zhalkovski Artsiom95BELGRO31.94296
4.Krysa Michał95MUKS O30.343458.Łojko Piotr95MUKS O32.28286
5.Ostaszewski Damian95WODBP30.75331


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Bogdański Łukasz90ATP24.37666

2.Tochwin Adrian92BATSOK24.5565111.Dadura Krzysztof94BATSOK28.71407
3.Kuklik Janusz93JUVBIA25.8955512.Adamski Rafał94JUVBIA28.90399
4.Gierda Mateusz93JUVBIA26.2353413.Krufsenka Ewgienij92BELGRO29.40379
5.Chabasiński Paweł94ATP26.4152314.Twarowski Marek94JUVBIA29.50375
6.Kordala Maciej93MUKS O26.4752015.Szczesnowicz Andrzej93BATSOK30.12353
7.Szeszko Marcin94MUKS O27.4346716.Perkowski Rafał94JUVBIA31.55307
8.Zêbala Bartosz94ATP27.6945417.Miklosz Karol94BATSOK33.06267
9.Bogus Paweł93JUVBIA27.72452PKIłendo Piotr93JUVBIA25.56577
10.Szopa Bartosz92MUKS O28.02438DYSKW.Kvach Nikalaj94BELGRO


<< TOP >>
Nr  11
1899-12-30
100m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Barwicka Aleksandra98MUKS O1:30.33296

2.Sokołowska Sandra98JUV BI1:35.152534.Świderska Angelika98ZIHART1:40.37216
3.Kotarska Anna98ZIHART1:39.842195.Żmieńko Małgorzata98JUV BI1:47.22177


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Aleksandrowicz Arleta96MUKS O1:16.88480

2.Łoboda Alicja96ATP1:18.374538.Sadowska Natalia97MUKS O1:23.67372
3.Łukuć Anna96MUKS O1:18.834459.Smereczyńska Zuzanna97MUKS1:25.28352
4.Rybinska Olga96BATSOK1:20.4841910.Stelmaszek Kinga97ATP 31:29.60303
5.Okrągła Martyna97MUKS O1:21.2240711.Kołaczyk Katarzyna97JUVBIA1:48.45171
6.Orłowska Angelika96MUKS O1:21.2740612.Pruszyńska Magdalena97JUVBIA1:48.54171
7.Wysocka Karolina96JUVBIA1:23.3637713.Łukasik Kamila97JUVBIA1:50.93160


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Drucis Iga95MUKS O1:15.60505



15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Halicka Kamila94JUVBIA1:09.66645

2.Zakrzewska Aleksandra94MUKS O1:10.18631


<< TOP >>
Nr  12
1899-12-30
100m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Stankiewicz Hubert98JUV BI1:32.28193

2.Kowalewski Mateusz98MUKS O1:32.791905.Dmitruk Łukasz98WODBP1:37.84162
3.Bojarski Karol99USKSOS1:34.831786.Drążek Tomasz98ZIHART1:37.94161
4.Aleksandrowicz Dawid98MUKS O1:35.821727.Madej Krzysztof98MUKS O1:38.39159


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szmajda Michał97MUKS O1:14.32369

2.Żukowski Cezary96ATP1:14.853619.Masłowski Damioan97ATP1:28.74217
3.Fiedorowicz Patryk97MUKS1:17.5332510.Bałon Kewin97JUVBIA1:28.91216
4.Paczyński Oliwer97ATP1:20.0629511.Kapusta Matviej97BELGRO1:28.95215
5.Perkowski Dawid96JUVBIA1:22.6626812.Zakrzewski Jacek97MUKS O1:29.16214
6.Borowski Karol97JUVBIA1:24.5025113.Chojnowski Paweł97ATP 31:30.70203
7.Kalinowski Rafał97JUVBIA1:24.9624714.Korsak Juliusz96JUVBIA1:32.38192
Gamin Roman96SS5GRO1:24.9624715.Czarnowicz Maciej97BATSOK1:33.59185


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Fiedorowicz Karol95MUKS O1:12.28401

2.Lukasevich Eugenij95SS5GRO1:12.95390


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Denert Adam91ATP1:02.74613

2.Sierdzivkov Sierghej94BELGRO1:16.58337
3.Tarasiuk Rafał94JUVBIA1:16.76335
PKTochwin Adrian92BATSOK1:03.72586


<< TOP >>
Nr  13
1899-12-30
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Błus Barbara98MUKS O1:30.64376

2.Pietrzykowska Karolina98JUV BI1:38.462945.Ołowniuk Katarzyna99MUKS2:13.76117
3.Wasilewska Aleksandra99ATP 31:51.632016.Sokołowska Magdalena99MUKS2:30.8782
4.Grodzka Julita98JUV BI1:56.12179DYSKW.Choroszewska Karolina98JUV BI


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Olszak Angelika96MUKS O1:24.84459

2.Wysocka Joana96MUKS O1:25.5144811.Walendzewicz Monika97MUKS O1:36.45312
3.Nimierowicz Anna96JUVBIA1:30.5537712.Olchowik Weronika97BATSOK1:37.04307
4.Smereczyńska Zuzanna97MUKS1:31.0937113.Mojsa Marta96JUVBIA1:38.46294
5.Amielanczyk Daria96BATSOK1:32.0136014.Mandygraf Marta97MUKS1:45.20241
6.Matocha Julita96JUVBIA1:33.5334315.Klepacka Sylwia97ATP 31:46.61231
7.Błus Katarzyna96MUKS O1:33.8433916.Pluta Magdalena97JUVBIA1:48.09222
8.Leończuk Anita96JUVBIA1:34.7832917.Kaczmarczyk Justyna97JUVBIA1:48.41220
9.Zagórska Anna96ATP-31:34.82329PKĆwikowska Paulina97MUKS O1:34.46332
10.Koronkiewicz Gabriela96MUKS O1:36.34313


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Rytwińska Agata94MUKS O1:20.43539

2.Jagielska Marika93JUVBIA1:20.68534
3.Zakrzewska Katarzyna92MUKS O1:21.69514
4.Barwicka Izabela92MUKS O1:28.87399


<< TOP >>
Nr  14
1899-12-30
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Bałdyga Przemysław99USKSOS1:43.69177

2.Janczulewicz Maciej98MUKS O1:45.261697.Zalewski Michał98ZIHART1:51.04144
3.Drążek Tomasz98ZIHART1:48.981528.Gawinowicz Bartłomiej98ZIHART1:53.45135
4.Nowikowski Sebastian98MUKS O1:49.361519.Paszkowski Paweł98WODBP1:54.60131
Danilczyk Kamil98ATP1:49.3615110.Sak Adrian98MUKS O2:00.13114
6.Tomaszuk Piotr98JUV BI1:50.9914411.Jurgielewicz Fryderyk98ZIHART2:01.37110


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Adamenia Anton96BELGRO1:15.38460

2.Krawiel Michal97BATSOK1:26.523046.Grzêdziński Maciek97MUKS1:43.41178
3.Sieradzki Dawid96JUVBIA1:29.082797.Łochowski Jakub96JUVBIA1:43.94176
4.Nowicki Michał96JUVBIA1:30.142698.Jaglewicz Krzysztof97ATP 31:45.53168
5.Laskowski Kacper96JUVBIA1:33.93238


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Charyło Dominik95JUV BI1:14.24482

2.Niewiński Juliusz95JUV BI1:19.143985.Prakapovicz Fiodor95BELGRO1:25.75313
3.Rutkowski Mariusz95MUKS O1:21.083706.Kuźmicki Łukasz95JUV BI1:25.94311
4.Maher Aleksiej95BELGRO1:23.083447.Tymiński Kamil95WODBP1:33.58241


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Domański Maciej93ATP1:07.33646

2.Perkowski Rafał93JUVBIA1:18.40409
3.Choromański Bartosz94USKSOS1:20.67376
4.Domolewski Adrian93PTSS1:37.52213


<< TOP >>
Nr  15
1899-12-30
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Aleksiejuk Natalia98JUV BI3:26.47221

DYSKW.Marchel Kamila98JUV BI


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Okrągła Martyna97MUKS O2:44.66436

2.Walendzewicz Aleksandra97MUKS O2:44.874356.Bondar Dominika97JUVBIA3:04.52310
3.Kniza Paulina96MUKS O2:55.273627.Kalinowska Martyna96JUVBIA3:10.51282
4.Walendzewicz Monika97MUKS O2:55.383618.Koniecko Angelika97PTSS3:11.28278
5.Karwowska Zuzanna97ATP 33:03.52315


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szczytko Alicja95MUKS O2:24.97639

2.Drucis Iga95MUKS O2:41.87459
3.Druc Anna95BATSOK2:47.32416


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Halicka Kamila94JUVBIA2:24.96639

2.Kopiczko Karina94ATP2:32.51549
3.Sadowska Julia94BATSOK2:46.08425


<< TOP >>
Nr  16
1899-12-30
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Januszanis Jakub98MUKS O3:09.37207

2.Abłażewicz Kacper98JUV BI3:13.55193
3.Danilewski Maciej98JUV BI3:18.53179
DYSKW.Rusiłowicz Rafał98JUV BI


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Tochman Daniel96JUVBIA2:26.71444

2.Raczkowski Piotr96MUKS O2:34.733797.Korziński Miłosz97JUVBIA2:58.54246
3.Radziszewski Jakub96WODBP2:38.073558.Morusiewicz Paweł97MUKS O3:00.04240
4.Kisielewski Marcin97JUVBIA2:48.892919.Jaremiszyn Krzysztof97JUVBIA3:09.92205
5.Jakubowski Tomasz96ATP-32:56.6625410.Warpechowski Konrad97JUVBIA3:16.78184
6.Repucho Michal96BATSOK2:57.12252


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Uscilko Michal95BATSOK2:14.23580

2.Szulerecki Paweł95USKSOS2:27.554374.Wróblewski Kacper95USKSOS2:45.51309
3.Woronowicz Paweł95JUV BI2:27.874345.Śniatkowski Bartłomiej95PTSS3:14.88190


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Wojtach Krzysztof94JUVBIA2:23.59474

PKKuklik Janusz93JUVBIA2:24.28467


<< TOP >>
Nr  17
1899-12-30
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Giedzicz Katarzyna98JUV BI3:06.83233

2.Sokołowska Sandra98JUV BI3:23.541804.Szymborska Daria98JUV BI3:31.25161
3.Sac Karolina98JUV BI3:28.651685.Martynowicz Anna98JUV BI3:35.91151


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Sokołowska Diana96JUVBIA2:09.81696

2.Wondołowska Anita96MUKS O2:29.974518.Dudaryk Kamila96JUVBIA2:44.25343
3.Olszak Angelika96MUKS O2:29.994519.Keller Kinga97JUVBIA2:46.04332
4.Nowicka Magdalena96JUVBIA2:34.0741610.Koronkiewicz Roksana97MUKS2:50.41307
5.Sadowska Zuzanna96BATSOK2:35.1340811.Karwel Paula97MUKS2:55.59281
6.Sadowska Natalia97MUKS O2:36.1640012.Pietrzykowska Paulina97JUVBIA2:58.34268
7.Ćwikowska Paulina97MUKS O2:40.9736513.Lasota Izabela97JUVBIA3:03.07248


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Bartoszewicz Ewelina95MUKS O2:12.90648

2.Mieszczeriakow Małgorzata95WODBP2:59.10265


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Vlasenkova Natalija92BELGRO2:07.67731

2.Zakrzewska Aleksandra94MUKS O2:16.63597
3.Zakrzewska Katarzyna92MUKS O2:22.28528


<< TOP >>
Nr  18
1899-12-30
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
11 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Nimierowicz Tomasz98JUV BI3:05.20173

2.Sochacki Eryk98JUV BI3:09.45162


12 - 13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Świerzbin Marek96MUKS O2:28.51336

2.Słabiński Kamil96MUKS O2:29.343318.Zakrzewski Jacek97MUKS O2:45.81242
3.Danilczyk Hubert97MUKS2:29.623299.Obuchowski Jakub97JUVBIA2:46.45239
4.Krynicki Bartłomiej97JUVBIA2:38.9427410.Szwed Wojciech97JUVBIA2:52.15216
5.Chwieroś Paweł96JUVBIA2:40.5026611.Dąbrowsi Patryk97MUKS2:53.18212
6.Wiśniewski Kamil97ATP 32:40.8026512.Sowa Hubert97ATP 32:58.92192
7.Szeroki Rafał97JUVBIA2:40.94264


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Savon Andrej95SS5GRO2:15.88439

2.Czygier Jakub95JUV BI2:16.104375.Kowalewski Maciej95JUV BI2:22.81378
3.Marchel Adrian95JUV BI2:16.204366.Wasilko Maciej95JUV BI2:25.60357
4.Rutkowski Mariusz95MUKS O2:16.694317.Bulgakow Michail95SS5GRO2:32.27312


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Iłendo Piotr93JUVBIA1:58.74658

2.Denert Adam91ATP2:02.046065.Wandzioch Krzysztof92MUKS O2:24.02369
3.Rzadkowski Daniel94MUKS O2:03.455866.Kvach Nikalaj94BELGRO2:27.11346
4.Kasian Vitali92BELGRO2:03.64583PKGierda Mateusz93JUVBIA2:11.75482