Puchar Dyrektora CSiR - 04.04.2009r. - Lista wyników
Otwarte Mistrzostwa Augustowa - 03-04.04.2009r.


Nr  1  50m dowolny  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  2  100m dowolny  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  3  50m klasyczny  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  4  100m klasyczny  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  5  100m grzbietowy  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  6  50m grzbietowy  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  7  100m motylkowy  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  8  50m motylkowy  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  9  100m zmienny  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  10  400m dowolny  Mężczyzn  Heren Senioren Open
Nr  11  200m dowolny  Kobiet  Dames Senioren Open
Nr  12  4 x 50m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  13  4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  14  50m dowolny  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  15  100m dowolny  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  16  50m klasyczny  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  17  100m klasyczny  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  18  100m grzbietowy  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  19  50m grzbietowy  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  20  100m motylkowy  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  21  50m motylkowy  Kobiet  7 lat i starsi
Nr  22  100m zmienny  Mężczyzn  7 lat i starsi
Nr  23  400m dowolny  Kobiet  Dames Senioren Open
Nr  24  200m dowolny  Mężczyzn  Heren Senioren Open
Nr  25  8 x 50m Sztafeta Dow.  Mieszane  7 lat i starsi


Nr  1
2009-04-03
50m dowolny  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KROJNA Klaudia93RUCHG29.70540

2.SADOWSKA Marta93GWARDI30.315088.ĐLAPĐEVIČIŰTË Neringa92MARIAM31.74443
3.RUĐKYTË Ingrida93MARIAM30.604949.KOZON Dominika93POLONE32.74403
4.MATUSEVIČIŰTË Sigita93MARIAM31.1446910.BOKMOTAITE AGNE93LT34.19354
5.JURGIEL Oliwia92ATP31.2846211.TARAILYTE MONIKA92LT34.72338
6.PRUS Alicja92MUKS O31.33460NWSALIK Martyna93ATP
7.GIRTAITË Ţydrûnë91MARIAM31.61448NWJARZĄBEK Paulina93DELFIN


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O28.09639

2.HALICKA Kamila94JUVBIA28.9958112.GLAZER Caroline95ATP32.29420
3.SZYNAL Ludwika94SKLUB29.3256213.ZYŚK Aleksandra94POLONE32.36418
4.VAINEIKYTË Emilija94MARIAM29.5155114.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP32.70405
5.KARCZEWSKA Joanna95SKLUB30.2551115.SLAVINSKAITE GRETA94LT32.83400
6.DOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP30.2651116.GLEBOWICZ Urszula95JUV BI33.17388
7.JAKUBOWSKA Karolina94JUVBIA30.5749517.SVIRINAVICIUTE GRETA95LT34.09357
8.RYZINSKA Martyna94ROPIS31.0047518.ZACKIEWICZ Klaudia94ATP34.48345
9.PUSZKO Monika95GWARDI31.4345619.ATKOČIŰNAITË Agnë95MARIAM35.45318
10.KRUNKAITYTË Ugnë95MARIAM31.6544620.GRĘBOSZ Beata95MUKS O36.32295
11.MIKOŁAJCZYK Karolina94POLONE31.90436


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O29.98525

2.CHANCEWICZ Zuzanna96BASOK30.3250824.FUS Justyna96ATP 335.48317
3.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP30.4350225.SKOWROŃSKA Monika96ATP 335.81308
4.KOZON Kaja96POLONE31.1646826.KNIZA Paulina96MUKS O36.08301
5.OLSZAK Angelika96MUKS O31.2346527.GÓRKA Gabriela96ATP36.20298
ĐTREIMIKYTË Rûta96MARIAM31.2346528.FLORCZYK Maria97ROPIS36.83283
7.KULIK Natalia96MOSEŁK31.3346029.STELMASZEK Kinga97ATP 336.97280
8.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS31.4645530.BAKUN Monika97DELFIN38.11256
9.CHWASTEK Anita96DELFIN31.49453KAZLAUSKAITË Justina97MARIAM38.11256
10.SADOWSKA Zuzanna96BASOK31.6244832.DANISZEWSKA Paulina96MOSEŁK38.50248
11.RYNIEWICZ Natalia97ATP31.8543833.BRĘK Joanna97ATP 338.71244
12.KANIA Martyna96POLONE31.9043634.JURCZYKOWSKA Maja97DELFIN39.50230
13.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS32.9839535.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP 339.79225
14.UZDOWSKA Agata96POLONE33.0539236.OJDANA Katarzyna97DELFIN40.69210
15.WIERZCHOWSKA Kinga97MOSEŁK33.0639237.MIRKOWICZ Izabela97DELFIN40.76209
16.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O33.0839138.OSKROBA Gabriela97ATP 340.98206
17.KOPICZKO Sandra97MEDYK33.3838139.OLEKSY Patrycja97ATP 341.66196
18.JASZCZUK Anna97ATP 333.4138040.KOZŁOWSKA Sylwia97ATP 342.87180
19.SIEDLECKA Paulina97MUKS O33.65371DYSKW.GLAZER Magdalena97ATP
20.GRZYBOWSKA Wiktoria96POLONE34.19354DYSKW.PIETRZYKOWSKA Paulina97JUVBIA
21.MIELESZKO Paulina97JUVBIA34.55343NWZYZAŁO Kinga96ATP
22.CYL Ewelina97ATP 334.56343NWKOWALSKA Aleksandra97POLONE
23.KELLER Kinga97JUVBIA34.86334


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.ĐVEDAITË Eglë98MARIAM34.39348

2.ŁUKASIK Wiktoria99MEDYK35.4531813.KARZEŁEK Nina98POLONE40.25217
3.WNOROWSKA Antonina98ZIHART35.7730914.KOWALCZYS Adriana98POLONE40.92207
4.KARPIO Monika98ZIHART35.8530715.SIEŃKO Gabriela98ZIHART41.17203
5.RYZINSKA Daria98ROPIS36.2629716.SOT Natalia98POLONE41.63196
6.KRASICKAITË Aiva98MARIAM36.3829417.ŚWIDERSKA Angelika98ZIHART42.50184
7.DROZDOWSKA ALEKSANDRA99ATP37.1727618.KREJCZY Agata99MEDYK44.09165
8.KRAWCZAK Justyna98ATP37.2827319.SZCZAWIŃSKA Olga99MOSEŁK45.51150
9.ROSIŃSKA Julia98POLONE38.0925620.GLINIECKA Agata98ZIHART48.54124
10.LEWCZUK Martyna99MOSEŁK38.14255DYSKW.KULBACKA Dorota98ATP
11.KOTARSKA Anna98ZIHART38.61246NWDĘBICKA Julia99MEDYK
12.FILIPKOWSKA Dominika99ROPIS39.30233NWTIESLER Kesja98MEDYK


<< TOP >>
Nr  2
2009-04-03
100m dowolny  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.ŻEBROWSKI Piotr90ŻOLIB52.46710

2.DENERT Adam91ATP53.2667817.GROCKIS Kasparas93MARIAM59.92476
3.KOZAK Paweł90ŻOLIB53.5466718.MAŚLANKIEWICZ Piotr91ŻOLIB1:00.33467
4.KORSAK Bartłomiej89ŻOLIB54.5663119.ŚLESIK Mateusz93POLONE1:00.45464
5.PALMI KUKIEŁKO Mieszko93KOOLS55.3260520.DULKO Jakub93MEDYK1:01.27445
6.IŁENDO Piotr93JUVBIA55.5159921.DAMBRAUSKAS Ignas90MARIAM1:03.07408
7.CZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN55.7659122.BOGUS Paweł93JUVBIA1:03.82394
8.KRASICKAS Andrius93MARIAM56.2057723.MAČYS Regimantas93MARIAM1:04.09389
9.SUSZEK Wojciech92SKLUB56.3057424.SOKOŁOWSKI Maciej87MUKS O1:04.20387
10.SUCHENEK Adam93POLONE56.4756925.SZCZESNOWICZ Andrzej93BASOK1:05.23369
11.GIERDA Mateusz93JUVBIA56.6656326.KUDARIS Mantvydas93MARIAM1:05.51364
12.GRZYBOWSKI Damian93POLONE56.70562DYSKW.SZOPA Bartosz92MUKS O
13.ZARZECKI Bartosz93ATP56.95555NWORLICKI Tymoteusz93MEDYK
14.SVIPAS LAURYNAS92LT58.94500NWKARALIUS Vilius91MARIAM
15.DUDA Jakub93DELFIN59.00499NWMYKOLAITIS Giedrius93MARIAM
16.ROGUSKI BARTŁOMIEJ93ŻOLIB59.42488NWDMITRUK Tomasz92POLONE


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.RZADKOWSKI Daniel94MUKS O53.72661

2.MIKICIN Rafal94ROPIS55.3460421.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O1:04.22387
3.CHABASIŃSKI Paweł94ATP56.4756922.VANAGAS Tomas95MARIAM1:04.60380
4.USCILKO Michal95BASOK57.3454323.SEMBORSKI Daniel95JUV BI1:05.11371
5.KIELIN Łukasz94GWARDI57.5153924.PIEŃCZUK Damian94POLONE1:05.18370
6.BEREZECKI Mateusz95MUKS O58.0852325.NIEWIŃSKI Juliusz95JUV BI1:05.47365
7.KRAWCZYK Hubert94SKLUB59.0749726.BUDRYS Antanas95MARIAM1:05.96357
8.KUBKOWSKI Bartłomiej95MEDYK59.0949627.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS1:06.08355
9.BENDARAVIČIUS Tomas94MARIAM59.3249128.WASILKO Maciej95JUV BI1:06.56347
10.GRZYBOWSKI Rafał95POLONE1:00.8745429.SVITOJUS Pivilas95MARIAM1:07.19338
11.SZESZKO Marcin94MUKS O1:02.2142530.KRYSA Michał95MUKS O1:07.68330
12.BADYSIAK Jakub95GWARDI1:02.7341531.ŁOJKO Piotr95MUKS O1:08.13324
13.CHARYŁO Dominik95JUV BI1:02.9241132.PRUS Filip94MUKS O1:09.68303
14.GRZYB Patryk94ATP1:03.0240933.KUŹMICKI Łukasz95JUV BI1:12.47269
15.DADURA Krzysztof94BASOK1:03.4040234.GUDAITIS Eligijus95MARIAM1:12.59268
16.KARBOWSKI Cezary95ATP1:03.4440135.CZYWILIS Paweł95MUKS O1:12.96264
17.CZAJKOWSKI Karol94POLONE1:03.8839336.PIEŃCZUK Eryk94POLONE1:14.06252
18.DĄBROWSKI FILIP95DELFIN1:04.0139137.PEREVOĐČIKOVAS Tautvydas95MARIAM1:17.30222
19.CZYGIER Jakub95JUV BI1:04.03390DYSKW.ZĘBALA Bartosz94ATP
20.JURCZYK Piotr94POLONE1:04.20387DYSKW.BIEDULEWICZ Hubert95ATP


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ŻUKOWSKI Cezary96ATP1:03.28404

2.WASILEWSKI Patryk96ATP 31:05.4736522.GRZYBOWSKI Maksym96POLONE1:15.04242
3.NOWICKI Norbert96ROPIS1:06.5234823.PIRSZTUK Filip96ATP 31:16.13232
4.KISIELEWSKI Marcin97JUVBIA1:07.0634024.SZTUK Jakub97ATP 31:16.61228
5.CHMIEL Mateusz96POLONE1:08.5331825.CHOJNOWSKI Paweł97ATP 31:17.95216
6.ŚWIERZBIN Marek96MUKS O1:09.1830926.JASTRZĘBSKI Bartek97POLONE1:17.99216
7.BRZUCHALSKI Jakub96DELFIN1:10.1829627.MILLER Albert96MUKS O1:19.03208
8.PEREVOĐČIKOVAS Deividas96MARIAM1:10.2029628.MARZOCH Bałżej97POLONE1:19.52204
9.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O1:10.6929029.SOWA Hubert97ATP 31:19.72202
10.PACZYŃSKI Oliwer97ATP1:10.9628730.DUMBLIAUSKAS Tautvydas97MARIAM1:21.07192
11.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 31:11.0128631.VAZNAITIS LUKAS97LT1:21.30191
12.BUKOWIECKI Konrad97GWARDI1:11.2728332.JAKUBOWSKI Patryk97ATP 31:28.67147
13.WIZGO Damian96MUKS O1:12.4926933.WOJTKOWSKI Szymon96POLONE1:29.12145
14.KRYNICKI Bartłomiej97JUVBIA1:12.7826634.KASPRZAK Filip97DELFIN1:30.06140
15.GALICKI Patryk96ATP 31:12.8826535.PROSTKO Eryk97ATP 31:31.06136
16.JAMRÓZ Marcin96MUKS O1:13.0026336.WOŁPIUK Adrian97ATP 31:36.57114
17.ZIELIŃSKI Cezary97MEDYK1:13.46258DYSKW.ŻOGO Mateusz97MUKS O
18.PIEŃCZUK Sebastian96POLONE1:14.09252NWKULBACKI Karol96ATP
19.SZEROKI Rafał97JUVBIA1:14.11252NWGOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE
20.OBUCHOWSKI Jakub97JUVBIA1:14.65246NWMOŚCICKI Szymon96POLONE
21.WOŁYNIEC Robert96MOSEŁK1:14.66246NWLEOŃCZUK David97MOSEŁK


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.JABLONSKI Patryk98ROPIS1:10.48293

2.CIBOROWSKI Natan98ROPIS1:11.0628515.DYGDAŁA Marcin98ZIHART1:29.38143
3.SOŁTOWSKI Dominik98DELFIN1:17.3822116.NOSALIK Antoni99ATP1:33.31126
4.GALECKAS Vilius98MARIAM1:19.0620717.KOSZOREK Szymon99DELFIN1:36.81113
5.CIBOROWSKI Rafał99MEDYK1:19.6420318.JABŁOŃSKI Jacek98ZIHART1:37.50111
6.GRZYBOWSKI Patryk98POLONE1:20.2319819.CIECHANOWICZ Karol99MEDYK1:38.51107
7.JURGIEL Maciej98ATP1:20.4019720.GARBARCZYK Karol98POLONE1:40.75100
8.ROMAN Maciej98UŚOST1:21.6118821.CZERNIECKI Michał99MEDYK1:40.88100
9.DĄBROWSKI Jakub98DELFIN1:21.6718822.MŁODZIANOWSKI Maciej99ATP1:42.2096
10.BOJARSKI Karol99UŚOST1:22.7018123.BRANKIEWICZ Mariusz99ATP1:42.5195
11.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART1:23.2917724.MASŁOWSKI Sebastian99ATP1:54.2169
12.OMAK Fryderyk99MEDYK1:25.21166NWWEJNER Hubert99ATP
13.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART1:28.93146NWGRZESIUKIEWICZ Szymon98DELFIN
14.TUREK Adrian98POLONE1:29.06145


<< TOP >>
Nr  3
2009-04-03
50m klasyczny  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.MATUSEVIČIŰTË Sigita93MARIAM34.62668

2.SAWICKA Adrianna89MUKS O35.816045.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O38.10501
3.JAGIELSKA Marika93JUVBIA36.815566.BARWICKA Izabela92MUKS O39.23459
4.TOMAITE LAURA93LT37.96507


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.GRIGALEVIČIŰTË Greta94MARIAM35.40625

2.RYTWIŃSKA Agata94MUKS O37.235376.MIKOŁAJCZYK Karolina94POLONE39.72443
3.DERDA Natalia95MUKS O38.764767.PONIATOWSKA Iga95MUKS O41.16398
4.KARBOWSKA Karolina94ATP39.674448.RAKLINEVICIUTE KOTRYNA95LT41.36392
5.TROCKA Marta94ATP39.694449.ATKOČIŰNAITË Agnë95MARIAM47.73255


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP37.78514

2.WYSOCKA Joanna96MUKS O39.9843414.FLORCZYK Maria97ROPIS48.44244
3.ŚNIADAŁA Karolina96POLONE40.6441315.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE48.81239
4.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS41.2739516.UZDOWSKA Magdalena97POLONE48.93237
5.RYBINSKA Olga96BASOK41.3839117.GÓRKA Gabriela96ATP48.98236
6.ZAGÓRSKA Anna96ATP 341.6638418.BRĘK Joanna97ATP 349.06235
7.AMILANCZYK Daria96BASOK41.8537819.KLEPACKA Sylwia97ATP 349.62227
8.SIENKIEWICZ Klaudia97JUVBIA42.0637320.OLEKSY Patrycja97ATP 349.69226
9.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O44.1232321.KOZŁOWSKA Sylwia97ATP 355.61161
10.PLEČKAITYTË Sandra97MARIAM45.4429622.OSKROBA Gabriela97ATP 356.00158
11.OLCHOWIK Weronika97BASOK45.64292DYSKW.DANISZEWSKA Paulina96MOSEŁK
12.SUCHENEK Alicja97POLONE46.08283NWWARCIŃSKA Anita96ATP
13.NOWICKA Iga97POLONE46.95268NWWONDOŁOWSKA Anita96MUKS O


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.WIKIEŁ Angelika98UŚOST39.66445

2.KWIATKOWSKA Klaudia98POLONE46.7327211.KREJCZY Agata99MEDYK53.47181
3.ŁUKASIK Wiktoria99MEDYK47.1126512.KOWALCZYS Adriana98POLONE57.17148
4.DANISZEWSKA Magdalena99MOSEŁK48.7324013.BRZOZOWSKA Natalia99ATP57.22148
5.PLEČKAITYTË Aistë98MARIAM48.8323814.GÓRKA Katarzyna99ATP57.32147
6.LEWCZUK Martyna99MOSEŁK49.2823215.FILIPKOWSKA Dominika99ROPIS1:01.74118
7.WASILEWSKA Aleksandra99ATP49.8222416.SOT Natalia98POLONE1:02.21115
8.WESOŁOWSKA Izabela98POLONE50.07221NWDĘBICKA Julia99MEDYK
9.DROZDOWSKA Aleksandra99ATP50.24219NWTIESLER Kesja98MEDYK
10.PRZYBYŁOWSKA Martyna98POLONE51.23206


<< TOP >>
Nr  4
2009-04-03
100m klasyczny  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.DOMAŃSKI Maciej93ATP1:05.85690

2.GRIGAITIS Ţilvinas90MARIAM1:08.386179.BARTNIK Mateusz93JUVBIA1:17.80419
3.SZCZUKA Paweł92DELFIN1:09.0859810.DULKO Jakub93MEDYK1:18.90401
4.CIEĆKA Patryk93DELFIN1:09.9457611.PERKOWSKI Rafał93JUVBIA1:19.48393
5.VIERAITIS Vytautas93MARIAM1:10.7755612.BOGUS Paweł93JUVBIA1:20.80374
6.LEVICKAS Lukas93MARIAM1:14.5447613.KUDARIS Mantvydas93MARIAM1:26.04310
7.ROGUSKI BARTŁOMIEJ93ŻOLIB1:15.13465NWWANDZIOCH Krzysztof92MUKS O
8.MAKAREWICZ Artur93ATP1:16.77436


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.AMBOLTA Edgaras94MARIAM1:13.40499

2.CHARYŁO Dominik95JUV BI1:14.7347210.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O1:22.17355
3.VAZNAITIS KAROLIS94LT1:15.1046511.KUŹMICKI Łukasz95JUV BI1:24.25330
4.AURUSKEVICIUS MANTAS95LT1:15.2546312.STANIUKYNAS MATAS95LT1:26.97300
5.SULEWSKI Marek95DELFIN1:18.9340113.DENERT Jan94ATP1:30.47266
6.STRUCKUS AUGUSTAS95LT1:19.7338914.KRYSA Michał95MUKS O1:32.26251
7.BRODZIK Andrzej94SKLUB1:19.8138815.ČERNIAUSKAS Laurynas95MARIAM1:37.83211
8.BUDRYS Antanas95MARIAM1:21.31367DYSKW.DENERT Piotr95ATP
9.PRUS Filip94MUKS O1:22.13356


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZMAJDA Michał97MUKS O1:22.32353

2.KISIELEWSKI Marcin97JUVBIA1:26.713029.SZTUK Jakub97ATP 31:40.03197
3.PACZYŃSKI Oliwer97ATP1:30.3026810.JASTRZĘBSKI Bartek97POLONE1:41.61188
4.JAMRÓZ Marcin96MUKS O1:33.0724511.MASŁOWSKI Damian97ATP1:41.70187
5.RADVILAVICIUS AIVARAS96LT1:33.7623912.JAGLEWICZ Krzysztof97ATP 31:47.72158
6.MARZOCH Bałżej97POLONE1:35.0822913.PROSTKO Eryk97ATP 31:52.62138
7.MATEUSZUK Rafał96ATP1:36.1922214.GRĘŚ Adrian97ATP 31:55.52128
8.MATONIS Gabrielius96MARIAM1:38.14209DYSKW.KRAWIEL Michal97BASOK


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.CHABASIŃSKI Rafał98ATP1:36.70218

2.CIBOROWSKI Natan98ROPIS1:41.481899.RYBAŁKO Jakub98DELFIN1:55.21129
3.CIBOROWSKI Rafał99MEDYK1:45.2216910.WNOROWSKI Kacper98ZIHART1:58.38119
4.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART1:48.1215611.GARBARCZYK Karol98POLONE2:00.21113
5.DANILCZYK Kamil98ATP1:49.4715012.AUGUSTYNIK Aleksander99POLONE2:03.16106
6.GAWINOWICZ Bartłomiej98ZIHART1:50.0414813.MASŁOWSKI Sebastian99ATP2:20.3571
7.GRZYBOWSKI Patryk98POLONE1:51.0014414.STEFANOWSKI Mikołaj99ATP2:24.5465
8.ZALEWSKI Michał98ZIHART1:52.93137NWHARASIM Adrian98ZIHART


<< TOP >>
Nr  5
2009-04-03
100m grzbietowy  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KROJNA Klaudia93RUCHG1:10.63562

2.SZCZESNA Sylwia93POLONE1:13.345025.GIRTAITË Ţydrûnë91MARIAM1:20.46380
3.RUĐKYTË Ingrida93MARIAM1:16.614406.KOZON Dominika93POLONE1:24.06333
4.PRUS Alicja92MUKS O1:17.83420NWZACKIEWICZ Kamila92ATP


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZYNAL Ludwika94SKLUB1:06.33678

2.HALICKA Kamila94JUVBIA1:07.836349.PUSZKO Monika95GWARDI1:13.12506
3.SZCZYTKO Alicja95MUKS O1:08.2462310.KARCZEWSKA Joanna95SKLUB1:13.57497
4.BORDŻOŁ Katarzyna94SKLUB1:08.4461711.DRUCIS Iga95MUKS O1:15.22465
5.LEWITZKA Paulina95RUCHG1:09.1559912.RYZINSKA Martyna94ROPIS1:15.76455
6.KOPICZKO Karina94ATP1:10.6756113.SVIRINAVICIUTE GRETA95LT1:21.37367
7.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O1:11.6253914.GLAZER Caroline95ATP1:24.63327
8.ZAKRZEWSKA Aleksandra94MUKS O1:11.98531NWDOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.AKIMOWICZ Zuzanna96BASOK1:15.83454

2.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS1:18.4241012.PIETRZYKOWSKA Paulina97JUVBIA1:27.87292
3.ĐTREIMIKYTË Rûta96MARIAM1:19.1140013.PLEČKAITYTË Sandra97MARIAM1:28.49286
KULIK Natalia96MOSEŁK1:19.1140014.GLAZER Magdalena97ATP1:29.95272
5.KAROLEWSKA Sandra96POLONE1:19.4139515.UZDOWSKA Magdalena97POLONE1:30.18270
6.ŁUKUĆ Anna96MUKS O1:19.8638916.SKOWROŃSKA Monika96ATP 31:31.30260
7.SZYMAŃSKA Weronika96POLONE1:22.2435617.KAZLAUSKAITË Justina97MARIAM1:35.08230
8.WICHROW MARTYNA96GWARDI1:23.21344DYSKW.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP 3
9.KARWOWSKA Zuzanna97ATP 31:23.73337DYSKW.WIERZCHOWSKA Kinga97MOSEŁK
10.KNIZA Paulina96MUKS O1:23.95335NWWYSOCKA Karolina96JUVBIA
11.RYNIEWICZ Natalia97ATP1:24.50328NWBŁUŚ Katarzyna96MUKS O


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.ĐVEDAITË Eglë98MARIAM1:23.66338

2.LEOŃCZUK Sara99MOSEŁK1:28.752837.SIEŃKO Gabriela98ZIHART1:46.56164
3.KARZEŁEK Nina98POLONE1:32.932478.SZCZAWIŃSKA Olga99MOSEŁK1:47.83158
4.DANISZEWSKA Magdalena99MOSEŁK1:34.452359.GLINIECKA Agata98ZIHART1:56.74124
5.LEWCZUK Martyna99MOSEŁK1:35.6522610.BRZOZOWSKA Natalia99ATP1:58.24120
6.KOTARSKA Anna98ZIHART1:41.06192


<< TOP >>
Nr  6
2009-04-03
50m grzbietowy  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KARALIUS Vilius91MARIAM28.84557

2.VALENTAVIČIUS Deividas93MARIAM28.935528.DUDA Jakub93DELFIN31.06446
3.LEVICKAS Lukas93MARIAM29.855029.SKOCZEŃ Krzysztof89POLONE31.30436
4.BOGDAŃSKI Łukasz90ATP29.9449810.KLIMASZEWSKI Adrian93DELFIN31.76417
5.VIERAITIS Vytautas93MARIAM30.5347011.SZCZESNOWICZ Andrzej93BASOK36.40277
SZCZUKA Paweł92DELFIN30.53470NWDMITRUK Tomasz92POLONE
7.GRZYBOWSKI Damian93POLONE30.86455


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan94SKLUB28.11602

2.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA29.5751714.NIEDZIELKO Wojciech95JUV BI34.88315
3.KIELIN Łukasz94GWARDI30.4647315.SVITOJUS Pivilas95MARIAM34.93314
4.ZĘBALA Bartosz94ATP30.8445616.VANAGAS Tomas95MARIAM35.51298
5.BENDARAVIČIUS Tomas94MARIAM31.3943217.CZYGIER Jakub95JUV BI36.21281
6.SZULERECKI Paweł95UŚOST31.8641318.MARCHEL Adrian95JUV BI37.11261
7.WORONOWICZ Paweł95JUV BI32.4439119.TARASIUK Rafał94JUVBIA37.28258
8.SZESZKO Marcin94MUKS O32.7738020.BUDRYS Adomas95MARIAM37.33257
9.TRUCHEL Mikołaj95POLONE33.0137121.CZYWILIS Paweł95MUKS O38.38236
10.PIEŃCZUK Damian94POLONE33.8434522.GUDAITIS Eligijus95MARIAM38.84228
11.CZAJKOWSKI Karol94POLONE34.6432123.DENERT Jan94ATP40.70198
12.JURCZYK Piotr94POLONE34.8431624.PEREVOĐČIKOVAS Tautvydas95MARIAM41.12192
13.WAWRESZUK JAN94MOSEŁK34.87315


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.RACZKOWSKI Piotr, Daniel96MUKS O34.28332

2.JASZEWSKI Marcin96POLONE34.3033114.PIRSZTUK Filip96ATP 339.28220
3.BRZUCHALSKI Jakub96DELFIN34.3832915.WOŁYNIEC Robert96MOSEŁK40.30204
4.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE34.4732616.GALICKI Patryk96ATP 340.47202
5.KISIELEWSKI Marcin97JUVBIA37.1526117.MACKEVICIUS ROKAS97LT40.65199
6.OLECHNO Piotr96BASOK37.7524818.PIEŃCZUK Sebastian96POLONE41.58186
7.ZIELIŃSKI Cezary97MEDYK37.8024719.KORZIŃSKI Miłosz97JUVBIA42.40175
8.SKARŢINSKAS Mantas97MARIAM37.8324720.SOWA Hubert97ATP 342.44175
9.SZEROKI Rafał97JUVBIA37.9924421.WOŁPIUK Adrian97ATP 345.97138
10.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 338.2323922.KASPRZAK Filip97DELFIN47.50125
11.WIŚNIEWSKI Kamil97ATP 338.3423723.JAKUBOWSKI Patryk97ATP 350.38105
12.OŢEKAUSKAS Henrikas96MARIAM38.59233DYSKW.NOWICKI Norbert96ROPIS
13.PEREVOĐČIKOVAS Deividas96MARIAM38.76229NWLEOŃCZUK David97MOSEŁK


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.KASZTELAN Mateusz98DELFIN37.83247

2.GALECKAS Vilius98MARIAM40.0020915.CZERNIECKI Michał99MEDYK49.52110
3.CHABASIŃSKI Rafał98ATP40.0720816.CIECHANOWICZ Karol99MEDYK49.79108
4.ZIGINSKAS ERVINAS99LT41.3518917.KOSSOBUDZKI Szymon00ATP51.16100
5.DĄBROWSKI Jakub98DELFIN42.7817118.DOMAŃSKI Jakub00ATP51.3599
6.BOJARSKI Karol99UŚOST43.1716619.WNOROWSKI Kacper98ZIHART52.5392
7.TUREK Adrian98POLONE44.9114820.ZALEWSKI Michał98ZIHART55.7177
8.ROMAN Maciej98UŚOST46.2413521.STEFANOWSKI Mikołaj99ATP58.2868
9.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART46.7213122.OLECHOWSKI Jakub00ATP58.8865
10.NOSALIK Antoni99ATP46.8613023.SZTUK Bartosz00ATP1:00.3061
11.DYGDAŁA Marcin98ZIHART48.5211724.LESZCZYŃSKI Mateusz99ATP1:02.1756
12.AUGUSTYNIK Aleksander99POLONE48.61116NWGRZESIUKIEWICZ Szymon98DELFIN
13.JABŁOŃSKI Jacek98ZIHART48.78115NWHARASIM Adrian98ZIHART
14.GAWINOWICZ Bartłomiej98ZIHART49.19112


<< TOP >>
Nr  7
2009-04-03
100m motylkowy  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.WINKOWSKA Urszula90ŻOLIB1:12.15497

2.AKELYTE GINTARE91LT1:15.64431
3.JURGIEL Oliwia92ATP1:22.74330


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O1:07.39610

2.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O1:07.985945.KUŻDUB Martyna95JUV BI1:16.59415
3.PIŁAT Gabriela95MUKS O1:12.484906.GRĘBOSZ Beata95MUKS O1:26.27291
4.JAKUBOWSKA Karolina94JUVBIA1:12.68486


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O1:12.30494

2.SADOWSKA Zuzanna96BASOK1:15.82428
3.KOPICZKO Sandra97MEDYK1:16.38419
4.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O1:20.98351


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.WNOROWSKA Antonina98ZIHART1:40.98181

2.ŚWIDERSKA Angelika98ZIHART1:48.94144
DYSKW.KARPIO Monika98ZIHART


<< TOP >>
Nr  8
2009-04-03
50m motylkowy  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KOZAK Paweł90ŻOLIB26.07682

2.KARALIUS Vilius91MARIAM26.9861515.SVIPAS LAURYNAS92LT29.70461
SUSZEK Wojciech92SKLUB26.9861516.ŚLESIK Mateusz93POLONE30.74416
4.BOGDAŃSKI Łukasz90ATP27.0661017.GROCKIS Kasparas93MARIAM31.38391
5.ZARZECKI Bartosz93ATP27.1960118.KLIMASZEWSKI Adrian93DELFIN31.66381
6.DOMAŃSKI Maciej93ATP27.2459819.MAČYS Regimantas93MARIAM32.06367
7.CZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN27.3159320.KARŁOWICZ Bartosz93POLONE32.16363
8.GRIGAITIS Ţilvinas90MARIAM27.7256821.MACIEJEWSKI Marcin91POLONE32.45354
9.KORSAK Bartłomiej89ŻOLIB28.3952822.PERKOWSKI Rafał93JUVBIA32.90339
10.VALENTAVIČIUS Deividas93MARIAM28.41527NWBARTNIK Mateusz93JUVBIA
11.KRASICKAS Andrius93MARIAM28.64515NWORLICKI Tymoteusz93MEDYK
12.KORDALA Maciej93MUKS O29.03494NWWANDZIOCH Krzysztof92MUKS O
13.GIERDA Mateusz93JUVBIA29.19486NWMYKOLAITIS Giedrius93MARIAM
14.DAMBRAUSKAS Ignas90MARIAM29.40476NWCIEĆKA Patryk93DELFIN


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan94SKLUB27.08609

2.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA27.7256815.NIEDZIELKO Wojciech95JUV BI31.96370
3.CHABASIŃSKI Paweł94ATP27.8156216.TARASIUK Rafał94JUVBIA33.06335
4.MIKICIN Rafal94ROPIS28.8650317.TUINYLA AUDRIUS94LT33.22330
5.KRAWCZYK Hubert94SKLUB30.2543718.SULEWSKI Marek95DELFIN33.42324
6.BRODZIK Andrzej94SKLUB30.5942219.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS33.64318
7.AMBOLTA Edgaras94MARIAM30.9340920.WASILKO Maciej95JUV BI33.69316
8.KIELIN Łukasz94GWARDI31.1140121.NIEWIŃSKI Juliusz95JUV BI33.91310
9.GRZYBOWSKI Rafał95POLONE31.1939822.WAWRESZUK JAN94MOSEŁK34.09305
10.TRUCHEL Mikołaj95POLONE31.2639623.BIEDULEWICZ Hubert95ATP34.26301
11.SZULERECKI Paweł95UŚOST31.2839524.SVITOJUS Pivilas95MARIAM34.58292
12.DĄBROWSKI FILIP95DELFIN31.6938025.BUDRYS Adomas95MARIAM35.58268
13.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O31.7437826.ČERNIAUSKAS Laurynas95MARIAM40.55181
14.BADYSIAK Jakub95GWARDI31.91372NWKARBOWSKI Cezary95ATP


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.OLECHNO Piotr96BASOK31.68380

2.ŻUKOWSKI Cezary96ATP31.9637012.STOKARSKI Paweł96POLONE39.18201
3.WASILEWSKI Patryk96ATP 332.9733713.ZIELIŃSKI Cezary97MEDYK39.22200
4.SKARŢINSKAS Mantas97MARIAM34.9328414.WIZGO Damian96MUKS O39.75192
5.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O35.7426515.MILLER Albert96MUKS O40.00189
6.OŢEKAUSKAS Henrikas96MARIAM36.7324416.DEPTUŁA Marek96POLONE41.23172
7.CHOJNOWSKI Paweł97ATP 337.2823317.MASŁOWSKI Damian97ATP41.41170
8.ŻOGO Mateusz97MUKS O37.7522518.DUMBLIAUSKAS Tautvydas97MARIAM44.13141
9.BUKOWIECKI Konrad97GWARDI38.7820719.JASTRZĘBSKI Bartek97POLONE44.95133
10.OBUCHOWSKI Jakub97JUVBIA38.90205NWGOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE
11.KULBACKI Karol96ATP39.13202


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.KASZTELAN Mateusz98DELFIN35.96260

2.SOŁTOWSKI Dominik98DELFIN38.552118.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART53.4479
3.JURGIEL Maciej98ATP42.111629.BRANKIEWICZ Mariusz99ATP56.6067
4.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART46.72119DYSKW.PACZYŃSKI Kornel98ATP
5.OMAK Fryderyk99MEDYK47.87110DYSKW.JABLONSKI Patryk98ROPIS
6.KOSZOREK Szymon99DELFIN49.26101NWMŁODZIANOWSKI Maciej99ATP
7.RYBAŁKO Jakub98DELFIN50.4094


<< TOP >>
Nr  9
2009-04-03
100m zmienny  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.SAWICKA Adrianna89MUKS O1:11.14606

2.SZCZESNA Sylwia93POLONE1:14.115365.TARAILYTE MONIKA92LT1:28.92310
3.SADOWSKA Marta93GWARDI1:14.44529NWZACKIEWICZ Kamila92ATP
4.JAGIELSKA Marika93JUVBIA1:15.42509


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.HALICKA Kamila94JUVBIA1:10.66618

2.SZCZYTKO Alicja95MUKS O1:11.1860510.RYZINSKA Martyna94ROPIS1:17.48469
3.BORDŻOŁ Katarzyna94SKLUB1:11.2060411.RYTWIŃSKA Agata94MUKS O1:18.13457
4.ZAKRZEWSKA Aleksandra94MUKS O1:11.3060212.KARBOWSKA Karolina94ATP1:21.10409
5.VAINEIKYTË Emilija94MARIAM1:12.4157513.KRUNKAITYTË Ugnë95MARIAM1:23.46375
6.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O1:13.8254214.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP1:23.52374
7.DRUCIS Iga95MUKS O1:17.3047215.GLEBOWICZ Urszula95JUV BI1:24.56361
8.KUŻDUB Martyna95JUV BI1:17.3947116.RAKLINEVICIUTE KOTRYNA95LT1:25.58348
9.PONIATOWSKA Iga95MUKS O1:17.43470


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP1:17.38471

2.WYSOCKA Joanna96MUKS O1:17.7746415.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O1:30.73292
3.ŁUKUĆ Anna96MUKS O1:18.5745016.OLCHOWIK Weronika97BASOK1:32.61275
BIEDRZYCKA Iga97ROPIS1:18.5745017.CYL Ewelina97ATP 31:34.39259
5.RYBINSKA Olga96BASOK1:19.5043418.MIRKOWICZ Izabela97DELFIN1:37.87233
6.AKIMOWICZ Zuzanna96BASOK1:20.5741719.BAKUN Monika97DELFIN1:38.79226
7.SZYMAŃSKA Weronika96POLONE1:23.8837020.JURCZYKOWSKA Maja97DELFIN1:39.68220
8.ZAGÓRSKA Anna96ATP 31:25.6234821.OJDANA Katarzyna97DELFIN1:43.19199
9.JASZCZUK Anna97ATP 31:26.4933722.KLEPACKA Sylwia97ATP 31:45.70185
10.SIENKIEWICZ Klaudia97JUVBIA1:28.28317NWWARCIŃSKA Anita96ATP
11.MIELESZKO Paulina97JUVBIA1:28.66313NWZYZAŁO Kinga96ATP
12.AMILANCZYK Daria96BASOK1:30.14298NWPIETRZYKOWSKA Paulina97JUVBIA
13.KARWOWSKA Zuzanna97ATP 31:30.34296NWBŁUŚ Katarzyna96MUKS O
14.STELMASZEK Kinga97ATP 31:30.57294NWKOWALSKA Aleksandra97POLONE


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.WIKIEŁ Angelika98UŚOST1:24.04368

2.ŁUKASIK Wiktoria99MEDYK1:26.763348.PLEČKAITYTË Aistë98MARIAM1:39.29223
3.RYZINSKA Daria98ROPIS1:29.483059.ROSIŃSKA Julia98POLONE1:39.46222
4.LEOŃCZUK Sara99MOSEŁK1:29.7130210.DROZDOWSKA Aleksandra99ATP1:39.69220
5.KRASICKAITË Aiva98MARIAM1:33.1827011.PRZYBYŁOWSKA Martyna98POLONE1:43.27198
6.KWIATKOWSKA Klaudia98POLONE1:35.2925212.WASILEWSKA Aleksandra99ATP1:48.64170
7.KRAWCZAK Justyna98ATP1:37.20238


<< TOP >>
Nr  10
2009-04-03
400m dowolny  Mêżczyzn

Heren Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.ŻEBROWSKI Piotr90ŻOLIB4:06.17705

2.PALMI KUKIEŁKO Mieszko93KOOLS4:07.156976.IŁENDO Piotr93JUVBIA4:28.95541
3.SUCHENEK Adam93POLONE4:19.826007.SZOPA Bartosz92MUKS O5:10.60351
4.DENERT Adam91ATP4:24.16571NWWANDZIOCH Krzysztof92MUKS O
5.SUSZEK Wojciech92SKLUB4:25.10565Nie uk.KORDALA Maciej93MUKS O


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan94SKLUB4:08.63685

2.KUBKOWSKI Bartłomiej95MEDYK4:17.436179.BRODZIK Andrzej94SKLUB4:40.87475
3.RZADKOWSKI Daniel94MUKS O4:18.2861110.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O4:43.52462
4.USCILKO Michal95BASOK4:20.6359411.WORONOWICZ Paweł95JUV BI4:46.10449
5.KIELIN Łukasz94GWARDI4:25.1256512.SEMBORSKI Daniel95JUV BI5:00.39388
6.BEREZECKI Mateusz95MUKS O4:25.5056213.ŁOJKO Piotr95MUKS O5:00.88386
7.KRAWCZYK Hubert94SKLUB4:36.0050114.DADURA Krzysztof94BASOK5:22.89313
8.MARCHEL Adrian95JUV BI4:38.17489


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.JASZEWSKI Marcin96POLONE4:44.98455

2.SZMAJDA Michał97MUKS O4:52.564208.DEPTUŁA Marek96POLONE5:33.00285
3.RACZKOWSKI Piotr, Daniel96MUKS O5:02.233819.KORZIŃSKI Miłosz97JUVBIA5:36.16277
4.ŚWIERZBIN Marek96MUKS O5:07.3736210.KRAWIEL Michal97BASOK5:36.59276
5.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE5:17.32329KRYNICKI Bartłomiej97JUVBIA5:36.59276
6.CHMIEL Mateusz96POLONE5:25.9030412.STOKARSKI Paweł96POLONE5:45.03256
7.WIŚNIEWSKI Kamil97ATP 35:28.7229613.GRZYBOWSKI Maksym96POLONE55:45.36


<< TOP >>
Nr  11
2009-04-03
200m dowolny  KobietDames Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.WINKOWSKA Urszula90ŻOLIB2:19.18564

2.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O2:20.22552
3.ĐLAPĐEVIČIŰTË Neringa92MARIAM2:33.51421


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O2:11.27673

2.SZYNAL Ludwika94SKLUB2:16.795956.BORDŻOŁ Katarzyna94SKLUB2:20.13553
3.LEWITZKA Paulina95RUCHG2:17.235897.DERDA Natalia95MUKS O2:21.01543
4.KOPICZKO Karina94ATP2:17.395878.PIŁAT Gabriela95MUKS O2:25.93490
5.KARCZEWSKA Joanna95SKLUB2:19.12565


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O2:17.51585

2.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O2:17.6758312.KAROLEWSKA Sandra96POLONE2:40.81366
3.OLSZAK Angelika96MUKS O2:26.5748313.GRZYBOWSKA Wiktoria96POLONE2:41.11364
4.CHANCEWICZ Zuzanna96BASOK2:26.8648014.SIEDLECKA Paulina97MUKS O2:43.48348
5.KANIA Martyna96POLONE2:27.1547815.KOPICZKO Sandra97MEDYK2:44.90339
6.KOZON Kaja96POLONE2:28.1046816.FLORCZYK Maria97ROPIS2:56.34278
7.CHWASTEK Anita96DELFIN2:29.60454DYSKW.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE
8.WICHROW MARTYNA96GWARDI2:34.36414NWKELLER Kinga97JUVBIA
9.ŚNIADAŁA Karolina96POLONE2:35.38406NWWONDOŁOWSKA Anita96MUKS O
10.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS2:37.32391Nie uk.NOWICKA Iga97POLONE
11.UZDOWSKA Agata96POLONE2:40.70367


<< TOP >>
Nr  12
2009-04-03
4 x 50m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

KodCzasPkt.
1.ATP - openATP1:52.62604
2.UKS "ŻOLIBORZ" WARSZAWAŻOLIB1:53.42592
3.Marijampolës 1 16-MARIAM1:53.69587
VALENTAVIČIUS Deividas, SVITOJUS Pivilas, KARALIUS Vilius, KRASICKAS Andrius

4.EKS DELFIN EŁK 17 latEKS1:54.62573
DUDA Jakub

5.Marijampolës 2 16MARIAM1:58.79515
6.polonez wyszków 3 16 -POLONE2:01.70479
7.ALYTUS 17 LATLT2:13.12366
VAZNAITIS KAROLIS, AURUSKEVICIUS MANTAS, SVIPAS LAURYNAS, STRUCKUS AUGUSTAS

NWMUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 3MUKS O


Jongens Junioren 3 en 4

KodCzasPkt.
1.MKS Juvenia Białystok 1JUV BI2:04.32449
WORONOWICZ Paweł, CHARYŁO Dominik, NIEDZIELKO Wojciech, MARCHEL Adrian

2.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1MUKS O2:07.25419
SZESZKO Marcin, BEREZECKI Mateusz, FIEDOROWICZ Karol, RZADKOWSKI Daniel

3.MKS Juvenia Białystok 2JUV BI2:08.66405
SEMBORSKI Daniel, NIEWIŃSKI Juliusz, WASILKO Maciej, CZYGIER Jakub

4.UKS BATORY 1BASOK2:10.39389


5.Marijampolës 1 15 LATMARIAM2:10.98384
SVITOJUS Pivilas, AMBOLTA Edgaras, VANAGAS Tomas, BENDARAVIČIUS Tomas

6.Ełcki Klub Sportowy Delfin 2DELFIN2:12.96367
BRZUCHALSKI Jakub, SULEWSKI Marek, KASZTELAN Mateusz, DĄBROWSKI FILIP

7.POLONEZ WYSZKÓW 2 15 latPOLONE2:14.79352
8.Marijampolës 2 15 LATMARIAM2:20.13314
GUDAITIS Eligijus, BUDRYS Antanas, BUDRYS Adomas, PEREVOĐČIKOVAS Deividas

9.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2MUKS O2:21.93302
CZYWILIS Paweł, RUTKOWSKI Mariusz, ŁOJKO Piotr, KRYSA Michał

10.Marijampolës 13-14 2MARIAM2:39.72212
OŢEKAUSKAS Henrikas, PEREVOĐČIKOVAS Tautvydas, DUMBLIAUSKAS Tautvydas, SKARŢINSKAS Mantas

NWATP - JUN. MŁ.ATP


Jongens Junioren 1 en 2

KodCzasPkt.
1.ATP - młodzikATP2:22.37299
2.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE2:26.19276


3.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:32.03246
SZEROKI Rafał, KISIELEWSKI Marcin, KRYNICKI Bartłomiej, OBUCHOWSKI Jakub

4.muks 13 chłopcyMUKS O2:32.25245
SŁABIŃSKI Kamil, JAMRÓZ Marcin, WIZGO Damian, ŚWIERZBIN Marek

5.ATP 1ATP 32:41.08207
WIŚNIEWSKI Kamil, CHOJNOWSKI Paweł, SZTUK Jakub, SOWA Hubert

6.ATP 2ATP 33:14.83117
WOŁPIUK Adrian, PROSTKO Eryk, JAGLEWICZ Krzysztof, JAKUBOWSKI Patryk



7 - 11 lat

KodCzasPkt.
1.ATP 11 latATP2:53.11166
2.Ełcki Klub Sportowy Delfin 3DELFIN2:58.94151
DĄBROWSKI Jakub, RYBAŁKO Jakub, SOŁTOWSKI Dominik, KOSZOREK Szymon

3.MKS MEDYK Giżycko 1MEDYK3:07.50131
CIBOROWSKI Rafał, CZERNIECKI Michał, CIECHANOWICZ Karol, OMAK Fryderyk



<< TOP >>
Nr  13
2009-04-03
4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

KodCzasPkt.
1.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 3MUKS O2:16.83511
PRUS Alicja, SAWICKA Adrianna, BARWICKA Izabela, ZAKRZEWSKA Katarzyna

2.Marijampolës 16 -MARIAM2:21.03467
GIRTAITË Ţydrûnë, MATUSEVIČIŰTË Sigita, RUĐKYTË Ingrida, ĐLAPĐEVIČIŰTË Neringa

3.ALYTUS 18 LATLT2:23.28445
SVIRINAVICIUTE GRETA, TOMAITE LAURA, AKELYTE GINTARE, SLAVINSKAITE GRETA

4.MKS Juvenia Białystok 3JUVBIA2:40.61316


Dames Jeugd 1 en 2

KodCzasPkt.
1.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1MUKS O2:09.90598
SZCZYTKO Alicja, ZAKRZEWSKA Aleksandra, BARTOSZEWICZ Ewelina, SZCZYTKO Natalia

2.MUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2MUKS O2:17.67502
DRUCIS Iga, RYTWIŃSKA Agata, ŁUKUĆ Natalia, DERDA Natalia

3.ATP - jun.młATP2:19.08487
4.Marijampolës 15 LATMARIAM2:24.17437
VAINEIKYTË Emilija, GRIGALEVIČIŰTË Greta, KRUNKAITYTË Ugnë, ATKOČIŰNAITË Agnë



Meisjes Junioren 1 en 2

KodCzasPkt.
1.MKS Juvenia Białystok 1JUVBIA2:16.27518
MIELESZKO Paulina, SIENKIEWICZ Klaudia, PIETRZYKOWSKA Paulina, KELLER Kinga

2.muks 13 dz 1MUKS O2:19.75480
ŁUKUĆ Anna, WYSOCKA Joanna, ALEKSANDROWICZ Arleta, BORKOWSKA Aleksandra

3.UKS BATORY 2BASOK2:22.77450


4.UKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE2:25.43426


5.muks 13 dz2MUKS O2:29.98388
BŁUŚ Katarzyna, WONDOŁOWSKA Anita, ORŁOWSKA Angelika, OLSZAK Angelika

6.Marijampolës 13 LATMARIAM2:43.39300
ĐVEDAITË Eglë, PLEČKAITYTË Sandra, KAZLAUSKAITË Justina, ĐTREIMIKYTË Rûta

7.ATP 5ATP 32:45.75288
KARWOWSKA Zuzanna, JASZCZUK Anna, STELMASZEK Kinga, CYL Ewelina

8.UKS POLONEZ WYSZKÓW 97POLONE2:53.79250
9.Ełcki Klub Sportowy Delfin 4DELFIN3:07.48199
OJDANA Katarzyna, JURCZYKOWSKA Maja, MIRKOWICZ Izabela, BAKUN Monika

10.ATP 6ATP 33:09.16194
BRĘK Joanna, KLEPACKA Sylwia, OLEKSY Patrycja, DZIENISZEWSKA Kinga



7 - 11 lat

KodCzasPkt.
1.UKS ZSS ZIHART 1ZIHART3:01.92218
KOTARSKA Anna, ŚWIDERSKA Angelika, KARPIO Monika, WNOROWSKA Antonina

2.UKS MOS EŁK 1MOSEŁK3:03.91211
DANISZEWSKA Magdalena, LEWCZUK Martyna, LEOŃCZUK Sara, SZCZAWIŃSKA Olga

3.ATP 11 latATP3:06.36202
4.UKS POLONEZ WYSZKÓW 98POLONE3:10.19190


KodCzasPkt.
NWMKS MEDYK Giżycko 1MEDYK


<< TOP >>
Nr  14
2009-04-04
50m dowolny  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.BOGDAŃSKI Łukasz90ATP23.69725

2.KOZAK Paweł90ŻOLIB24.3766619.DULKO Jakub93MEDYK27.42467
3.DENERT Adam91ATP24.7163920.MAŚLANKIEWICZ Piotr91ŻOLIB27.72452
4.TOCHWIN Adrian92BASOK24.9462121.ŚLESIK Mateusz93POLONE28.03438
5.SUSZEK Wojciech92SKLUB25.1760422.KARŁOWICZ Bartosz93POLONE28.24428
6.ZARZECKI Bartosz93ATP25.3359323.SZOPA Bartosz92MUKS O28.31425
SZCZUKA Paweł92DELFIN25.3359324.DAMBRAUSKAS Ignas90MARIAM28.32424
8.GRZYBOWSKI Damian93POLONE25.5457825.MAČYS Regimantas93MARIAM28.74406
9.CZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN25.6856926.MACIEJEWSKI Marcin91POLONE28.79404
10.KRASICKAS Andrius93MARIAM25.7756327.MAKAREWICZ Artur93ATP28.84402
11.PALMI KUKIEŁKO Mieszko93KOOLS25.7856228.SZCZESNOWICZ Andrzej93BASOK29.40379
12.KORDALA Maciej93MUKS O26.1553929.KUDARIS Mantvydas93MARIAM29.71367
13.SUCHENEK Adam93POLONE26.37526NWBIELIŃSKI Radosław91MEDYK
14.SVIPAS LAURYNAS92LT26.52517NWORLICKI Tymoteusz93MEDYK
15.KORSAK Bartłomiej89ŻOLIB26.62511NWSOKOŁOWSKI Maciej87MUKS O
16.GROCKIS Kasparas93MARIAM26.70506NWKARALIUS Vilius91MARIAM
17.ROGUSKI BARTŁOMIEJ93ŻOLIB26.80501NWDMITRUK Tomasz92POLONE
18.DUDA Jakub93DELFIN27.28475


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.RZADKOWSKI Daniel94MUKS O24.12687

2.MIKICIN Rafal94ROPIS25.5058120.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS29.74366
3.BEREZECKI Mateusz95MUKS O26.5651421.PIEŃCZUK Damian94POLONE29.77365
4.KIELIN Łukasz94GWARDI26.6950722.WAWRESZUK JAN94MOSEŁK29.78365
5.ZĘBALA Bartosz94ATP26.7050623.VANAGAS Tomas95MARIAM29.86362
6.KRAWCZYK Hubert94SKLUB27.0049024.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O29.89361
7.USCILKO Michal95BASOK27.1848025.SVITOJUS Pivilas95MARIAM30.16351
8.DADURA Krzysztof94BASOK27.3247326.BUDRYS Antanas95MARIAM30.26348
9.BENDARAVIČIUS Tomas94MARIAM27.3447227.KRYSA Michał95MUKS O30.28347
10.SZESZKO Marcin94MUKS O27.4146828.BIEDULEWICZ Hubert95ATP31.81299
11.GRZYB Patryk94ATP27.4446629.MIKLOSZ Karol94BASOK31.84299
12.KUBKOWSKI Bartłomiej95MEDYK27.8944430.GUDAITIS Eligijus95MARIAM32.85272
13.GRZYBOWSKI Rafał95POLONE27.9444231.PIEŃCZUK Eryk94POLONE32.91270
14.JURCZYK Piotr94POLONE28.2242932.CZYWILIS Paweł95MUKS O33.06267
15.SZCZUKOWSKI Michał95KOROL28.3642233.PEREVOĐČIKOVAS Tautvydas95MARIAM35.14222
CZAJKOWSKI Karol94POLONE28.3642234.DENERT Piotr95ATP36.74194
17.TRUCHEL Mikołaj95POLONE28.66409DYSKW.KARBOWSKI Cezary95ATP
18.DĄBROWSKI FILIP95DELFIN29.11391Nie uk.PRUS Filip94MUKS O
19.BADYSIAK Jakub95GWARDI29.50375


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.JASZEWSKI Marcin96POLONE28.10434

2.ŻUKOWSKI Cezary96ATP28.6141128.PIRSZTUK Filip96ATP 334.58233
NIEWODOWSKI Hubert96MOSEŁK28.6141129.GRZYBOWSKI Maksym96POLONE34.61232
4.SZMAJDA Michał97MUKS O29.7136730.DEPTUŁA Marek96POLONE34.94226
5.NOWICKI Norbert96ROPIS30.1835131.CHOJNOWSKI Paweł97ATP 334.99225
6.CHMIEL Mateusz96POLONE30.7033332.SOWA Hubert97ATP 335.27220
7.PEREVOĐČIKOVAS Deividas96MARIAM31.6230533.MILLER Albert96MUKS O35.47216
8.NOWICKI Michał96JUVBIA31.7030334.LEOŃCZUK David97MOSEŁK35.66213
9.ŚWIERZBIN Marek96MUKS O31.7130235.SZTUK Jakub97ATP 335.83209
10.JAMRÓZ Marcin96MUKS O31.7630136.MATONIS Gabrielius96MARIAM35.90208
11.OLECHNO Piotr96BASOK31.7930037.MARZOCH Bałżej97POLONE36.13204
12.BUKOWIECKI Konrad97GWARDI32.2428838.VAZNAITIS LUKAS97LT36.33201
13.ŻOGO Mateusz97MUKS O32.3428539.DUMBLIAUSKAS Tautvydas97MARIAM36.77194
14.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O32.3628440.ANISKO Damian97BASOK37.51183
15.WASILEWSKI Patryk96ATP 332.6227841.MATEUSZUK Rafał96ATP37.52182
16.ZIELIŃSKI Cezary97MEDYK32.6827642.WOJTKOWSKI Szymon96POLONE38.41170
OŢEKAUSKAS Henrikas96MARIAM32.6827643.PROSTKO Eryk97ATP 339.33158
18.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 332.6927644.KASPRZAK Filip97DELFIN40.48145
19.BREGIER Wiktor97MZOSPL32.7827445.JAGLEWICZ Krzysztof97ATP 341.04139
20.BRZUCHALSKI Jakub96DELFIN33.2326346.WOŁPIUK Adrian97ATP 343.51117
21.WIZGO Damian96MUKS O33.3725947.GRĘŚ Adrian97ATP 345.31104
22.GALICKI Patryk96ATP 333.41258DYSKW.JAKUBOWSKI Patryk97ATP 3
23.PIEŃCZUK Sebastian96POLONE33.48257DYSKW.JASTRZĘBSKI Bartek97POLONE
24.WOŁYNIEC Robert96MOSEŁK33.63253NWBORYS Emil96BASOK
25.KULBACKI Karol96ATP33.89248NWPIETRYCH Pawel96BASOK
26.WIŚNIEWSKI Kamil97ATP 333.94246NWREPUCHO Michal96BASOK
27.STOKARSKI Paweł96POLONE33.97246NWMOŚCICKI Szymon96POLONE


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.JABLONSKI Patryk98ROPIS32.04293

2.CIBOROWSKI Natan98ROPIS32.4228329.KOSZOREK Szymon99DELFIN43.35118
3.SOŁTOWSKI Dominik98DELFIN34.2723930.KUCZYNSKI Lukasz98BASOK44.29111
4.GRZYBOWSKI Patryk98POLONE34.7523031.STANKIEWICZ Krzysztof98BASOK44.41110
5.GALECKAS Vilius98MARIAM35.1222232.CZERNIECKI Michał99MEDYK44.58109
6.JURGIEL Maciej98ATP35.9820733.AUGUSTYNIK Aleksander99POLONE44.74108
7.ABŁAŻEWICZ Kacper98JUV BI36.7619434.WNOROWSKI Kacper98ZIHART44.92106
8.NIMIEROWICZ Tomasz98JUV BI37.0818935.GARBARCZYK Karol98POLONE45.90100
9.ROMAN Maciej98UŚOST37.2018736.KOSSOBUDZKI Szymon00ATP47.2391
10.CIBOROWSKI Rafał99MEDYK37.2118737.DRUC Mateusz99BASOK47.4890
11.RECKO Mateusz98BASOK37.3118638.WYDRA Karol98BASOK47.7688
12.DĄBROWSKI Jakub98DELFIN37.6018139.MASŁOWSKI Sebastian99ATP48.2286
13.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART37.9517640.KORECKI Maciej02BASOK48.5484
14.OMAK Fryderyk99MEDYK38.2817241.SZTUK Bartosz00ATP48.6983
15.NOSALIK Antoni99ATP38.3617142.STEFANOWSKI Mikołaj99ATP49.1281
16.SOCHACKI Eryk98JUV BI38.3717143.BREGIER Szymon01MZOSPL49.3080
17.DANILCZYK Kamil98ATP38.5316844.LESZCZYŃSKI Mateusz99ATP54.3160
18.DYGDAŁA Marcin98ZIHART39.8115345.OLECHOWSKI Jakub00ATP55.8355
19.TUREK Adrian98POLONE40.4614546.ZABLOCKI Pawel99BASOK1:03.8437
20.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART41.09139NWWEJNER Hubert99ATP
21.JABŁOŃSKI Jacek98ZIHART41.86131NWGIEDYK Piotr98BASOK
22.ROCHALSKI Hubert98BASOK42.04130NWKLEJBUK Pawel98BASOK
23.TOMASZUK Piotr98JUV BI42.21128NWPARCHANOWICZ Michal99BASOK
24.DOMAŃSKI Jakub00ATP42.50126NWRECKO Konrad02BASOK
25.MŁODZIANOWSKI Maciej99ATP42.73124NWZIENKO Piotr98BASOK
26.CIECHANOWICZ Karol99MEDYK43.00121NWGRZESIUKIEWICZ Szymon98DELFIN
27.ZALEWSKI Michał98ZIHART43.11120NWHARASIM Adrian98ZIHART
28.BRANKIEWICZ Mariusz99ATP43.21119


<< TOP >>
Nr  15
2009-04-04
100m dowolny  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KROJNA Klaudia93RUCHG1:02.82594

2.WINKOWSKA Urszula90ŻOLIB1:04.165577.KOZON Dominika93POLONE1:12.87380
3.RUĐKYTË Ingrida93MARIAM1:06.684968.BOKMOTAITE AGNE93LT1:13.11377
4.PRUS Alicja92MUKS O1:08.834519.TARAILYTE MONIKA92LT1:17.90311
5.GIRTAITË Ţydrûnë91MARIAM1:10.18426NWJURGIEL Oliwia92ATP
6.ĐLAPĐEVIČIŰTË Neringa92MARIAM1:11.63401NWZACKIEWICZ Kamila92ATP


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O1:00.60661

2.SZYNAL Ludwika94SKLUB1:03.2158312.SADOWSKA Julia94BASOK1:09.65436
3.BORDŻOŁ Katarzyna94SKLUB1:04.2155613.ZYŚK Aleksandra94POLONE1:11.56402
4.VAINEIKYTË Emilija94MARIAM1:04.3055414.KRUNKAITYTË Ugnë95MARIAM1:12.03394
5.KARCZEWSKA Joanna95SKLUB1:04.9553715.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP1:12.54386
6.DERDA Natalia95MUKS O1:05.9151416.GLAZER Caroline95ATP1:12.82381
7.PUSZKO Monika95GWARDI1:07.5047917.SLAVINSKAITE GRETA94LT1:13.93364
8.PIŁAT Gabriela95MUKS O1:07.7247418.ATKOČIŰNAITË Agnë95MARIAM1:21.33274
RYZINSKA Martyna94ROPIS1:07.72474NWZACKIEWICZ Klaudia94ATP
10.DOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP1:08.04467NWGRĘBOSZ Beata95MUKS O
11.MIKOŁAJCZYK Karolina94POLONE1:09.13446


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O1:04.66544

2.CHANCEWICZ Zuzanna96BASOK1:06.1850824.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O1:19.59292
3.KULIK Natalia96MOSEŁK1:07.5947725.GLAZER Magdalena97ATP1:19.92288
4.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS1:08.1646526.SKOWROŃSKA Monika96ATP 31:20.54282
5.KOZON Kaja96POLONE1:08.1746527.OLENSKA Kinga97BASOK1:20.97277
6.ŁUKUĆ Anna96MUKS O1:08.2646328.DANISZEWSKA Paulina96MOSEŁK1:21.55271
7.CHWASTEK Anita96DELFIN1:08.7845229.KAZLAUSKAITË Justina97MARIAM1:23.72251
8.ĐTREIMIKYTË Rûta96MARIAM1:09.4244030.GÓRKA Gabriela96ATP1:25.13239
9.KANIA Martyna96POLONE1:09.5743731.BRĘK Joanna97ATP 31:26.47228
10.SADOWSKA Zuzanna96BASOK1:10.0042932.BAKUN Monika97DELFIN1:26.66226
11.OLSZAK Angelika96MUKS O1:10.0642833.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE1:26.91224
12.RYNIEWICZ Natalia97ATP1:10.5142034.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP 31:29.60205
13.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O1:11.0541035.MIRKOWICZ Izabela97DELFIN1:31.91190
14.MROCZKOWSKA Alicja96JUVBIA1:11.3440536.OSKROBA Gabriela97ATP 31:34.32175
15.WIERZCHOWSKA Kinga97MOSEŁK1:11.5240237.OJDANA Katarzyna97DELFIN1:34.37175
16.LEOŃCZUK Anita96JUVBIA1:11.8439738.KOZŁOWSKA Sylwia97ATP 31:40.68144
17.UZDOWSKA Agata96POLONE1:12.69383DYSKW.WYSOCKA Karolina96JUVBIA
18.KAROLEWSKA Sandra96POLONE1:14.13361DYSKW.FLORCZYK Maria97ROPIS
19.GRZYBOWSKA Wiktoria96POLONE1:15.02349NWZYZAŁO Kinga96ATP
20.JASZCZUK Anna97ATP 31:16.30331NWJURCZYKOWSKA Maja97DELFIN
21.FUS Justyna96ATP 31:18.15308NWSIEDLECKA Paulina97MUKS O
22.KNIZA Paulina96MUKS O1:18.96299NWWONDOŁOWSKA Anita96MUKS O
23.CYL Ewelina97ATP 31:19.41294NWKOWALSKA Aleksandra97POLONE


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.ŁUKASIK Wiktoria99MEDYK1:15.87337

2.ĐVEDAITË Eglë98MARIAM1:15.8833714.FILIPKOWSKA Dominika99ROPIS1:27.10223
3.RYZINSKA Daria98ROPIS1:16.3833015.SOKOŁOWSKA Sandra98JUV BI1:29.41206
4.KARPIO Monika98ZIHART1:17.8031316.KELLER Urszula98JUV BI1:29.44206
5.WNOROWSKA Antonina98ZIHART1:18.6330317.ŚWIDERSKA Angelika98ZIHART1:31.42193
6.KRASICKAITË Aiva98MARIAM1:21.0327718.SIEŃKO Gabriela98ZIHART1:32.64185
7.CHOROSZEWSKA Karolina98JUV BI1:22.0726619.ŻMIEŃKO Małgorzata98JUV BI1:36.81162
8.KRAWCZAK Justyna98ATP1:23.2725520.SZYMBORSKA Daria98JUV BI1:38.04156
9.KOTARSKA Anna98ZIHART1:24.1724721.GLINIECKA Agata98ZIHART1:51.50106
10.ALEKSIEJUK Natalia98JUV BI1:25.48236DYSKW.KOWALCZYS Adriana98POLONE
11.POPIEL Magdalena98JUV BI1:25.83233NWDĘBICKA Julia99MEDYK
12.ROSIŃSKA Julia98POLONE1:26.25229NWTIESLER Kesja98MEDYK
13.GIEDZICZ Katarzyna98JUV BI1:26.94224


<< TOP >>
Nr  16
2009-04-04
50m klasyczny  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.ZARZECKI Bartosz93ATP29.92711

2.DOMAŃSKI Maciej93ATP30.346828.ROGUSKI BARTŁOMIEJ93ŻOLIB34.33471
3.SZCZUKA Paweł92DELFIN31.416159.KARŁOWICZ Bartosz93POLONE35.38430
4.KORDALA Maciej93MUKS O31.4461310.DULKO Jakub93MEDYK35.72418
5.GRIGAITIS Ţilvinas90MARIAM31.9158611.MAKAREWICZ Artur93ATP35.90412
6.VIERAITIS Vytautas93MARIAM32.87537NWORLICKI Tymoteusz93MEDYK
7.BOGDAŃSKI Łukasz90ATP33.07527


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.KRAWCZYK Hubert94SKLUB33.56504

2.AMBOLTA Edgaras94MARIAM33.83492RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O37.48362
3.VAZNAITIS KAROLIS94LT33.9248812.BUDRYS Antanas95MARIAM37.94349
4.GRZYB Patryk94ATP34.6245913.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS38.91323
5.AURUSKEVICIUS MANTAS95LT34.6345914.MIKLOSZ Karol94BASOK40.35290
6.SULEWSKI Marek95DELFIN36.0440715.DENERT Piotr95ATP42.19254
7.STRUCKUS AUGUSTAS95LT36.3639616.DENERT Jan94ATP42.76244
8.BRODZIK Andrzej94SKLUB36.4139517.ČERNIAUSKAS Laurynas95MARIAM43.79227
9.STANIUKYNAS MATAS95LT36.66387DYSKW.KRYSA Michał95MUKS O
10.PRUS Filip94MUKS O37.48362


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.KRAWIEL Michal97BASOK38.52333

2.PACZYŃSKI Oliwer97ATP40.9427811.GRZYBOWSKI Maksym96POLONE46.25193
3.JAMRÓZ Marcin96MUKS O42.0625612.MASŁOWSKI Damian97ATP46.36191
4.RADVILAVICIUS AIVARAS96LT42.7424413.SZTUK Jakub97ATP 347.09182
5.BUKOWIECKI Konrad97GWARDI43.4523214.JAGLEWICZ Krzysztof97ATP 348.95162
6.BRZUCHALSKI Jakub96DELFIN43.5623115.PROSTKO Eryk97ATP 352.04135
7.MARZOCH Bałżej97POLONE43.6023016.GRĘŚ Adrian97ATP 354.69116
8.MATONIS Gabrielius96MARIAM44.0722317.JAKUBOWSKI Patryk97ATP 356.89103
9.CHWIEROŚ Paweł96JUVBIA44.69213NWGOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE
10.MATEUSZUK Rafał96ATP44.99209


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.CIBOROWSKI Natan98ROPIS44.33219

2.KASZTELAN Mateusz98DELFIN44.6021512.KOSZOREK Szymon99DELFIN55.34112
3.PACZYŃSKI Kornel98ATP47.5417713.GARBARCZYK Karol98POLONE55.37112
4.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART49.4615714.CZERNIECKI Michał99MEDYK55.62111
5.CIBOROWSKI Rafał99MEDYK50.2315015.MŁODZIANOWSKI Maciej99ATP56.18107
6.TOMASZUK Piotr98JUV BI50.5414816.AMIELANCZYK Michal99BASOK59.2192
7.OMAK Fryderyk99MEDYK50.6214717.MASŁOWSKI Sebastian99ATP1:02.2979
8.GAWINOWICZ Bartłomiej98ZIHART50.7314618.BREGIER Szymon01MZOSPL1:10.0056
9.DANILCZYK Kamil98ATP52.52132DYSKW.AUGUSTYNIK Aleksander99POLONE
10.ZALEWSKI Michał98ZIHART52.61131NWHARASIM Adrian98ZIHART
11.RYBAŁKO Jakub98DELFIN53.24126


<< TOP >>
Nr  17
2009-04-04
100m klasyczny  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.MATUSEVIČIŰTË Sigita93MARIAM1:16.59624

2.SAWICKA Adrianna89MUKS O1:17.775964.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O1:23.91474
3.TOMAITE LAURA93LT1:23.894755.BARWICKA Izabela92MUKS O1:25.94442


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ZAKRZEWSKA Aleksandra94MUKS O1:19.06567

2.GRIGALEVIČIŰTË Greta94MARIAM1:19.235636.PONIATOWSKA Iga95MUKS O1:28.32407
3.RYTWIŃSKA Agata94MUKS O1:20.095467.ATKOČIŰNAITË Agnë95MARIAM1:46.40233
4.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O1:21.86511NWKARBOWSKA Karolina94ATP
5.DERDA Natalia95MUKS O1:26.21437NWTROCKA Marta94ATP


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP1:22.34502

2.WYSOCKA Joanna96MUKS O1:25.0045614.NOWICKA Iga97POLONE1:39.97280
3.ŚNIADAŁA Karolina96POLONE1:28.9439815.SUCHENEK Alicja97POLONE1:41.49268
4.RYBINSKA Olga96BASOK1:29.7338816.UZDOWSKA Magdalena97POLONE1:43.57252
5.ZAGÓRSKA Anna96ATP 31:31.8636217.DANISZEWSKA Paulina96MOSEŁK1:44.75244
6.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS1:32.1935818.GORCZYŃSKA Marcelina97POLONE1:45.77237
7.AMILANCZYK Daria96BASOK1:32.4535519.KLEPACKA Sylwia97ATP 31:46.55232
8.MATOCHA Julita96JUVBIA1:32.9234920.OLEKSY Patrycja97ATP 31:48.55219
9.KOPICZKO Sandra97MEDYK1:35.1932521.BRĘK Joanna97ATP 31:51.50202
10.KORONKIEWICZ Gabriela96MUKS O1:37.4030322.KOZŁOWSKA Sylwia97ATP 32:01.59156
11.OLCHOWIK Weronika97BASOK1:37.7430023.OSKROBA Gabriela97ATP 32:04.50145
12.WICHROW MARTYNA96GWARDI1:38.36294NWWARCIŃSKA Anita96ATP
13.PLEČKAITYTË Sandra97MARIAM1:39.84282NWBŁUŚ Katarzyna96MUKS O


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.WIKIEŁ Angelika98UŚOST1:25.90442

2.PIETRZYKOWSKA Karolina98JUV BI1:38.6829215.ROSIŃSKA Julia98POLONE1:53.50192
3.CHOROSZEWSKA Karolina98JUV BI1:40.0828016.KREJCZY Agata99MEDYK1:54.66186
4.JABŁOŃSKA Izabela98JUV BI1:41.9626417.SAC Karolina98JUV BI1:58.03170
5.DANISZEWSKA Magdalena99MOSEŁK1:43.3125418.MARCHEL Kamila98JUV BI1:59.54164
6.POPIEL Magdalena98JUV BI1:44.0924819.GÓRKA Katarzyna99ATP2:05.50142
7.LEOŃCZUK Sara99MOSEŁK1:44.1624820.SZCZAWIŃSKA Olga99MOSEŁK2:07.54135
8.LEWCZUK Martyna99MOSEŁK1:46.4223321.KOWALCZYS Adriana98POLONE2:11.78122
9.KWIATKOWSKA Klaudia98POLONE1:46.5123222.BRZOZOWSKA Natalia99ATP2:12.37121
10.PLEČKAITYTË Aistë98MARIAM1:48.04222DYSKW.SOBOCIŃSKA Julia00JUV BI
11.WASILEWSKA Aleksandra99ATP1:49.83212DYSKW.SOT Natalia98POLONE
12.DROZDOWSKA Aleksandra99ATP1:50.32209DYSKW.WESOŁOWSKA Izabela98POLONE
13.MARTYNOWICZ Anna98JUV BI1:51.05205NWDĘBICKA Julia99MEDYK
14.PRZYBYŁOWSKA Martyna98POLONE1:51.09204


<< TOP >>
Nr  18
2009-04-04
100m grzbietowy  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.VALENTAVIČIUS Deividas93MARIAM59.98620

2.KOZAK Paweł90ŻOLIB1:00.675995.DUDA Jakub93DELFIN1:08.78411
3.ŻEBROWSKI Piotr90ŻOLIB1:01.69570NWKLIMASZEWSKI Adrian93DELFIN
4.LEVICKAS Lukas93MARIAM1:05.15484NWDMITRUK Tomasz92POLONE


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan94SKLUB58.93654

2.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA1:04.824918.SZESZKO Marcin94MUKS O1:10.26386
3.BENDARAVIČIUS Tomas94MARIAM1:05.444779.PIEŃCZUK Damian94POLONE1:13.49337
4.KIELIN Łukasz94GWARDI1:05.7347110.SVITOJUS Pivilas95MARIAM1:14.26327
5.ZĘBALA Bartosz94ATP1:07.3843711.CZAJKOWSKI Karol94POLONE1:18.17280
6.WTULICH Mariusz95KOROL1:07.9242712.CZYWILIS Paweł95MUKS O1:22.71236
7.SZULERECKI Paweł95UŚOST1:08.10423


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.TOCHMAN Daniel96JUVBIA1:07.78430

2.RACZKOWSKI Piotr, Daniel96MUKS O1:12.5335112.MACKEVICIUS ROKAS97LT1:25.64213
3.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE1:15.0831613.GALICKI Patryk96ATP 31:25.77212
4.NOWICKI Norbert96ROPIS1:17.1529114.PIRSZTUK Filip96ATP 31:28.46193
5.SIERADZKI Dawid96JUVBIA1:19.6026515.LEOŃCZUK David97MOSEŁK1:29.63186
6.ZIELIŃSKI Cezary97MEDYK1:21.6524616.CZARNOWICZ Maciej97BASOK1:32.27170
7.PEREVOĐČIKOVAS Deividas96MARIAM1:21.6724617.WOŁPIUK Adrian97ATP 31:41.37128
8.SKARŢINSKAS Mantas97MARIAM1:22.97234NWBORYS Emil96BASOK
9.JAKUBOWSKI Tomasz96ATP 31:23.19232NWPIETRYCH Pawel96BASOK
10.WIŚNIEWSKI Kamil97ATP 31:23.73228NWREPUCHO Michal96BASOK
11.OŢEKAUSKAS Henrikas96MARIAM1:25.25216NWMOŚCICKI Szymon96POLONE


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.GALECKAS Vilius98MARIAM1:27.50200

2.ZIGINSKAS ERVINAS99LT1:27.6219912.JURGIELEWICZ Fryderyk98ZIHART1:39.72135
3.STANKIEWICZ Hubert98JUV BI1:29.5918613.NOSALIK Antoni99ATP1:42.54124
4.DĄBROWSKI Jakub98DELFIN1:30.1218314.JABŁOŃSKI Jacek98ZIHART1:46.40111
5.BOJARSKI Karol99UŚOST1:30.4618115.DYGDAŁA Marcin98ZIHART1:47.39108
6.RECKO Mateusz98BASOK1:33.8516216.CIECHANOWICZ Karol99MEDYK1:49.41102
7.DANILEWSKI Maciej98JUV BI1:34.9015617.WNOROWSKI Kacper98ZIHART1:54.7289
8.TUREK Adrian98POLONE1:36.5814818.BRANKIEWICZ Mariusz99ATP2:03.4471
9.MILENKIEWICZ Krzysztof98JUV BI1:38.52140NWKLEJBUK Pawel98BASOK
10.ROMAN Maciej98UŚOST1:38.54140NWGRZESIUKIEWICZ Szymon98DELFIN
11.SOCHACKI Eryk98JUV BI1:39.19137


<< TOP >>
Nr  19
2009-04-04
50m grzbietowy  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KROJNA Klaudia93RUCHG32.66580

2.SZCZESNA Sylwia93POLONE33.545366.PRUS Alicja92MUKS O36.58413
3.BABYNKO Justyna93BASOK34.824797.GIRTAITË Ţydrûnë91MARIAM37.58381
4.SADOWSKA Marta93GWARDI34.974738.KOZON Dominika93POLONE39.18336
5.RUĐKYTË Ingrida93MARIAM35.24462NWZACKIEWICZ Kamila92ATP


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZYNAL Ludwika94SKLUB31.20666

2.STANKIEWICZ Marzena95KOROL31.7163411.SADOWSKA Julia94BASOK35.25461
3.BORDŻOŁ Katarzyna94SKLUB31.8862412.RYZINSKA Martyna94ROPIS35.57449
4.LEWITZKA Paulina95RUCHG32.1460913.DRUC Anna95BASOK36.31422
5.SZCZYTKO Alicja95MUKS O32.3459814.DRUCIS Iga95MUKS O36.86404
6.KOPICZKO Karina94ATP32.8357115.SVIRINAVICIUTE GRETA95LT38.00368
7.DOŁĘGIEWICZ Paulina94ATP33.6353116.KRUNKAITYTË Ugnë95MARIAM38.51354
8.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O33.6753017.GLAZER Caroline95ATP38.93343
9.KARCZEWSKA Joanna95SKLUB34.9947218.ZYŚK Aleksandra94POLONE38.98341
10.PUSZKO Monika95GWARDI35.24462NWZACKIEWICZ Klaudia94ATP


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.AKIMOWICZ Zuzanna96BASOK34.29501

2.KULIK Natalia96MOSEŁK35.5645018.ZAGÓRSKA Anna96ATP 340.64301
3.ĐTREIMIKYTË Rûta96MARIAM35.9443519.DUDARYK Kamila96JUVBIA40.95294
4.KAROLEWSKA Sandra96POLONE36.7540720.STELMASZEK Kinga97ATP 341.26288
5.WYSOCKA Karolina96JUVBIA36.9140221.CYL Ewelina97ATP 341.65280
6.ŁUKUĆ Anna96MUKS O37.1739422.GLAZER Magdalena97ATP41.66280
7.NOWICKA Magdalena96JUVBIA37.9736923.UZDOWSKA Magdalena97POLONE41.82276
8.WIERZCHOWSKA Kinga97MOSEŁK38.0236824.SKOWROŃSKA Monika96ATP 342.99254
9.MROCZKOWSKA Alicja96JUVBIA38.4035725.KAZLAUSKAITË Justina97MARIAM44.38231
10.RYNIEWICZ Natalia97ATP38.4735526.OLCHOWIK Weronika97BASOK45.44215
11.SZYMAŃSKA Weronika96POLONE38.6635027.GÓRKA Gabriela96ATP46.08207
12.NIMIEROWICZ Anna96JUVBIA39.1733628.OLEKSY Patrycja97ATP 347.38190
13.ŚNIADAŁA Karolina96POLONE39.4632929.DZIENISZEWSKA Kinga97ATP 347.50189
14.KARWOWSKA Zuzanna97ATP 339.47329NWJASZCZUK Anna97ATP 3
15.KNIZA Paulina96MUKS O39.67324NWAMILANCZYK Daria96BASOK
16.PLEČKAITYTË Sandra97MARIAM39.73322NWBŁUŚ Katarzyna96MUKS O
17.GRZYBOWSKA Wiktoria96POLONE40.32308


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.ĐVEDAITË Eglë98MARIAM39.23335

2.ŁUKASIK Wiktoria99MEDYK40.7829821.SOT Natalia98POLONE48.63176
3.LEOŃCZUK Sara99MOSEŁK42.1127122.SIEŃKO Gabriela98ZIHART48.98172
4.RYZINSKA Daria98ROPIS42.1527023.KELLER Urszula98JUV BI49.68165
5.ALEKSIEJUK Natalia98JUV BI43.0725324.ŻMIEŃKO Małgorzata98JUV BI50.25159
6.KARZEŁEK Nina98POLONE43.1025225.SAC Karolina98JUV BI50.40158
7.KWIATKOWSKA Klaudia98POLONE43.4424726.KREJCZY Agata99MEDYK50.51157
8.KRASICKAITË Aiva98MARIAM43.6224427.SZCZAWIŃSKA Olga99MOSEŁK50.57156
9.DANISZEWSKA Magdalena99MOSEŁK44.0923628.JABŁOŃSKA Izabela98JUV BI50.76155
10.LEWCZUK Martyna99MOSEŁK44.4923029.TREMBOWSKA Izabella99BASOK51.02152
11.PIETRZYKOWSKA Karolina98JUV BI44.7422630.GLINIECKA Agata98ZIHART51.62147
12.KULBACKA Dorota98ATP45.5021531.BRZOZOWSKA Natalia99ATP53.21134
13.KRAWCZAK Justyna98ATP45.7321132.WASILEWSKA Aleksandra99ATP53.28134
14.GRODZKA Julita98JUV BI46.5420133.BORKO Katarzyna98BASOK55.04121
15.MARCHEL Kamila98JUV BI46.5820034.JACKIEWICZ Marcelina98BASOK1:00.2293
16.PRZYBYŁOWSKA Martyna98POLONE46.8619635.ANISKO Angelika99BASOK1:01.7986
17.PLEČKAITYTË Aistë98MARIAM46.95195DYSKW.HOROSZ Gabriela98BASOK
18.DROZDOWSKA Aleksandra99ATP47.14193NWGÓRKA Katarzyna99ATP
19.MARTYNOWICZ Anna98JUV BI47.91184NWSIENKIEWICZ Gabriela99BASOK
20.SZYMBORSKA Daria98JUV BI48.25180NWTIESLER Kesja98MEDYK


<< TOP >>
Nr  20
2009-04-04
100m motylkowy  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KARALIUS Vilius91MARIAM1:00.26590

2.SUSZEK Wojciech92SKLUB1:00.645796.SZCZESNOWICZ Andrzej93BASOK1:18.43268
3.DAMBRAUSKAS Ignas90MARIAM1:08.61400NWWANDZIOCH Krzysztof92MUKS O
4.ŚLESIK Mateusz93POLONE1:11.22357NWMYKOLAITIS Giedrius93MARIAM
5.MAČYS Regimantas93MARIAM1:14.94307


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan94SKLUB58.91631

2.CHABASIŃSKI Paweł94ATP1:01.645519.DĄBROWSKI FILIP95DELFIN1:12.96332
3.WOJTACH Krzysztof94JUVBIA1:03.5350310.ŁOJKO Piotr95MUKS O1:16.97283
4.KIELIN Łukasz94GWARDI1:05.8845111.VANAGAS Tomas95MARIAM1:20.19250
5.FIEDOROWICZ Karol95MUKS O1:10.2537212.SVITOJUS Pivilas95MARIAM1:21.50238
6.BADYSIAK Jakub95GWARDI1:10.2837213.BUDRYS Adomas95MARIAM1:24.50214
7.SZULERECKI Paweł95UŚOST1:11.2735714.TUINYLA AUDRIUS94LT1:24.86211
8.TRUCHEL Mikołaj95POLONE1:11.51353


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.OLECHNO Piotr96BASOK1:11.76349

2.SŁABIŃSKI Kamil96MUKS O1:21.412396.ŻOGO Mateusz97MUKS O1:29.19182
3.CHMIEL Mateusz96POLONE1:22.532307.CHOJNOWSKI Paweł97ATP 31:31.16170
4.BREGIER Wiktor97MZOSPL1:25.552068.STOKARSKI Paweł96POLONE1:31.63168
5.OŢEKAUSKAS Henrikas96MARIAM1:25.67205DYSKW.PERKOWSKI Dawid96JUVBIA


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.SOŁTOWSKI Dominik98DELFIN1:25.55206

2.JABLONSKI Patryk98ROPIS1:33.201594.PACZYŃSKI Kornel98ATP1:43.50116
3.JURGIEL Maciej98ATP1:39.401315.DANILEWSKI Maciej98JUV BI1:45.97108


<< TOP >>
Nr  21
2009-04-04
50m motylkowy  Kobiet

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.SADOWSKA Marta93GWARDI31.68553

2.WINKOWSKA Urszula90ŻOLIB32.105316.JURGIEL Oliwia92ATP34.24438
3.MATUSEVIČIŰTË Sigita93MARIAM33.244797.BABYNKO Justyna93BASOK34.29436
AKELYTE GINTARE91LT33.24479NWSALIK Martyna93ATP
5.SZCZESNA Sylwia93POLONE33.68460


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZCZYTKO Natalia95MUKS O31.53561

2.STANKIEWICZ Marzena95KOROL31.625567.PONIATOWSKA Iga95MUKS O35.70386
3.ŁUKUĆ Natalia94MUKS O31.645558.MIKOŁAJCZYK Karolina94POLONE35.75385
4.VAINEIKYTË Emilija94MARIAM31.935409.DRUC Anna95BASOK36.34366
5.PIŁAT Gabriela95MUKS O33.9045110.RAKLINEVICIUTE KOTRYNA95LT37.91323
6.ANDRUSZKIEWICZ Monika95ATP35.20403NWGRĘBOSZ Beata95MUKS O


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O32.91493

2.SADOWSKA Zuzanna96BASOK34.0644514.OLENSKA Kinga97BASOK42.06236
3.AKIMOWICZ Zuzanna96BASOK34.5242715.FUS Justyna96ATP 343.75210
4.BIEDRZYCKA Iga97ROPIS34.5742516.FLORCZYK Maria97ROPIS44.02206
5.ŁUKASZEWICZ Zuzanna97ATP34.5842517.SUCHENEK Alicja97POLONE45.54186
6.ORŁOWSKA Angelika96MUKS O36.3436618.KAZLAUSKAITË Justina97MARIAM47.44165
7.LEOŃCZUK Anita96JUVBIA36.9035019.BAKUN Monika97DELFIN50.58136
8.RYBINSKA Olga96BASOK37.0934420.MIRKOWICZ Izabela97DELFIN50.73135
9.OLSZAK Angelika96MUKS O37.7232721.OJDANA Katarzyna97DELFIN52.75120
10.ĐTREIMIKYTË Rûta96MARIAM38.0032022.KLEPACKA Sylwia97ATP 353.64114
11.KOPICZKO Sandra97MEDYK38.20315NWWARCIŃSKA Anita96ATP
12.STELMASZEK Kinga97ATP 341.32249NWZYZAŁO Kinga96ATP
13.MATOCHA Julita96JUVBIA41.73242NWJURCZYKOWSKA Maja97DELFIN


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.WIKIEŁ Angelika98UŚOST39.09294

2.KARPIO Monika98ZIHART40.192719.KULBACKA Dorota98ATP46.62173
3.RYZINSKA Daria98ROPIS40.9125710.ŚWIDERSKA Angelika98ZIHART47.48164
4.ŁUKASIK Wiktoria99MEDYK40.9625611.DROZDOWSKA Aleksandra99ATP48.08158
5.KOTARSKA Anna98ZIHART44.1520412.SOKOŁOWSKA Sandra98JUV BI49.66144
6.FILIPKOWSKA Dominika99ROPIS44.5719913.GRODZKA Julita98JUV BI53.33116
7.GIEDZICZ Katarzyna98JUV BI45.90182PKWNOROWSKA Antonina98ZIHART
8.LEWCZUK Martyna99MOSEŁK46.49175DYSKW.ĐVEDAITË Eglë98MARIAM


<< TOP >>
Nr  22
2009-04-04
100m zmienny  Mêżczyzn

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.KARALIUS Vilius91MARIAM1:00.47685

2.DOMAŃSKI Maciej93ATP1:01.526517.GRZYBOWSKI Damian93POLONE1:06.22522
3.GRIGAITIS Ţilvinas90MARIAM1:02.346258.SKOCZEŃ Krzysztof89POLONE1:09.08460
4.VALENTAVIČIUS Deividas93MARIAM1:02.70615NWKLIMASZEWSKI Adrian93DELFIN
5.VIERAITIS Vytautas93MARIAM1:05.07550NWDULKO Jakub93MEDYK
6.KRASICKAS Andrius93MARIAM1:05.30544


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.MIKICIN Rafal94ROPIS1:05.17547

2.BRODZIK Andrzej94SKLUB1:06.6951112.STRUCKUS AUGUSTAS95LT1:15.66350
3.USCILKO Michal95BASOK1:07.3549613.WAWRESZUK JAN94MOSEŁK1:16.00345
4.KIELIN Łukasz94GWARDI1:07.4149514.SZCZUKOWSKI Michał95KOROL1:17.58324
5.AMBOLTA Edgaras94MARIAM1:08.4447315.CIBOROWSKI Bastian95ROPIS1:18.61312
6.WTULICH Mariusz95KOROL1:08.7346716.GUDAITIS Eligijus95MARIAM1:23.44261
7.GRZYBOWSKI Rafał95POLONE1:11.3841717.DENERT Jan94ATP1:23.50260
8.BADYSIAK Jakub95GWARDI1:13.6837918.ČERNIAUSKAS Laurynas95MARIAM1:27.06230
9.SULEWSKI Marek95DELFIN1:14.9036119.PEREVOĐČIKOVAS Tautvydas95MARIAM1:29.19214
10.KARBOWSKI Cezary95ATP1:15.00359DYSKW.BUDRYS Adomas95MARIAM
11.AURUSKEVICIUS MANTAS95LT1:15.54351


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.WASILEWSKI Patryk96ATP 31:16.16343

2.KWIATKOWSKI Kamil96POLONE1:19.1830510.MATONIS Gabrielius96MARIAM1:29.13214
3.SKARŢINSKAS Mantas97MARIAM1:19.7129911.MILLER Albert96MUKS O1:33.59185
4.PACZYŃSKI Oliwer97ATP1:19.7529912.CZARNOWICZ Maciej97BASOK1:34.07182
5.BREGIER Wiktor97MZOSPL1:21.1828313.ANISKO Damian97BASOK1:35.64173
6.BUKOWIECKI Konrad97GWARDI1:24.1225514.DUMBLIAUSKAS Tautvydas97MARIAM1:37.61163
7.WOŁYNIEC Robert96MOSEŁK1:26.0423815.KASPRZAK Filip97DELFIN1:39.76153
8.WIZGO Damian96MUKS O1:28.18221DYSKW.SIERADZKI Dawid96JUVBIA
9.MASŁOWSKI Damian97ATP1:28.87216NWGOŁĘBIEWSKI Karol97POLONE


7 - 11 lat

r.KodCzasPkt.
1.KASZTELAN Mateusz98DELFIN1:21.29282

2.CIBOROWSKI Natan98ROPIS1:23.8925710.NIMIEROWICZ Tomasz98JUV BI1:37.79162
3.JABLONSKI Patryk98ROPIS1:26.5723411.GRZYBOWSKI Patryk98POLONE1:38.36159
4.STANKIEWICZ Hubert98JUV BI1:30.0920712.MILENKIEWICZ Krzysztof98JUV BI1:38.63158
5.ABŁAŻEWICZ Kacper98JUV BI1:31.4619813.CZARNIECKI Wojciech98ZIHART1:40.26150
6.BOJARSKI Karol99UŚOST1:34.3718014.RYBAŁKO Jakub98DELFIN1:42.81139
7.CIBOROWSKI Rafał99MEDYK1:35.9117215.DRĄŻEK Tomasz98ZIHART1:43.16138
8.OMAK Fryderyk99MEDYK1:36.8116716.GAWINOWICZ Bartłomiej98ZIHART1:43.65136
9.PACZYŃSKI Kornel98ATP1:37.1516517.BREGIER Szymon01MZOSPL2:20.8654


<< TOP >>
Nr  23
2009-04-04
400m dowolny  KobietDames Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
Dames Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.ZAKRZEWSKA Katarzyna92MUKS O4:56.08541

2.ĐLAPĐEVIČIŰTË Neringa92MARIAM5:32.43382
NWBARWICKA Izabela92MUKS O


Dames Jeugd 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.SZCZYTKO Alicja95MUKS O4:39.49643

2.ZAKRZEWSKA Aleksandra94MUKS O4:40.596366.BARTOSZEWICZ Ewelina95MUKS O4:48.76583
3.LEWITZKA Paulina95RUCHG4:44.856087.KOPICZKO Karina94ATP4:51.84565
4.SZYNAL Ludwika94SKLUB4:46.365988.KARCZEWSKA Joanna95SKLUB4:54.90548
5.BORDŻOŁ Katarzyna94SKLUB4:47.165939.DRUCIS Iga95MUKS O4:57.67532


Meisjes Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.ALEKSANDROWICZ Arleta96MUKS O4:49.07581

2.BORKOWSKA Aleksandra96MUKS O4:55.1254610.UZDOWSKA Agata96POLONE5:40.29356
3.KANIA Martyna96POLONE5:05.2949411.DUDARYK Kamila96JUVBIA5:40.92354
4.NIMIEROWICZ Anna96JUVBIA5:10.0447112.SZYMAŃSKA Weronika96POLONE5:44.14345
5.KOZON Kaja96POLONE5:10.0947113.KOPICZKO Sandra97MEDYK5:44.63343
6.WYSOCKA Joanna96MUKS O5:11.36465NWKARWOWSKA Zuzanna97ATP 3
7.WICHROW MARTYNA96GWARDI5:25.19408NWSIEDLECKA Paulina97MUKS O
8.NOWICKA Magdalena96JUVBIA5:26.88402NWWONDOŁOWSKA Anita96MUKS O
9.RUTKOWSKA Zuzanna97ROPIS5:30.12390


<< TOP >>
Nr  24
2009-04-04
200m dowolny  Mêżczyzn

Heren Senioren Open
Brak minimum

FINA 2004
Heren Senioren Open

r.KodCzasPkt.
1.ŻEBROWSKI Piotr90ŻOLIB1:55.29719

2.PALMI KUKIEŁKO Mieszko93KOOLS1:56.646948.SZOPA Bartosz92MUKS O2:20.48397
3.DENERT Adam91ATP1:59.176519.KUDARIS Mantvydas93MARIAM2:29.99326
4.SUSZEK Wojciech92SKLUB2:02.36601NWBIELIŃSKI Radosław91MEDYK
5.SUCHENEK Adam93POLONE2:03.60583NWSOKOŁOWSKI Maciej87MUKS O
6.TOCHWIN Adrian92BASOK2:07.49532NWCZERKLAŃSKI Mateusz93DELFIN
7.GROCKIS Kasparas93MARIAM2:18.71413Nie uk.KORSAK Bartłomiej89ŻOLIB


Jongens Junioren 3 en 4

r.KodCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan94SKLUB1:56.11704

2.RZADKOWSKI Daniel94MUKS O1:58.996548.KRAWCZYK Hubert94SKLUB2:09.29510
3.KUBKOWSKI Bartłomiej95MEDYK2:03.145909.RUTKOWSKI Mariusz95MUKS O2:16.76431
4.KIELIN Łukasz94GWARDI2:06.3254710.DADURA Krzysztof94BASOK2:25.38359
5.MIKICIN Rafal94ROPIS2:06.7054211.ŁOJKO Piotr95MUKS O2:25.59357
6.BEREZECKI Mateusz95MUKS O2:07.06537NWCHABASIŃSKI Paweł94ATP
7.BRODZIK Andrzej94SKLUB2:09.26510NWZĘBALA Bartosz94ATP


Jongens Junioren 1 en 2

r.KodCzasPkt.
1.JASZEWSKI Marcin96POLONE2:13.18466

2.TOCHMAN Daniel96JUVBIA2:17.6742210.ZIELIŃSKI Cezary97MEDYK2:35.23295
3.SZMAJDA Michał97MUKS O2:19.9640211.DEPTUŁA Marek96POLONE2:36.60287
4.RACZKOWSKI Piotr, Daniel96MUKS O2:20.4639812.PERKOWSKI Dawid96JUVBIA2:36.96285
5.ŻUKOWSKI Cezary96ATP2:22.4138113.CHWIEROŚ Paweł96JUVBIA2:37.04284
6.NIEWODOWSKI Hubert96MOSEŁK2:23.4237314.BREGIER Wiktor97MZOSPL2:43.52252
7.ŚWIERZBIN Marek96MUKS O2:25.7535615.KRAWIEL Michal97BASOK2:43.85250
8.NOWICKI Norbert96ROPIS2:28.9833316.PIEŃCZUK Sebastian96POLONE2:50.04224
9.NOWICKI Michał96JUVBIA2:29.15332NWSOWA Hubert97ATP 3


<< TOP >>
Nr  25
2009-04-04
8 x 50m Sztafeta Dow.  Mieszane

7 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
KodCzasPkt.
PKMarijampolës 3MARIAM3:46.14435
RUĐKYTË Ingrida, KRASICKAS Andrius, MATUSEVIČIŰTË Sigita, GRIGAITIS Ţilvinas, ĐLAPĐEVIČIŰTË Neringa
VALENTAVIČIUS Deividas, GIRTAITË Ţydrûnë, KARALIUS Vilius

PKMUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 1MUKS O3:47.12430
SZCZYTKO Alicja, SZCZYTKO Natalia, BARTOSZEWICZ Ewelina, ZAKRZEWSKA Aleksandra, BEREZECKI Mateusz
RZADKOWSKI Daniel, SZESZKO Marcin, FIEDOROWICZ Karol

PKATP openATP3:49.56416
PKATP - JUN.MŁ.ATP3:52.10403



PKPOLONEZ WYSZKÓW gimnPOLONE3:53.30396
PKUKS BATORY 3BASOK3:55.58385



PKMarijampolës 2 15 latMARIAM4:01.08359
GRIGALEVIČIŰTË Greta, AMBOLTA Edgaras, ATKOČIŰNAITË Agnë, SVITOJUS Pivilas, KRUNKAITYTË Ugnë
VANAGAS Tomas, VAINEIKYTË Emilija, BENDARAVIČIUS Tomas

PKMUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 2MUKS O4:09.79323
ŁUKUĆ Natalia, DERDA Natalia, PONIATOWSKA Iga, DRUCIS Iga, RUTKOWSKI Mariusz
ŁOJKO Piotr, KRYSA Michał, CZYWILIS Paweł

PKALYTUS 18LATLT4:10.24321
AKELYTE GINTARE, TUINYLA AUDRIUS, SVIRINAVICIUTE GRETA, STRUCKUS AUGUSTAS, TOMAITE LAURA
VAZNAITIS KAROLIS, SLAVINSKAITE GRETA, SVIPAS LAURYNAS

PKJUVENIA BIAŁYSTOK 13 LATJUVBŁ4:10.87319



PKmuks 13 mixMUKS O4:14.57305
ALEKSANDROWICZ Arleta, BORKOWSKA Aleksandra, ŁUKUĆ Anna, OLSZAK Angelika, ŚWIERZBIN Marek
WIZGO Damian, JAMRÓZ Marcin, SŁABIŃSKI Kamil

PKUKS POLONEZ WYSZKÓW 1POLONE4:17.34295



PKATP 13 latATP4:18.75291
PKMarijampolës 1 13 latMARIAM4:37.85235
KRASICKAITË Aiva, PEREVOĐČIKOVAS Tautvydas, KAZLAUSKAITË Justina, DUMBLIAUSKAS Tautvydas, ĐVEDAITË Eglë
OŢEKAUSKAS Henrikas, ĐTREIMIKYTË Rûta, SKARŢINSKAS Mantas

PKATP 3ATP 34:47.34212
CHOJNOWSKI Paweł, SOWA Hubert, SZTUK Jakub, WIŚNIEWSKI Kamil, CYL Ewelina
JASZCZUK Anna, KARWOWSKA Zuzanna, STELMASZEK Kinga

PKMKS Juvenia Białystok 1JUV BI5:01.09184
ABŁAŻEWICZ Kacper, MILENKIEWICZ Krzysztof, NIMIEROWICZ Tomasz, STANKIEWICZ Hubert, ALEKSIEJUK Natalia
CHOROSZEWSKA Karolina, GIEDZICZ Katarzyna, POPIEL Magdalena

PKUKS ZSS ZIHART 1ZIHART5:15.74160
DRĄŻEK Tomasz, GAWINOWICZ Bartłomiej, ŚWIDERSKA Angelika, DYGDAŁA Marcin, KOTARSKA Anna
CZARNIECKI Wojciech, WNOROWSKA Antonina, KARPIO Monika

PKATP 11 LATATP5:24.00148
PKATP 4ATP 35:34.81134
BRĘK Joanna, DZIENISZEWSKA Kinga, JAGLEWICZ Krzysztof, JAKUBOWSKI Patryk, KLEPACKA Sylwia
OLEKSY Patrycja, PROSTKO Eryk, WOŁPIUK Adrian

NWMKS MEDYK Giżycko 1MEDYK
NWMUKS "OLIMPIJCZYK" SUWAŁKI 3MUKS O