II Ełcki Meeting Pływacki - Lista wyników
޶‰a€h¦Śeet¦Śana±eĐ¦Ş€®¦Đe±i€teĐed¦to¦Ş€


Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  16  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  8  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  18  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  10  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  4  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  14  200m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  12  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  6  100m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  20  4 x 50m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  13 lat i starsi
Nr  1  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  15  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  7  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  17  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  9  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  3  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  13  200m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  11  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  5  100m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  19  4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  13 lat i starsi
Nr  21  4 x 50m Sztafeta Dow.  Mieszane  12 lat i młodsi


Nr  2
2009-05-16
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Szczuka Paweł92EKS, D25.05613

2.Czerklański Mateusz93EKS, D25.4958212.Makarewicz Artur93ATP28.10434
3.Bieliński Radosław91MEDYK26.1753813.Dadura Krzysztof94BATSOK28.75406
4.Zarzecki Bartosz93ATP26.3452714.Wawreszuk Jan94EKS, D29.50375
Gierda Mateusz93JUVBIA26.3452715.Tarasiuk Rafał94JUVBIA29.57373
6.Zêbala Bartosz94ATP26.4951816.Szczesnowicz Andrzej93BATSOK29.64370
7.Szeszko Marcin94MUKS O26.7650317.Prus Filip94MUKS O31.15319
8.Ćwikliński Jarosław93GWARDI27.20479NWKowalski Wojciech94KOOLS
9.Grzyb Patryk94ATP27.68454NWSokołowski Maciej87MUKS O
10.Bogus Paweł93JUVBIA27.79449NWMikicin Rafał94ROPIS
11.Dulko Jakub93MEDYK27.83447


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK26.04546

2.Berezecki Mateusz95MUKS O26.725059.Ostaszewski Damian95WODBIE30.54338
3.Dziwiszek Kamil95MEWAR28.9339810.Semborski Daniel95JUVBIA31.37312
4.Dąbrowski Filip95EKS, D29.7036811.Łojko Piotr95MUKS O31.51308
5.Kowalewski Maciej95JUVBIA30.1135312.Milkosz Karol95BATSOK31.85298
6.Tkaczyk Kacper95SKLWAW30.2035013.Czywilis Paweł95MUKS O33.06267
7.Wasilko Maciej95JUVBIA30.3634414.Dąbrowski Maciej95GWARDI35.17222
8.Czygier Jakub95JUVBIA30.41343


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Żukowski Cezary96ATP28.04437

2.Wasilewski Patryk96ATP29.2638510.Borys Emil96BATSOK34.24240
3.Żaczek Jeremi96UKS, O30.3334511.Wasilewski Rafał96WODBIE34.29239
4.Iwański Piotr96MOSEŁK30.5933712.Jakubowski Tomasz96ATP34.35238
5.Świerzbin Marek96MUKS O31.3731213.Miller Albert96MUKS O34.61232
6.Regulski Bartosz96UKS, O32.2828614.Zaleski Mateusz96SP 334.95226
7.Perkowski Dawid96JUVBIA32.5827915.Stradczuk Bartłomiej96SP 335.39217
8.Wołyniec Robert96SP 332.7527416.Bancerek Jakub96GWARDI35.77211
9.Długołêcki Piotr96SP 333.60254


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Durjasz Tomasz97UKS, O29.43378

2.Wawulski Norbert97WODBIE29.9735811.Anisko Damian97BATSOK35.31219
3.Danilczyk Hubert97MUKS O30.5433812.Jaremiszyn Krzysztof97JUVBIA35.34218
4.Tymiński Rafał97WODBIE31.6330513.Sowa Hubert97ATP35.70212
5.Spychalski Szymon97MOSEŁK32.7027614.Jakubowski Patryk97ATP38.64167
6.Baran Adam97MEDYK32.8327215.Pejcz Kamil97EKS, D42.44126
7.Obuchowski Jakub97JUVBIA33.4325816.Czechowicz Mateusz97GWARDI43.25119
8.Pietrych Paweł97BATSOK33.9824617.Grêś Adrian97ATP45.53102
9.Chojnowski Paweł97ATP34.07244NWDzietkowski Dawid97EKS, D
10.Sacharczuk Damian97WODBIE34.38237


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kasztelan Mateusz98EKS, D30.24348

2.Wolski Damian98MUKS O31.9829515.Zienko Piotr98BATSOK39.94151
3.Sołtowski Dominik98EKS, D33.9424616.Ostojski Michał98SKLWAW39.96151
4.Sak Adrian98MUKS O35.4821617.Wojas Jan98GWARDI41.04139
5.Recko Mateusz98BATSOK35.6421318.Janczulewicz Maciej98MUKS O41.35136
6.Mieszczeriakow Mirosław98WODBIE35.7921019.Jasiński Jakub98MUKS O42.06130
7.Klejbuk Pawel98BATSOK36.3920020.Poliwko Oskar98KOOLS43.06121
8.Białowieżec Aaron98WODBIE37.7018021.Tatera Kacper98KOOLS44.39110
9.Danilczyk Kamil98ATP37.8217822.Stankiewicz Krzysztof98BATSOK45.35103
10.Paszkowski Paweł98WODBIE38.0917423.Komar Robert98KOOLS48.9882
11.Piechowicz Karol98GWARDI38.8216524.Krzyżak Jacek98KOOLS51.0173
12.Grzybowski Karol98KOOLS38.99163NWMerchel Adrian98KOOLS
13.Paczyński Kornel98ATP39.02162NWKujawski Dawid98KOOLS
14.Baran Jakub98MEDYK39.53156NWAmielanczyk Michal98BATSOK


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Omak Fryderyk99MEDYK36.57197

2.Rochalski Hubert99BATSOK40.7214313.Cieślukowski Karol99MUKS O48.0087
3.Młodzianowski Maciej99ATP41.2513714.Druc Mateusz99BATSOK49.9477
4.Ciechanowicz Karol99MEDYK41.5613415.Bartoszewicz Szymon99MUKS O50.2076
5.Brankiewicz Mariusz99ATP41.9213116.Sydor Krzysztof99EKS, D51.6670
6.Czerniecki Michał99MEDYK42.6712417.Partyka Karol00EKS, D58.8547
7.Fidrych Patryk99MUKS O42.9312218.Wierzchowski Michał01MOSEŁK1:04.7336
8.Kossobudzki Szymon00ATP43.4111819.Spychalski Ernest01MOSEŁK1:16.4022
9.Pietkiewicz Łukasz99MUKS O43.54117NWSarosiek Tymoteusz00BATSOK
10.Kuczynski Lukasz99BATSOK43.70115NWWydra Karol99BATSOK
11.Stefanowski Mikołaj99ATP45.60102NWZablocki Pawel99BATSOK
12.Koreckij Maciej00BATSOK46.0599NWSienkiewicz Jakub99EKS, D


PKSzymkiewicz Jakub99EKS, D45.67149


<< TOP >>
Nr  16
2009-05-16
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Denert Adam91ATP53.90654

2.Palmi Kukiełko Mieszko93KOOLS55.10612NWIłendo Piotr93JUVBIA
3.Gierda Mateusz93JUVBIA57.12550NWSokołowski Maciej87MUKS O
4.Tomko Filip93KOOLS58.41514NWSzopa Bartosz92MUKS O
5.Dadura Krzysztof94BATSOK1:02.69416NWMikicin Rafał94ROPIS
6.Szczesnowicz Andrzej93BATSOK1:04.89375


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kowalewski Maciej95JUVBIA1:04.72378

2.Tkaczyk Kacper95SKLWAW1:05.093715.Wasilko Maciej95JUVBIA1:08.06325
3.Czygier Jakub95JUVBIA1:06.073556.Błoch Cezary95MEWAR1:08.21323
4.Warakomski Miłosz95MUKS O1:06.89342


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Jura Maciej96UKS, O58.85503

2.Żukowski Cezary96ATP1:01.224469.Chwieroś Paweł96JUVBIA1:11.61279
3.Falaciński Maciej96SP 31:03.7339610.Regulski Bartosz96UKS, O1:13.32260
4.Pachołek Tomasz96MEWAR1:06.1635411.Chiliński Szymon96SP 31:16.10232
5.Pośniak Bartłomiej96UKS, O1:06.7234512.Stradczuk Bartłomiej96SP 31:17.40221
6.Nowicki Michał96JUVBIA1:07.6733113.Długołêcki Piotr96SP 31:18.47212
7.Żaczek Jeremi96UKS, O1:08.22323NWNowicki Norbert96ROPIS
8.Wizgo Damian96MUKS O1:11.06285


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Fiedorowicz Patryk97MUKS O1:03.47401

2.Kisielewski Marcin97JUVBIA1:04.803769.Sztuk Jakub97ATP1:22.40183
3.Grzêdziński Maciek97MUKS O1:12.0827410.Jakubowski Patryk97ATP1:28.35149
4.Zakrzewski Jacek97MUKS O1:14.9824311.Kasprzak Filip97EKS, D1:28.84146
5.Trefler Michał97UKS, O1:16.41230NWDąbrowski Patryk97MUKS O
6.Gierula Bartłomiej97JUVBIA1:17.41221NWKazimierczak Marcin97MUKS O
7.Sacharczuk Damian97WODBIE1:18.85209NWMatoszko Maciej97EKS, D
8.Anisko Damian97BATSOK1:19.01208


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kasztelan Mateusz98EKS, D1:08.56318

2.Wolski Damian98MUKS O1:10.9928614.Majkusiak Jêdrzej98MEWAR1:31.34134
3.Sasin Paweł98MEWAR1:12.0627415.Glezman Michał98KOOLS1:31.96132
4.Sałasiński Michał98MEWAR1:13.6125716.Król Bartosz98KOOLS1:35.83116
5.Gwiazdowski Mateusz98MUKS O1:17.8021817.Maziuk Maurycy98KOOLS1:37.60110
6.Zbutowicz Karol98KOOLS1:18.9120818.Jasiński Jakub98MUKS O1:39.87103
7.Żaczek Jan98UKS, O1:20.6819519.Zawiślak Filip98KOOLS1:40.56101
8.Mieszczeriakow Mirosław98WODBIE1:23.6417520.Wojas Jan98GWARDI1:42.3296
9.Grzybowski Karol98KOOLS1:28.1115021.Strachota Mateusz98KOOLS1:48.1381
10.Chodań Alan98KOOLS1:28.66147NWKujawski Dawid98KOOLS
11.Zienko Piotr98BATSOK1:29.27144NWGłêbocki Mateusz98UŚOST
12.Samojłowicz Mikołaj98KOOLS1:30.43139NWRoman Maciej98UŚOST
13.Grzesiukiewicz Szymon98EKS, D1:30.87137


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Sternik Max-Hubert99SKLWAW1:20.03200

2.Grêbosz Robert99MUKS O1:29.421439.Pietkiewicz Łukasz99MUKS O1:40.53101
3.Koszorek Szymon99EKS, D1:30.8813610.Birkos Kacper99MUKS O1:42.3795
4.Ciechanowicz Karol99MEDYK1:32.3913011.Stefanowski Mikołaj99ATP1:45.4287
5.Czerniecki Michał99MEDYK1:35.2311912.Cieślukowski Karol99MUKS O1:50.4976
6.Fidrych Patryk99MUKS O1:35.44118NWStrupiński Michał00MEDYK
7.Młodzianowski Maciej99ATP1:35.82116NWMasłowski Sebastian99ATP
8.Brankiewicz Mariusz99ATP1:35.86116


NWDymerska Wiktoria98KOOLS


<< TOP >>
Nr  8
2009-05-16
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Palmi Kukiełko Mieszko93KOOLS1:56.24701

2.Denert Adam91ATP1:56.67694NWIłendo Piotr93JUVBIA
3.Szmit Błażej94KOOLS2:02.74596NWChilczuk Piotr91KOOLS
4.Bieliński Radosław91MEDYK2:04.44572NWRżyski Marcin94KOOLS
5.Tomko Filip93KOOLS2:05.43558NWWandzioch Krzysztof92MUKS O


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kubkowski Bartłomiej95MEDYK2:00.27633

2.Berezecki Mateusz95MUKS O2:05.655555.Semborski Daniel95JUVBIA2:28.01340
3.Rutkowski Mariusz95MUKS O2:18.10418PKTkaczyk Kacper95SKLWAW2:20.61396
4.Błoch Cezary95MEWAR2:27.24345


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Jura Maciej96UKS, O2:09.52507

2.Łagocki Jan96UKS, O2:15.234458.Słabiński Kamil96MUKS O2:25.14360
3.Falaciński Maciej96SP 32:15.294459.Pośniak Bartłomiej96UKS, O2:25.38359
4.Różyński Jan96SKLWAW2:15.9443910.Chwieroś Paweł96JUVBIA2:31.19319
5.Raczkowski Piotr, Daniel96MUKS O2:17.8342111.Wasilewski Rafał96WODBIE2:38.98274
6.Pachołek Tomasz96MEWAR2:24.45366PKRegulski Bartosz96UKS, O2:31.71316
7.Świerzbin Marek96MUKS O2:24.58365NWStradczuk Bartłomiej96SP 3


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szmajda Michał97MUKS O2:18.93411

2.Durjasz Tomasz97UKS, O2:21.783877.Korziński Miłosz97JUVBIA2:39.66271
3.Danilczyk Hubert97MUKS O2:27.693428.Leończuk David97MOSEŁK2:44.34248
4.Grzêdziński Maciek97MUKS O2:31.973149.Czechowicz Mateusz97GWARDI3:41.07102
5.Tymiński Rafał97WODBIE2:32.59310NWKazimierczak Marcin97MUKS O
6.Zakrzewski Jacek97MUKS O2:39.31272


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Sasin Paweł98MEWAR2:32.63310

2.Madej Krzysztof98MUKS O2:46.482397.Klejbuk Pawel98BATSOK3:12.17155
3.Gwiazdowski Mateusz98MUKS O2:52.012168.Chodań Alan98KOOLS3:20.02138
4.Dracewicz Rafał98MOSEŁK2:52.062169.Ruciński Jakub98KOOLS3:33.63113
5.Zbutowicz Karol98KOOLS2:53.59211NWGłêbocki Mateusz98UŚOST
6.Jurgiel Maciej98ATP2:57.63197NWRoman Maciej98UŚOST


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Ciborowski Rafał99MEDYK2:46.43239

2.Bałdyga Przemysław99UŚOST2:54.54207


NWDymerska Wiktoria98KOOLS


<< TOP >>
Nr  18
2009-05-16
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Kuklik Janusz93JUVBIA30.32479

2.Wojtach Krzysztof94JUVBIA30.564685.Murach Karol92GWARDI32.36394
3.Duda Jakub93EKS, D31.394326.Szeszko Marcin94MUKS O33.36360
4.Zêbala Bartosz94ATP31.63422


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Uscilko Michal95BATSOK30.16487

2.Szulerecki Paweł95UŚOST31.754185.Czywilis Paweł95MUKS O38.36237
3.Dziwiszek Kamil95MEWAR32.913756.Butkiewicz Rafał95MUKS O40.99194
4.Ostaszewski Damian95WODBIE36.53274


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Tochman Daniel96JUVBIA31.75418

2.Radziszewski Jakub96WODBIE32.973736.Borys Emil96BATSOK42.01180
3.Brzuchalski Jakub96EKS, D34.74319PKRóżyński Jan96SKLWAW33.93342
4.Jakubowski Tomasz96ATP38.09242NWRepucho Michal96BATSOK
5.Sternik Łukasz96SP 341.53187


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szeroki Rafał97JUVBIA37.02263

2.Spychalski Szymon97MOSEŁK38.102429.Pietrych Paweł97BATSOK42.39175
3.Zieliński Cezary97MEDYK38.6323210.Czarnowicz Maciej97BATSOK43.93158
4.Morusiewicz Paweł97MUKS O39.2622111.Warpechowski Konrad97JUVBIA44.19155
5.Wiśniewski Kamil97ATP40.2420512.Kasprzak Filip97EKS, D46.04137
6.Jweko Paweł97MUKS O41.4418813.Prostko Eryk97ATP49.39111
7.Jaremiszyn Krzysztof97JUVBIA42.19178NWKarp Michał97ATP
8.Osiński Wojciech97MUKS O42.36176NWKalinowski Rafał97JUVBIA


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Piwowarski Konrad98GWARDI41.25190

2.Dąbrowski Jakub98EKS, D41.3019010.Poliwko Oskar98KOOLS52.5192
3.Januszanis Jakub98MUKS O41.5218711.Grzesiukiewicz Szymon98EKS, D52.9490
4.Sak Adrian98MUKS O42.3617612.Nowicki Daniel98KOOLS53.2888
5.Recko Mateusz98BATSOK43.8615813.Piechowicz Karol98GWARDI53.7686
6.Dmitruk Łukasz98WODBIE44.77149NWJasiński Artur98KOOLS
7.Sinitchine Radosław98KOOLS45.91138NWMerchel Adrian98KOOLS
8.Białowieżec Aaron98WODBIE48.39118NWJanczulewicz Maciej98MUKS O
9.Krzyżak Jacek98KOOLS51.7996


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Ciborowski Rafał99MEDYK41.02194

2.Szymańczyk Krzysztof99MUKS O42.1117910.Bartoszewicz Szymon99MUKS O53.0490
3.Grêbosz Robert99MUKS O46.0313711.Partyka Karol00EKS, D1:00.2361
4.Ładniak Paweł99MOSEŁK46.4213412.Spychalski Ernest01MOSEŁK1:09.8939
5.Koszorek Szymon99EKS, D47.3112613.Di Stefano Demetrio01MOSEŁK1:13.4334
6.Koreckij Maciej00BATSOK48.69116NWBojarski Karol99UŚOST
7.Rochalski Hubert99BATSOK48.94114NWWierzchowski Michał01MOSEŁK
8.Kuczynski Lukasz99BATSOK50.16106NWSydor Krzysztof99EKS, D
9.Kossobudzki Szymon00ATP51.3799NWSienkiewicz Jakub99EKS, D


NWSzymkiewicz Jakub99EKS, D


<< TOP >>
Nr  10
2009-05-16
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Szmit Błażej94KOOLS1:05.50476

2.Kuklik Janusz93JUVBIA1:05.80469
3.Duda Jakub93EKS, D1:07.28439
NWKowalski Wojciech94KOOLS


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Uscilko Michal95BATSOK1:01.30581

2.Szulerecki Paweł95UŚOST1:07.45436
3.Woronowicz Paweł95JUVBIA1:09.18404
4.Dąbrowski Maciej95GWARDI1:31.34176


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Tochman Daniel96JUVBIA1:07.68431

2.Niewodowski Hubert96MOSEŁK1:08.694137.Żaczek Jeremi96UKS, O1:19.84263
3.Radziszewski Jakub96WODBIE1:12.353538.Chiliński Szymon96SP 31:27.74198
4.Raczkowski Piotr, Daniel96MUKS O1:14.19328NWRepucho Michal96BATSOK
5.Różyński Jan96SKLWAW1:14.67321NWNowicki Norbert96ROPIS
6.Brzuchalski Jakub96EKS, D1:14.77320


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szeroki Rafał97JUVBIA1:20.96252

2.Wiśniewski Kamil97ATP1:24.012266.Osiński Wojciech97MUKS O1:28.55193
3.Morusiewicz Paweł97MUKS O1:25.33215NWMasłowski Damian97ATP
4.Korziński Miłosz97JUVBIA1:26.69205NWPaczyński Oliwer97ATP
5.Jweko Paweł97MUKS O1:27.21202


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Sałasiński Michał98MEWAR1:22.95234

2.Januszanis Jakub98MUKS O1:28.761918.Baran Jakub98MEDYK1:38.08142
3.Dąbrowski Jakub98EKS, D1:30.101839.Strachota Mateusz98KOOLS1:42.73123
4.Aleksandrowicz Dawid98MUKS O1:31.5217410.Samojłowicz Mikołaj98KOOLS1:44.14118
5.Piwowarski Konrad98GWARDI1:34.5415811.Komar Robert98KOOLS1:55.1488
6.Dmitruk Łukasz98WODBIE1:37.92142NWJasiński Artur98KOOLS
7.Sinitchine Radosław98KOOLS1:37.96142


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Szymańczyk Krzysztof99MUKS O1:34.72157

2.Ładniak Paweł99MOSEŁK1:37.381454.Birkos Kacper99MUKS O1:45.68113
3.Sajecki Wojciech99SKLWAW1:37.97142NWBojarski Karol99UŚOST


<< TOP >>
Nr  4
2009-05-16
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Zarzecki Bartosz93ATP1:06.36675

2.Kordala Maciej93MUKS O1:12.255234.Perkowski Rafał93JUVBIA1:17.25428
3.Makarewicz Artur93ATP1:16.854345.Prus Filip94MUKS O1:20.95372


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Charyło Dominik95JUVBIA1:15.49458

2.Niewiński Juliusz95JUVBIA1:18.634066.Baranowski Karol95GWARDI1:26.52304
3.Sulewski Marek95EKS, D1:18.684057.Milkosz Karol95BATSOK1:30.06270
4.Rutkowski Mariusz95MUKS O1:21.023718.Tymiński Kamil95WODBIE1:32.10252
5.Warakomski Miłosz95MUKS O1:24.963219.Denert Piotr95ATP1:36.58219


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Łagocki Jan96UKS, O1:22.39352

2.Nowicki Michał96JUVBIA1:32.462495.Sternik Łukasz96SP 31:43.01180
3.Dawidziuk Tomasz96SP 31:36.35220PKJura Maciej96UKS, O1:15.57457
4.Zaleski Mateusz96SP 31:38.58206


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kisielewski Marcin97JUVBIA1:22.52351

2.Krawiel Michal97BATSOK1:25.483167.Prostko Eryk97ATP1:53.51135
3.Trefler Michał97UKS, O1:33.152448.Grêś Adrian97ATP1:57.34122
4.Sztuk Jakub97ATP1:42.281849.Pejcz Kamil97EKS, D2:02.56107
5.Kania Marcin97GWARDI1:45.88166NWMasłowski Damian97ATP
6.Czarnowicz Maciej97BATSOK1:51.89141NWPaczyński Oliwer97ATP


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Chabasiński Rafał98ATP1:34.67232

2.Król Bartosz98KOOLS1:45.551689.Majkusiak Jêdrzej98MEWAR1:58.89117
3.Łokuciejewski Wiktor98KOOLS1:45.5716810.Zawiślak Filip98KOOLS1:58.95117
4.Bellaby Tadeusz98MEWAR1:46.6616211.Tatera Kacper98KOOLS2:07.2296
5.Nowikowski Sebastian98MUKS O1:48.75153DYSKW.Glezman Michał98KOOLS1:49.95
6.Paszkowski Paweł98WODBIE1:50.34147NWSiebiesiuk Miron98WODBIE
7.Aleksandrowicz Dawid98MUKS O1:52.58138NWAmielanczyk Michal98BATSOK
8.Ostojski Michał98SKLWAW1:57.13123


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Sternik Max-Hubert99SKLWAW1:38.29208

2.Bałdyga Przemysław99UŚOST1:39.47200
NWStrupiński Michał00MEDYK


<< TOP >>
Nr  14
2009-05-16
200m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Szczuka Paweł92EKS, D2:32.91563

2.Kordala Maciej93MUKS O2:34.85542


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Charyło Dominik95JUVBIA2:44.30454

2.Sulewski Marek95EKS, D2:53.193874.Tymiński Kamil95WODBIE3:19.83252
3.Baranowski Karol95GWARDI3:04.013235.Denert Piotr95ATP3:34.73203


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Łagocki Jan96UKS, O3:01.05339

2.Dawidziuk Tomasz96SP 33:26.36229


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Krawiel Michal97BATSOK3:06.51310

2.Trefler Michał97UKS, O3:18.682574.Mikołajewski Patryk97GWARDI3:53.38158
3.Kania Marcin97GWARDI3:49.42167NWBałon Kewin97JUVBIA


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Chabasiński Rafał98ATP3:21.77245

2.Żaczek Jan98UKS, O3:25.122336.Ruciński Jakub98KOOLS3:55.81153
3.Kowalewski Mateusz98MUKS O3:36.341997.Rybałko Jakub98EKS, D4:01.04144
4.Łokuciejewski Wiktor98KOOLS3:47.24171NWSiebiesiuk Miron98WODBIE
5.Nowikowski Sebastian98MUKS O3:55.18155NWWysocki Maksymilian98KOOLS


<< TOP >>
Nr  12
2009-05-16
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Chabasiński Paweł94ATP26.94618

2.Czerklański Mateusz93EKS, D27.365907.Grzyb Patryk94ATP31.80376
3.Wojtach Krzysztof94JUVBIA27.495828.Perkowski Rafał93JUVBIA32.35357
4.Wiśniewski Michał92MEDYK28.73510NWChilczuk Piotr91KOOLS
5.Bogus Paweł93JUVBIA29.75459NWRżyski Marcin94KOOLS
6.Ćwikliński Jarosław93GWARDI30.41430NWWandzioch Krzysztof92MUKS O


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Fiedorowicz Karol95MUKS O31.00406

2.Badysiak Jakub95GWARDI31.373925.Łojko Piotr95MUKS O33.67317
3.Dąbrowski Filip95EKS, D31.723796.Butkiewicz Rafał95MUKS O37.14236
4.Niedzielko Wojciech95JUVBIA32.26360


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Niewodowski Hubert96MOSEŁK30.25437

2.Wasilewski Patryk96ATP31.423907.Perkowski Dawid96JUVBIA36.27253
3.Olechno Piotr96BATSOK32.133648.Miller Albert96MUKS O40.13187
4.Iwański Piotr96MOSEŁK33.073349.Wizgo Damian96MUKS O40.22186
5.Pośniak Bartłomiej96UKS, O33.1833110.Bancerek Jakub96GWARDI40.67180
6.Słabiński Kamil96MUKS O35.70266


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Fiedorowicz Patryk97MUKS O32.30359

2.Wawulski Norbert97WODBIE33.243299.Szwed Wojciech97JUVBIA40.85177
3.Durjasz Tomasz97UKS, O34.4429610.Mikołajewski Patryk97GWARDI41.15173
4.Borowski Karol97JUVBIA37.6122711.Sowa Hubert97ATP41.38171
5.Krynicki Bartłomiej97JUVBIA37.69226DYSKW.Leończuk David97MOSEŁK42.50
6.Chojnowski Paweł97ATP37.88222NWOlborski Krzysztof97MEWAR
7.Baran Adam97MEDYK38.79207NWDąbrowski Patryk97MUKS O
8.Obuchowski Jakub97JUVBIA38.91205


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Leszczyński Mateusz98MEWAR35.95260

2.Sołtowski Dominik98EKS, D38.732087.Paczyński Kornel98ATP45.34130
3.Czerwiński Mateusz98GWARDI40.131878.Madej Krzysztof98MUKS O46.52120
4.Dracewicz Rafał98MOSEŁK41.861659.Maziuk Maurycy98KOOLS49.6899
5.Jurgiel Maciej98ATP43.10151NWSarosiek Piotr98BATSOK
6.Bellaby Tadeusz98MEWAR45.04132


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Omak Fryderyk99MEDYK40.48182



<< TOP >>
Nr  6
2009-05-16
100m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Chabasiński Paweł94ATP1:04.71559

2.Wiśniewski Michał92MEDYK1:08.554705.Tarasiuk Rafał94JUVBIA1:14.54366
3.Murach Karol92GWARDI1:09.264566.Wawreszuk Jan94EKS, D1:15.56351
4.Dulko Jakub93MEDYK1:09.71447PKMikicin Artur90ROPIS


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Woronowicz Paweł95JUVBIA1:10.17439

2.Fiedorowicz Karol95MUKS O1:11.634124.Niewiński Juliusz95JUVBIA1:12.48398
3.Badysiak Jakub95GWARDI1:11.924075.Niedzielko Wojciech95JUVBIA1:13.17387


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Olechno Piotr96BATSOK1:15.73349

2.Wołyniec Robert96SP 31:24.45252


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szmajda Michał97MUKS O1:12.18403

2.Kalinowski Rafał97JUVBIA1:19.892977.Warpechowski Konrad97JUVBIA1:34.30181
3.Zieliński Cezary97MEDYK1:20.77288NWKarp Michał97ATP
4.Krynicki Bartłomiej97JUVBIA1:21.46280NWOlborski Krzysztof97MEWAR
5.Borowski Karol97JUVBIA1:24.02255NWBałon Kewin97JUVBIA
6.Szwed Wojciech97JUVBIA1:31.45198


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Leszczyński Mateusz98MEWAR1:22.88266

2.Żaczek Jan98UKS, O1:25.242456.Rybałko Jakub98EKS, D1:42.68140
3.Kowalewski Mateusz98MUKS O1:31.421987.Nowicki Daniel98KOOLS1:53.99102
4.Czerwiński Mateusz98GWARDI1:33.98183NWWysocki Maksymilian98KOOLS
5.Danilczyk Kamil98ATP1:35.78172NWSarosiek Piotr98BATSOK


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Sajecki Wojciech99SKLWAW1:42.02143



<< TOP >>
Nr  20
2009-05-16
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

13 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

KodCzasPkt.
1.Augustowskie Towarzystwo Pływa 94ATP1:40.99611

2.Delfin Ełk 5EKS, D1:41.765976.Juvenia 2JUVBIA2:05.86316
3.MKS "Medyk" Giżycko 1MEDYK1:45.845317.UKS MOS EŁK 2MOSEŁK2:09.83288
4.Juvenia 1JUVBIA1:46.09527NWDECMUKS O
5.Policyjny Klub Sportowy Gwardi 1GWARDI1:57.29390


13 - 14 lat

KodCzasPkt.
1.UKS Ostrobramska 1UKS, O1:55.73406

2.I-1995JUVBIA1:58.643776.1 MUKS 13 LAT CHŁOPCYMUKS O2:04.23328
3.MUKS 95r.MUKS O1:59.513697.MKP Wodnik Bielsk Podlaski 1WODBIE2:08.40297
4.Delfin Ełk 4EKS, D2:03.543348.Szkoła Podstawowa Nr 3 1SP 32:09.31291
5.II-1995JUVBIA2:03.863319.UKS OSTR 2UKS, O2:13.10267


PKMUKS 98r.MUKS O2:16.85246
PKsuwałki 2MUKS O3:01.97104


<< TOP >>
Nr  1
2009-05-16
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Chrostek Klaudia94GWARDI34.61341

2.Buzun Karolina94JUVBIA39.21235


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Dembska Joanna95SKLWAW27.99646

2.Szczytko Natalia95MUKS O28.316244.Łukasiak Dominika95GWARDI39.15236
3.Mazur Kamila95SKLWAW30.20514PKElsner Magdalena95SKLWAW31.88437


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Borkowska Aleksandra96MUKS O29.69541

2.Kulik Natalia96SP 330.385059.Wysocka Karolina96JUVBIA33.42379
3.Chancewicz Zuzanna96BATSOK30.5949510.Czerklańska Anna96SP 334.37349
4.Sadowska Zuzanna96BATSOK31.6244811.Stefanowska Adrianna96SP 335.50316
5.Mroczkowska Alicja96JUVBIA31.9843312.Skowrońska Monika96ATP36.01303
6.Chwastek Anita96EKS, D31.9943213.Hapon Iga96SP 336.91281
7.Majkusiak Marysia96MEWAR32.7940114.Górka Gabriela96ATP37.06278
8.Leończuk Anita96JUVBIA32.80401


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Ryniewicz Natalia97ATP32.20424

2.Trojgo Bogna97SKLWAW33.1039012.Lasota Izabela97JUVBIA38.11256
3.Koronkiewicz Roksana97MUKS O33.5537513.Pruszyńska Magdalena97JUVBIA41.07204
4.Karwel Paula97MUKS O34.0935714.Oskroba Gabriela97ATP41.85193
5.Pietrzykowska Paulina97JUVBIA34.1035715.Kołaczyk Katarzyna97JUVBIA43.41173
6.Glazer Magdalena97ATP35.0033016.Jankiewicz Kamila97EKS, D44.41162
7.Zarêba Natalia97GWARDI35.59314NWOlenska Kinga97BATSOK
8.Zêbala Aleksandra97ATP35.79309NWBakun Monika97EKS, D
9.Daniszewska Paulina97MOSEŁK36.01303NWWiśniewska Ilona97PL, ML
10.Juszczak Zuzanna97GWARDI37.09277NWFrelian Marta97SKLWAW
11.Ojdana Katarzyna97EKS, D37.87261


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Barwicka Aleksandra98MUKS O33.50377

2.Kotowicz Anna98EKS, D34.0835810.Trendowska Oliwia98KOOLS44.69159
3.Walczak Gabriela98MEWAR34.5734311.Perkowska Natalia98MUKS O45.49150
4.Kowalczyk Gabriela98WODBIE37.0427912.Borko Katarzyna98BATSOK48.52124
5.Serafin Elżbieta98GWARDI37.9226013.Szydlik Anna98KOOLS52.3599
6.Świerzbin Joanna98MUKS O37.98258PKSajecka Zosia98SKLWAW35.32321
7.Podziewska Daria98MUKS O39.06238NWSobczuk Nina98KOOLS
8.Cąkała Olga98KOOLS43.73169NWTrembowska Izabela98BATSOK
9.Bancerek Dominika98GWARDI44.33162NWEljasz Alicja98EKS, D


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Koronowska Anna99PL, ML37.44270

2.Drozdowska Aleksandra99ATP38.0125810.Czereszewska Katarzyna99MUKS O48.61123
3.Filipkowska Dominika99ROPIS39.7622511.Dêbicka Julia99MEDYK50.06113
4.Wikieł Żaklina00UŚOST40.0122112.Sokołowska Magdalena99MUKS O52.5098
5.Horosz Gabriela99BATSOK43.0217813.Pazdej Karolina99MOSEŁK54.6287
6.Szczawińska Olga99MOSEŁK44.4216114.Anisko Agnieszka99BATSOK54.7186
7.Laskowska Paulina99GWARDI46.7813815.Cwalina Weronika00EKS, D55.7682
8.Baranowska Marcelina00GWARDI47.9612816.Lasota Zuzanna99MEDYK1:01.8460
9.Borejszo Iga99MUKS O48.4012517.Sienkiewicz Gabriela99BATSOK1:02.5458


<< TOP >>
Nr  15
2009-05-16
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Łukuć Natalia94MUKS O1:02.73596

2.Jurgiel Oliwia92ATP1:11.48403
3.Chrostek Klaudia94GWARDI1:15.68340


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Derda Natalia95MUKS O1:06.30505

2.Elsner Magdalena95SKLWAW1:08.21464


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Chancewicz Zuzanna96BATSOK1:06.56499

2.Kulik Natalia96SP 31:07.4148111.Leończuk Anita96JUVBIA1:13.20375
3.Chwastek Anita96EKS, D1:08.3046212.Wichrow Martyna96GWARDI1:14.64354
4.Kaniewska Magdalena96SKLWAW1:08.7845213.Małek Magdalena96MEWAR1:15.08348
5.Łukuć Anna96MUKS O1:09.0844714.Dudaryk Kamila96JUVBIA1:15.52342
6.Nimierowicz Anna96JUVBIA1:09.3144215.Majkusiak Marysia96MEWAR1:16.19333
7.Nowicka Magdalena96JUVBIA1:10.2342516.Koronkiewicz Gabriela96MUKS O1:18.19308
8.Wondołowska Anita96MUKS O1:10.8141517.Skowrońska Monika96ATP1:18.22308
9.Mroczkowska Alicja96JUVBIA1:12.1639218.Zmuda Aleksandra96MEWAR1:18.36306
10.Solarska Agnieszka96GWARDI1:12.8138119.Zagórska Anna96ATP1:21.42273


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Ryniewicz Natalia97ATP1:11.21408

2.Koronkiewicz Roksana97MUKS O1:15.85337NWKeller Kinga97JUVBIA
3.Kopiczko Sandra97MEDYK1:17.01322NWSiedlecka Paulina97MUKS O
4.Zêbala Aleksandra97ATP1:22.14266NWWierzchowska Kinga97MOSEŁK
5.Jabłońska Żaneta97MUKS O1:23.74251NWBakun Monika97EKS, D
6.Dzieniszewska Kinga97ATP1:30.97196NWFlorczyk Marysia97ROPIS
7.Oskroba Gabriela97ATP1:36.58163NWFrelian Marta97SKLWAW
8.Kozłowska Sylwia97ATP1:38.78153


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Walczak Gabriela98MEWAR1:18.38306

2.Trzasko Gabriela98MUKS O1:19.332958.Maślanik Magda98KOOLS1:37.66158
3.Jasianek Aleksandra98GWARDI1:21.362739.Goździejewska Urszula98KOOLS1:37.74158
4.Kulbacka Gabriela98MUKS O1:22.5026210.Bancerek Dominika98GWARDI1:39.32150
5.Kowalczyk Gabriela98WODBIE1:24.9224011.Cąkała Olga98KOOLS1:51.27107
6.Jastrzêbowska Karolina98KOOLS1:28.28214NWPopis Gabriela98KOOLS
7.Dymerska Wiktoria98KOOLS1:36.70163


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Łukasik Wiktoria99MEDYK1:15.55341

2.Koronowska Anna99PL, ML1:25.86233NWLuto Aleksandra99MUKS O
3.Filipkowska Dominika99ROPIS1:26.21230NWWarmińska Urszula99MEDYK
4.Łozowska Aleksandra99MUKS O1:37.95157NWHorosz Gabriela99BATSOK
5.Sławińska Klaudia99MUKS O1:43.29134


<< TOP >>
Nr  7
2009-05-16
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Łukuć Natalia94MUKS O2:17.25589

2.Zakrzewska Katarzyna92MUKS O2:24.71502


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Dembska Joanna95SKLWAW2:08.35720

2.Szczytko Natalia95MUKS O2:11.226736.Mazur Kamila95SKLWAW2:28.94461
3.Puszko Monika95GWARDI2:21.715357.Piłat Gabriela95MUKS O2:39.20377
4.Bartoszewicz Ewelina95MUKS O2:24.45505PKOlszewska Maja95SKLWAW2:24.47505
5.Elsner Magdalena95SKLWAW2:25.54494


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Borkowska Aleksandra96MUKS O2:17.21589

2.Ostojska Karolina96SKLWAW2:23.925106.Wondołowska Anita96MUKS O2:31.59437
3.Wysocka Joanna96MUKS O2:24.375067.Nowicka Magdalena96JUVBIA2:31.69436
4.Nimierowicz Anna96JUVBIA2:25.634938.Olszak Angelika96MUKS O2:32.19432
5.Kuryło Katarzyna96SP 32:27.60473


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Trojgo Bogna97SKLWAW2:30.23449

2.Sadowska Natalia97MUKS O2:36.963944.Smereczyńska Zuzanna97MUKS O2:50.45307
3.Keller Kinga97JUVBIA2:49.09315NWSiedlecka Paulina97MUKS O


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Ryzinska Daria98ROPIS2:41.24363

2.Barwicka Aleksandra98MUKS O2:41.373625.Dymerska Wiktoria98KOOLS3:35.81151
3.Sajecka Zosia98SKLWAW2:41.773596.Sobczuk Nina98KOOLS3:45.42133
4.Serafin Elżbieta98GWARDI3:12.15214Nie uk.Maślanik Magda98KOOLS


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Leończuk Sara99MOSEŁK2:40.55368

2.Łozowska Aleksandra99MUKS O3:35.78151
NWWawszczak Anna99SKLWAW


<< TOP >>
Nr  17
2009-05-16
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Kopiczko Karina94ATP34.32500

2.Babynko Justyna93BATSOK34.92475
3.Sadowska Julia94BATSOK36.24425
NWPrus Alicja92MUKS O


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Olszewska Maja95SKLWAW31.21665

2.Wdowiarska Agnieszka95SKLWAW36.574135.Grêbosz Beata95MUKS O44.06236
3.Druc Anna95BATSOK36.67410PKMazur Kamila95SKLWAW36.79406
4.Sajecka Olga95SKLWAW40.28309


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Akimowicz Zuzanna96BATSOK36.53415

2.Błuś Katarzyna96MUKS O38.083665.Stefanowska Adrianna96SP 342.33266
3.Kniza Paulina96MUKS O38.623516.Górka Gabriela96ATP46.74198
4.Czerklańska Anna96SP 339.64325PKOstojska Karolina96SKLWAW35.56450


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Karwowska Zuzanna97ATP39.96317

2.Glazer Magdalena97ATP40.17312PKGaszkowska Bianka97SKLWAW36.88403
3.Bondar Dominika97JUVBIA40.53304PKNockiewicz Paulina97SKLWAW39.16337
4.Leszczyńska Sylwia97JUVBIA44.87224NWBackiel Magdalena97MOSEŁK
5.Jankiewicz Kamila97EKS, D47.47189


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kulbacka Dorota98ATP44.07236

2.Adamowicz Ada98KOOLS45.042216.Borko Katarzyna98BATSOK54.81123
3.Rossa Wiktoria98KOOLS49.27169NWPoplawskia Olga98EKS, D
4.Żmijewska Joanna98KOOLS49.82163NWEljasz Alicja98EKS, D
5.Perkowska Natalia98MUKS O52.63139


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Lewczuk Martyna99MOSEŁK42.45264

2.Wikieł Żaklina00UŚOST44.712266.Baranowska Marcelina00GWARDI58.10103
3.Brzozowska Natalia99ATP52.021447.Pazdej Karolina99MOSEŁK59.6395
4.Borejszo Iga99MUKS O52.921368.Lasota Zuzanna99MEDYK1:00.8190
5.Cwalina Weronika00EKS, D56.07115NWGawryłkiewicz Wiktoria99EKS, D


<< TOP >>
Nr  9
2009-05-16
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Kopiczko Karina94ATP1:11.36545

2.Babynko Justyna93BATSOK1:16.93435
3.Ryzinska Martyna94ROPIS1:17.82420
NWPrus Alicja92MUKS O


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szczytko Alicja95MUKS O1:09.41592

2.Drucis Iga95MUKS O1:15.82454
3.Druc Anna95BATSOK1:19.39396
4.Wdowiarska Agnieszka95SKLWAW1:20.63378


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Ostojska Karolina96SKLWAW1:16.67439

2.Akimowicz Zuzanna96BATSOK1:16.784376.Małek Magdalena96MEWAR1:22.71350
3.Łukuć Anna96MUKS O1:17.334287.Wichrow Martyna96GWARDI1:26.92301
4.Wysocka Karolina96JUVBIA1:18.704068.Hapon Iga96SP 31:28.51285
5.Kniza Paulina96MUKS O1:22.30355


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Petryka Nikola97SKLWAW1:16.41444

2.Walendzewicz Aleksandra97MUKS O1:17.494257.Daniszewska Paulina97MOSEŁK1:28.34287
3.Gaszkowska Bianka97SKLWAW1:18.664078.Jabłońska Żaneta97MUKS O1:33.16245
4.Ćwikowska Paulina97MUKS O1:20.803759.Ojdana Katarzyna97EKS, D1:40.66194
5.Karwowska Zuzanna97ATP1:24.02334NWBackiel Magdalena97MOSEŁK
6.Bondar Dominika97JUVBIA1:27.58295NWWiśniewska Ilona97PL, ML


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Sajecka Zosia98SKLWAW1:22.22356

2.Zielińska Julia98MEWAR1:28.382876.Bortkiewicz Ada98KOOLS1:48.59155
3.Trzasko Gabriela98MUKS O1:29.282787.Rossa Wiktoria98KOOLS1:49.95149
4.Adamowicz Ada98KOOLS1:41.62189NWPopis Gabriela98KOOLS
5.Żmijewska Joanna98KOOLS1:46.45164


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Lewczuk Martyna99MOSEŁK1:28.07290

2.Daniszewska Magdalena99MOSEŁK1:33.342435.Krejczy Agata99MEDYK1:46.68163
3.Gniedziejko Karolina99MUKS O1:40.581956.Luto Aleksandra99MUKS O1:53.11137
4.Szczawińska Olga99MOSEŁK1:44.631737.Brzozowska Natalia99ATP1:55.57128


<< TOP >>
Nr  3
2009-05-16
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Rytwińska Agata94MUKS O1:19.77552

NWBarwicka Izabela92MUKS O
NWSawicka Adrianna89MUKS O


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Trojgo Martyna95SKLWAW1:17.15610

2.Derda Natalia95MUKS O1:24.31468
3.Poniatowska Iga95MUKS O1:26.63431


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Olszak Angelika96MUKS O1:22.26503

2.Wysocka Joanna96MUKS O1:23.634796.Matocha Julita96JUVBIA1:33.53343
3.Kaniewska Magdalena96SKLWAW1:27.064257.Amielanczyk Daria96BATSOK1:33.66341
4.Zagórska Anna96ATP1:30.603778.Zmuda Aleksandra96MEWAR1:34.53332
5.Koronkiewicz Gabriela96MUKS O1:32.563539.Błuś Katarzyna96MUKS O1:34.57331


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Łukaszewicz Zuzanna97ATP1:21.73513

2.Nockiewicz Paulina97SKLWAW1:27.974129.Mandygraf Marta97MUKS O1:45.37240
3.Sienkiewicz Klaudia97JUVBIA1:30.3937910.Klepacka Sylwia97ATP1:46.05235
4.Smereczyńska Zuzanna97MUKS O1:33.5234311.Brumer Maja97GWARDI1:49.01216
5.Olchowik Weronika97BATSOK1:37.1330612.Dzieniszewska Kinga97ATP1:55.46182
6.Juszczak Zuzanna97GWARDI1:38.2229613.Kozłowska Sylwia97ATP1:57.43173
7.Jurczykowska Maja97EKS, D1:42.54260PKPetryka Nikola97SKLWAW1:30.10383
8.Kaczmarczyk Justyna97JUVBIA1:43.83250NWFlorczyk Marysia97ROPIS


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Wikieł Angelika98UŚOST1:25.45449

2.Piekarska Marta98KOOLS1:45.202417.Miszkiewicz Maja98GWARDI1:58.02170
3.Pieńkos Urszula98GWARDI1:47.662258.Piêtka Paulina98KOOLS1:59.45164
4.Góralska Marta98KOOLS1:50.812069.Szydlik Anna98KOOLS2:12.92119
5.Goździejewska Urszula98KOOLS1:53.22193NWOstrowska Agata98KOOLS
6.Borkowska Monika98KOOLS1:53.58191


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Daniszewska Magdalena99MOSEŁK1:42.75258

2.Krejczy Agata99MEDYK1:50.912056.Laskowska Paulina99GWARDI2:06.98137
3.Sławińska Klaudia99MUKS O1:50.942057.Sokołowska Magdalena99MUKS O2:09.08130
4.Gniedziejko Karolina99MUKS O1:57.461738.Czereszewska Katarzyna99MUKS O2:13.58118
5.Dêbicka Julia99MEDYK2:04.52145NWWarmińska Urszula99MEDYK


<< TOP >>
Nr  13
2009-05-16
200m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Rytwińska Agata94MUKS O2:52.65537

2.Zakrzewska Katarzyna92MUKS O3:05.33434NWBarwicka Izabela92MUKS O
3.Ryzinska Martyna94ROPIS3:08.66411NWSawicka Adrianna89MUKS O


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Trojgo Martyna95SKLWAW2:50.65556



13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Matocha Julita96JUVBIA3:16.79363

2.Amielanczyk Daria96BATSOK3:21.28339
NWRybinska Olga96BATSOK


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Łukaszewicz Zuzanna97ATP3:02.45455

2.Nockiewicz Paulina97SKLWAW3:05.884305.Olchowik Weronika97BATSOK3:26.26315
3.Sadowska Natalia97MUKS O3:11.353946.Brumer Maja97GWARDI3:53.76216
4.Ćwikowska Paulina97MUKS O3:12.19389NWSienkiewicz Klaudia97JUVBIA


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Wikieł Angelika98UŚOST3:06.08429

2.Błuś Barbara98MUKS O3:16.203666.Borkowska Monika98KOOLS4:03.83191
3.Ryzinska Daria98ROPIS3:26.983127.Miszkiewicz Maja98GWARDI4:21.64154
4.Pieńkos Urszula98GWARDI4:00.95198NWOstrowska Agata98KOOLS
5.Góralska Marta98KOOLS4:02.46194


<< TOP >>
Nr  11
2009-05-16
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Sadowska Marta93GWARDI31.89542

2.Jurgiel Oliwia92ATP33.05487
3.Buzun Karolina94JUVBIA44.27203


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Bartoszewicz Ewelina95MUKS O31.40568

2.Olszewska Maja95SKLWAW31.875436.Sajecka Olga95SKLWAW41.85240
3.Piłat Gabriela95MUKS O33.604637.Łukasiak Dominika95GWARDI52.91119
4.Andruszkiewicz Monika95ATP34.40432PKDembska Joanna95SKLWAW30.28633
5.Grêbosz Beata95MUKS O38.69303


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Aleksandrowicz Arleta96MUKS O31.60557

2.Kuryło Katarzyna96SP 333.704595.Orłowska Angelika96MUKS O35.37397
3.Sadowska Zuzanna96BATSOK34.024466.Dudaryk Kamila96JUVBIA40.13272
4.Łoboda Alicja96ATP34.17441


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Gaszkowska Bianka97SKLWAW34.43431

2.Walendzewicz Aleksandra97MUKS O34.7841810.Mandygraf Marta97MUKS O44.85195
3.Petryka Nikola97SKLWAW34.9041311.Mirkowicz Izabela97EKS, D44.98193
4.Karwel Paula97MUKS O38.4331012.Lasota Izabela97JUVBIA45.76183
5.Kawko Sylwia97MUKS O40.1627113.Klepacka Sylwia97ATP49.48145
6.Pietrzykowska Paulina97JUVBIA40.6526214.Kołaczyk Katarzyna97JUVBIA54.95106
7.Mieleszko Paulina97JUVBIA41.86240PKTrojgo Bogna97SKLWAW38.67304
8.Zarêba Natalia97GWARDI42.00237NWOlenska Kinga97BATSOK
9.Leszczyńska Sylwia97JUVBIA44.68197NWWierzchowska Kinga97MOSEŁK


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kotowicz Anna98EKS, D37.36337

2.Podziewska Daria98MUKS O42.692266.Piekarska Marta98KOOLS48.60153
3.Jasianek Aleksandra98GWARDI42.922227.Grabek Anna98MUKS O50.54136
4.Kulbacka Dorota98ATP43.832098.Trendowska Oliwia98KOOLS52.57121
5.Świerzbin Joanna98MUKS O47.03169


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Leończuk Sara99MOSEŁK37.30339

2.Drozdowska Aleksandra99ATP43.90208
NWWawszczak Anna99SKLWAW


<< TOP >>
Nr  5
2009-05-16
100m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Sadowska Marta93GWARDI1:15.25512

2.Sadowska Julia94BATSOK1:19.64432


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Szczytko Alicja95MUKS O1:11.75591

2.Drucis Iga95MUKS O1:16.11495
3.Poniatowska Iga95MUKS O1:17.26473
4.Andruszkiewicz Monika95ATP1:21.33406


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Aleksandrowicz Arleta96MUKS O1:14.02538

2.Łoboda Alicja96ATP1:18.764474.Solarska Agnieszka96GWARDI1:23.07381
3.Orłowska Angelika96MUKS O1:19.78430NWRybinska Olga96BATSOK


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kopiczko Sandra97MEDYK1:26.17341

2.Mieleszko Paulina97JUVBIA1:26.343395.Jurczykowska Maja97EKS, D1:37.23237
3.Kawko Sylwia97MUKS O1:27.843226.Pruszyńska Magdalena97JUVBIA1:42.18204
4.Mirkowicz Izabela97EKS, D1:34.20261NWFrelian Marta97SKLWAW


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Błuś Barbara98MUKS O1:22.42390

2.Zielińska Julia98MEWAR1:29.163085.Grabek Anna98MUKS O1:41.28210
3.Kulbacka Gabriela98MUKS O1:36.762416.Bortkiewicz Ada98KOOLS1:48.55171
4.Jastrzêbowska Karolina98KOOLS1:40.342167.Piêtka Paulina98KOOLS1:53.50149


10 lat i młodsi

r.KodCzasPkt.
1.Łukasik Wiktoria99MEDYK1:24.97356



<< TOP >>
Nr  19
2009-05-16
4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

13 lat i starsi
Brak minimum

FINA 2004
15 lat i starsi

KodCzasPkt.
1.SKALAR WARSZAWA 1SKLWAW1:58.10582

2.SKALAR WARSZAWA 2SKLWAW2:05.404865.Policyjny Klub Sportowy Gwardi 1GWARDI2:12.30414
3.SKALAR WARSZAWA 3SKLWAW2:07.554626.UKS MOS EŁK 3MOSEŁK2:45.01213
4.Juvenia 3JUVBIA2:09.79439NWDECMUKS O


13 - 14 lat

KodCzasPkt.
1.MUKS 95r.MUKS O1:57.58590

2.1 MUKS 13 LAT DZIEWCZĘTAMUKS O1:59.09568
3.2 MUKS 13 LAT DZIEWCZĘTAMUKS O2:10.63430
4.Szkoła Podstawowa Nr 3 1SP 32:12.12416


PKMUKS 98r.MUKS O2:24.26319
PKsuwałki 1MUKS O3:04.44153


<< TOP >>
Nr  21
2009-05-16
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mieszane

12 lat i młodsi
Brak minimum

FINA 2004
12 lat

KodCzasPkt.
1.mixJUVBIA1:48.81488

2.MUKS mixMUKS O2:04.003307.mixJUVBIA2:24.78207
3.ATP  mix 12ATP2:10.982808.Delfin Ełk 1EKS, D2:32.91176
4.MUKS mix2MUKS O2:11.692769.Policyjny Klub Sportowy Gwardi 1GWARDI2:38.95157
5.Delfin Ełk 3EKS, D2:15.88251NWAugustowskie Towarzystwo Pływa 97ATP
6.mixJUVBIA2:16.81246


11 lat i młodsi

KodCzasPkt.
1.UKS Meduza WarszawaMEWAR2:17.99239

2.ATP mixATP2:25.992027.MUKS Suwałki mix 10MUKS O3:11.5490
3.Kormoran mixKOOLS2:29.551888.MKS "Medyk" Giżycko 1MEDYK3:17.6781
4.MKS "Medyk" Giżycko mixMEDYK2:30.15186NWUKS Meduza WarszawaMEWAR
5.Policyjny Klub Sportowy Gwardi 1GWARDI2:31.65180NWMUKS Suwałki mix3MUKS O
6.Kormoran mix2KOOLS2:47.05135NWMUKS Suwałki mix4MUKS O


PKMUKS Suwałki mix 10 2MUKS O3:02.89103
NWAugustowskie Towarzystwo Pływa 2ATP
NWUKS MOS EŁK 1MOSEŁK